klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

iyi akşamlarrr

bugün doktordaydım.enine boyuna konuştuk.tüp bebek dedim onları şu an konuşmayacağız dedi.doktorum benden daha umutlu ya:KK1:hormon tahlillerim gayet iyi bir sorun çıkmadı.

bu ay gonal-f verdi.5 gün 75 doz vurulacağım.yarın ilk iğneyi doktorum yapacak.puregon neden değil dedim.her iğnenin etkileşimi farklı dedi bu ay o yüzden gonal f deneyelim dedi.ayrıca tüp bebek tedavisinde kullanılan tek dozluk bir iğne daha vereceğim dedi.ama adını sormadım.inofolic ve glukofen devam.sağda 5 solda 4 toplam 9 yumoş var.çok umutlu doktorum ama ben onun kadar umutlu değilim.yapılacak herşeyi yaptık mı dedim işimiz allah'a mı kaldı dedim güldü:KK1:şu ana kadar yapılması gereken herşeyi yaptık dedi.spermin yumurtayı dölleme kabiliyetini bu tedavilerde göremeyiz ancak mikroenjeksiyonla yani tüp bebek tedavisinde bunu anlayabiliriz dedi ama henüz bunları konuşmak için erken dedi.

benden haberler böyle.dualarınızı eksik etmeyin ne olur gelsin artık bebişim....:emir_bebek:

merhabalar
bende yaklaşık 1 yıldır deniyorum. sanırım daha yolun başındayım. ilk zamanlar çok umutluydum ama gittikçe umudum ve sabrım tükeniyor. her doktor kontrolü stres stres...
benim de önce klomenle başladık. yeterli büyüklükte olmayınca yumurtalar iğne tedavisine geçtik. geçen ay merional iğne+ovitrelle ile 8 tane yumurtam vardı. söylenen zamanlarda ilişkiyede girdik ancak beklenenden erken tarihte adet oldum :2:
bu cuma kontrolüm var. doktor nasıl bi tedaviyle devam edecek meraklardayım.

iyi akşamlarrr

bugün doktordaydım.enine boyuna konuştuk.tüp bebek dedim onları şu an konuşmayacağız dedi.doktorum benden daha umutlu ya:KK1:hormon tahlillerim gayet iyi bir sorun çıkmadı.

bu ay gonal-f verdi.5 gün 75 doz vurulacağım.yarın ilk iğneyi doktorum yapacak.puregon neden değil dedim.her iğnenin etkileşimi farklı dedi bu ay o yüzden gonal f deneyelim dedi.ayrıca tüp bebek tedavisinde kullanılan tek dozluk bir iğne daha vereceğim dedi.ama adını sormadım.inofolic ve glukofen devam.sağda 5 solda 4 toplam 9 yumoş var.çok umutlu doktorum ama ben onun kadar umutlu değilim.yapılacak herşeyi yaptık mı dedim işimiz allah'a mı kaldı dedim güldü:KK1:şu ana kadar yapılması gereken herşeyi yaptık dedi.spermin yumurtayı dölleme kabiliyetini bu tedavilerde göremeyiz ancak mikroenjeksiyonla yani tüp bebek tedavisinde bunu anlayabiliriz dedi ama henüz bunları konuşmak için erken dedi.

benden haberler böyle.dualarınızı eksik etmeyin ne olur gelsin artık bebişim....:emir_bebek:
İnşallah güzel şeyler olacak...:KK16:

merhabalar
bende yaklaşık 1 yıldır deniyorum. sanırım daha yolun başındayım. ilk zamanlar çok umutluydum ama gittikçe umudum ve sabrım tükeniyor. her doktor kontrolü stres stres...
benim de önce klomenle başladık. yeterli büyüklükte olmayınca yumurtalar iğne tedavisine geçtik. geçen ay merional iğne+ovitrelle ile 8 tane yumurtam vardı. söylenen zamanlarda ilişkiyede girdik ancak beklenenden erken tarihte adet oldum :2:
bu cuma kontrolüm var. doktor nasıl bi tedaviyle devam edecek meraklardayım.

Nasip canım, ümidini kaybetme. İnşallah olacak.:KK31:

Bu ayda bütün ilaçlara rağmen olmadı :KK43: Yine bebiş gelmedi bana
10 ay oldu bebek isteyeli artık her ay hüsran :KK43:
Doktor rahim filmi istedi onu çektiricem inşaallah tüplerimde sorun çıkmaz

hamileligin o kadar hareketlı gectıkı :118: hiç sasirmadım bu haline umut erenın beklıyodum yani:KK34:
O kadar çok mu gezdim :KK17: Ama şimdi evden çıkamıyorum :KK31:
iyi akşamlarrr

cnm inş hakkında hayırlısı olur, bol bol dua et cnm. Rabbim inş bebişini sana verir bu tedavide

:KK16::KK16::KK16:merhaba anne adayları öncelikle kendimi tanıtayım...

23 yaşındayım

2 senelik evliyim

hiç hamile kalamadım

4 ay klomen 1 kere çatlatma iğnesi bu ayda aşılama oldum...malesef tutmadı....

hiç bir sorunumuz yok sadece klomen kullanmadığım zamanlarda yumurta tembelliği mevcut bende...

diğer bütün tahlilerim temiz çıktı....

Biliyorum bu konu altında çok topik açıldı lakin bi topiğimiz vardı orası bize uğurlu gelmedi kaç aydır kimse hamiş çıkmadı yeniden

temiz bir topiğe taşınalım dedik...bu yolda yürüyen bütün anne adaylarımızda tanışmak kaynaşmak fikir alışverişi yapmak istiyoruz

bu topiğimiz hayırlı uğurlu olsun RABBİM bütün isteyenlere sağlıklı hayırlı huyu suyu güzel yawrular nasip etsin...

bu yolda çok sabırlı olmalı ALLAHA tevekkül olmalı duanın çok rolü vardır...

haydi bismillah

__ANNELİK YOLUNDA BERABER İLERLİYORUZ__

HAMİŞLERİMİZ

adenozin*****ilk aşılama ile UMUT EREN'imiz yolda

akigo******yumurta geliştirici iğnelerden sonra çatlatma iğnesi ile bebişimiz yolda

zynn*****ilk aşılama ile ÖMER’imiz yolda

Taube*****ilk klomen ve çatlatma iğnesi ile bebişimiz yolda

bebetommmm*****tüp bebek için hazırlanırken sürpriz şekilde bebişimiz yolda

satwa*****ilk klomen ve çatlatma iğnesi ile bebişimiz yolda

elifyeşiller***ilk başarısız tüp denemesinden sonra mucizemiz yolda

haayat***günde 4 doz klomen ve çatlatma iğnesi ile bebişimiz yolda

muhammedomer***sürpriz bebişimiz yolda

YUMURTA GELİŞTİRİCİ HAP YA DA İĞNE KULLANAN ANNE ADAYLARIMIZ VE OLASI BAT TARİHLERİMİZ

WAW***klomen kullanıyor***16 Aralık

AŞILAMA YA DA TÜP BEBEK SÜRECİNDEKİ ANNE ADAYLARIMIZ VE OLASI BAT TARİHLERİMİZ

Ankaaaa***ilk aşılama başarısız***16 aralık

akcaa***klomen sonrası ilk aşılama sonucunu bekliyor***?

FARKLI SEBEPLERDEN DOLAYI TEDAVİSİNE ARA VERMEK ZORUNDA KALAN YA DA FARKLI İLAÇLARLA YOLUNA DEVAM EDEN ANNE ADAYLARIMIZ VE OLASI BAT TARİHLERİMİZ

eeloocaann *** tedavisiz devam ediyor ***?

oceanshine***bu ay tedavisiz yola devam*** 9 aralık

zd86***ocak ayında doldurulmuş bebişleriyle 2.kez tüp bebek için yola devam edecek***?

kaptanelif *** ilk tüp denemesinden sonra tedavisiz devam ediyor ***21 kasım

zenderu***kpss ye hazırlanacağından tedavisiz devam ediyor ***?

sedasungur*** ?

oyky*****?*****?

mirayada***?***?

***RABBİM SANA AÇILAN ELLERİMİZİ BOŞ ÇEVİRME.BİZLERİ EVLAT HASRETİYLE SINAMA(AMİN)

***Listemizin her zaman güncel olması adına sürecinizi ve BAT tarihlerinizi bana özelden bildirebilirsiniz.

satwa

senin de baya az kalmış doğumuna.allah sağlık versin
Cok saol aysuncum..insallah guzel haberler veririm size..dogum iznine ciktim bu gün..artik Dinlenme zmani..
Aynen cnm, hiç bişey fayda etmiyordu. Yavrum içli içli ağlıyordu ve elimden gelen bişey de yoktu.
senin de az kaldı, rabbim bi avazda kurtarsın
Amin Canim ..bugun okuldan ayrilirken Allah Kurtarsin gibi dualar etti arkadaslar..bi garip oldum..hem onu kucagima almak istiyorum hem bi korku basladi..tarifsiz..sanirim anliosun..
sana satasamam umut eren yeterınce yoruyodur senı :KK9:

ıhh bana halımı hatrımı sormamıs :63:

canım nasılsın doguma cok az kalmıs senınde .....

sag salim kucagına aldıgını duyarız ınsallah

sagol canım :nazar:
Saol denizcim,
Hand olsun iyiyiz...
Bebegin mobilyalari geldi 3 gun once..
Ara ara odasina girip bos besige bakiyorum.
Hayal kuruyorum..Rabbim hepinize nasip etsin..
sagol canim insalkah sende bebisini sag salim kucagina alirsin.

sagol canim darisi senin basinaa..size dogum sirasinda dua ettim..

sagol canim allah herkese bu duyguyu nasip etsiin..darisi sizin basiniza..

sagol canim gercekten cok güzel bi duyguu..darisii diger kizlarin basinaa.

sagol canim darisi senin basinaa..

canim benim ne akintim vardi ne suyum vardi nede nisanim geldii..sadece gece sancilarim oldu..belim cok agriyordu sanki adet olacakmisim gibi..
sancilarimi sabah on bire kadar evde cektim sonra doktora gittim rahimim 5 cm acilma vardi iki saat sinra 9 cm olduu sonra dogum oldu..sana tavsiyem sancilarini evde cek..ama suyun gelirse hemen hastaneye gitti..
Canim herkes sancini Evde cek hemen gitme diyo ama benim hastane evime uzak..
Nasi olur bilemiyorum..
Ben de arada bakiyorum. 1 sene olmus topikte yazmaya basladigjmiz.1 sene gecti.Ben de bi gelisme yok kizlar. Tedaviye uzun bir ara verdim. Bu gafta dr a gittim. İNOFOLİC verdi. Pkolularda gebelige yardimci oluyormus.
Haziran gibi beylikduzu medicana ya asilama yaptirmayi dusunuyorm. Ben de boyle. Hala bebis yok.

Topic anneleri hepinizi kutluyorum.
Ozgecim hayirlisi olsun..Rabbim yardimcimiz olsun..
kızlar selammmm

bende 36.günde bugün regl oldum.iş çıkışı hormon tahlillerimi verdim.yarın doktor randevum var.yeni ay yeni umutlar...

iyi akşamlarrr

Hadi aysuncum,
Insallah bu kez olacak..Allah büyüktur..

Bnmde aşilamadan sonraki 9.gunum.beklemedeyim 1 hafta sonra test yapabilirim .o zamana kadar bekleme kten çatlamazsam tabi:KK9:

selam kızlar.... şöyle bır okuyayım dedım ama net ızın vermıyor sayfalar acılmıyor... şu mahrumıyet bolgesınden ne zaman kurtulacam bılemıyorum....

Merhaba arkadaşlar;

Öncelikle forma yeni üye oldum. Uzuun süredir başka formdaydım ara ara sizin formada girip misafir olarak bakıyordum. Diğer site de hamişler artınca paylaşımlar azaldı haliyle. Belki burası iyi gelir uğurlu gelir :18:

İsmim Burcu 27 yaşındayım. 2 yıllık evliyim . Pkoluyum . 2 yıldır bebek istiyorum sahip olduğum tek şey hormon ilaçların bana kattıgı 15 kilo :KK31: tedavilerim ise başlangıçta ;

3 Klomen + çatlatma iğnesi
1 Frame +Çatlatma iğnesi
3 Klomen+Aşılama+ Çatlatma iğnesi
1 Göbekten iğne+ aŞILAMA+ Çatlatma iğnesi.... :KK43:

İLginç olan ise kızlar. Klomenle 1 yada ıkı yumurtam 20 mm oldu çatladı bebeişim olmadı. İğne daha iyi die bır ton para verip iğne aldım değil çatlama yumurtam ilk defa olmadı. 75 mg başladı 150 çıktı yok iptal oldu. Tüp bebeğe geçmeden 5.i olmak zorundayım bu ay lakin ben bu ay doktara iğne kullanıyorum diyip kullanmamayı gerekırse bu ayda yumurtam gelişmesin 2 ay sora tüp bebeği geçmeyi planlıyorum. Kafam allak bullak aslında forumlara girmek istemıyorum kafamı takıyormuyumdur dıe ama paylaşmakta iyi geliyor.

Hakkımızda hayırlısı

Merhaba arkadaşlar;

Öncelikle forma yeni üye oldum. Uzuun süredir başka formdaydım ara ara sizin formada girip misafir olarak bakıyordum. Diğer site de hamişler artınca paylaşımlar azaldı haliyle. Belki burası iyi gelir uğurlu gelir :18:

İsmim Burcu 27 yaşındayım. 2 yıllık evliyim . Pkoluyum . 2 yıldır bebek istiyorum sahip olduğum tek şey hormon ilaçların bana kattıgı 15 kilo :KK31: tedavilerim ise başlangıçta ;

3 Klomen + çatlatma iğnesi
1 Frame +Çatlatma iğnesi
3 Klomen+Aşılama+ Çatlatma iğnesi
1 Göbekten iğne+ aŞILAMA+ Çatlatma iğnesi.... :KK43:

İLginç olan ise kızlar. Klomenle 1 yada ıkı yumurtam 20 mm oldu çatladı bebeişim olmadı. İğne daha iyi die bır ton para verip iğne aldım değil çatlama yumurtam ilk defa olmadı. 75 mg başladı 150 çıktı yok iptal oldu. Tüp bebeğe geçmeden 5.i olmak zorundayım bu ay lakin ben bu ay doktara iğne kullanıyorum diyip kullanmamayı gerekırse bu ayda yumurtam gelişmesin 2 ay sora tüp bebeği geçmeyi planlıyorum. Kafam allak bullak aslında forumlara girmek istemıyorum kafamı takıyormuyumdur dıe ama paylaşmakta iyi geliyor.

Hakkımızda hayırlısı

Hoşgeldin, arkadaşım ama burası da eskisi kadar canlı değil. Üzücü durumlar yaşadık.:KK50:
Senin yumurtalarının iğneyle büyümemesi ilginç. KAçıncı gün vurunmaya başlıyorsun? Çünkü geç olursa yumurta cevap vermiyor demişti doktor?

ıyıym cok sukur nasıl olayım ıste... yaza kadar beklemedeyım ...

Forum ne kadar da sessizlesti Di mi elif..
Biz de dun Dr daydaik.bebegimiz 2.200gr olmus,biraz fazla dedi dr kilosuna AMA şükür her sey yolundaymis,
Dogum oncesi izin raporumu yazdirdim ..
Is sebebiyle il degisikligi derken Sen de haklisin..zor zamanlar geciriyorsunuz esinle..Rabbim bu Dar gunleri bebek mujdesiyle aydinlatsin insallah ..

Forum ne kadar da sessizlesti Di mi elif..
Biz de dun Dr daydaik.bebegimiz 2.200gr olmus,biraz fazla dedi dr kilosuna AMA şükür her sey yolundaymis,
Dogum oncesi izin raporumu yazdirdim ..
Is sebebiyle il degisikligi derken Sen de haklisin..zor zamanlar geciriyorsunuz esinle..Rabbim bu Dar gunleri bebek mujdesiyle aydinlatsin insallah ..

slm canım izne ayrılmıssın sagsalim kucagına aldıgınıda göruruz ıns.zaman hamıle klınca cabucak akıp gecıyor dımı :KK6:

X