klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Amin canim benim.senin oglanda pek tatli masallah Allah guzel omur versin.adenozin bu mesajim sana.

Son düzenleme:
Arkadaşlar mrb benıde aranıza alın cok yalnız hissediyorum kendımı evlenelı 2 yıl oldu benım de bebısım olmadı en son çatlatma iğnesi yaptık oda çatlamayıp kıse donusmus..onu erıtmek ıcın dogumkontrol hapı kullandırdı doktor .erimiş çok as kalıntı kalmış.bu ay rutin beklıyelim diyor. Ben beklemekten hastanelere tasınmktan cok yoruldum.
Zaten acaip rüyalar görüyorum ıkı gundur.kendımı 9 aylık hamıle göruyorum doktora gıdıyorum dogum zamanım geldı dıye doktor bana dıokı sımdı gıt evine daha ıkı haftan var dıyo eve yolluyo benı..

Bu ruyam hayırlara cıkar ıns. Yorumlarınızı beklıyorum..

Kızlar 17 sinde çatlatma iğnesi vuruldum Terlemeler kasık ağrıları sancılarım daha yeni geçti 5inde adet olmam gerekiyor ama hiç bir belirti yok Ağrılarımda geçti normalmi böyle olması

günaydınnnnnnnn

hülya allah bir avazda kurtarsın cnm.sağlıklı doğumlarr

aa demek zeynep de doğum yaptı.hayırlısı olsun.

arzu çok şükür herşey yolundaymış.rabbim daha zor hastalıklarla uğraştırmasın.

şimdi doktorun reçetesine baktım.27sine yani bugüne test demiş.tedavi olmayınca test de aklına gelmiyor kimsenin.31.gün bugün.ama ben 34 te 35 de de regl olduğum için bekleyeceğim
Allahtan ümit kesilmez cnm, inş en kısa sürede uykusuz geceler geçireceğin çok tatlı bir sebebin olur :))
Amin canim benim.senin oglanda pek tatli masallah Allah guzel omur versin.adenozin bu mesajim sana.
Sağol cnm, inş sorunsuz bi gebelik geçirirsin
duramadımyine test yaptım:KK1:şaşırtan bir sonuçla karşılaşmadım ama:KK33:
:KK43:((

canım ben beklemedeyım donmuslar orda ben burda beklesıyoruz :KK5:

senı de okudum bende işde artık negatif denemelere dıyecek bısey yok o an ne desek bos oluyor vaktı zamanını beklıyor

hadi ALLAH bır avazda kurtarsın zaman nasılda gectı topigin 2. bebegıde gelıyor ..............:KK76::KK76:

(ıkıknci diyorum cunku zyn dogurmus ama bıze yazmadı:44: yoksa yazdıda ben mi görmedım) maglum bır ara okumuyordum
Kııızzz deniz , bu topiğin hamişleri hayırsız çıktı :KK43:(( valla bi ben bi hülya kaldık eskilerden. Doğuran ya da hamiş kalan terki diyar eğledi :KK1:

Kııızzz deniz , bu topiğin hamişleri hayırsız çıktı :KK43:(( valla bi ben bi hülya kaldık eskilerden. Doğuran ya da hamiş kalan terki diyar eğledi :KK1:

evet canım gerçi hamiş kalamayanlarda kactıda basta ben :KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

ama gercekden arkadaslarını seven özleyen dönuyor :KK53::KK53::KK1:

simdi bu lafıma kızlar gorup gelıp bır suru sey dıcekler azcık ortalıgı karıstırıyım :KK33:

seda dayok kıme satassamki:26:

Hamile kalanlar yardımmmmmmmm :)
Yumurta rezervimde azlık olduğu için Doktrum klomen verdi ama ilk ay olmadı
Şubatın 8inde klomen kullandım 17sinde çatlatma iğnesi vuruldum
Çatlatma iğnesi hamilelik hormonu olduğundan fazla heveslenmek istemedim

Ama gebelik belirtisi göğüsten sıvı gelirmiş her zaman denerdim gelmezdi
Ama bugün geldi İki göğsümüde çok az sıktığımda koyu renk bi sıvı geldi Sizce hamilemiyim?
Lütfen yardım edin :)

merhaba ben de o gün oldum aşılama mı ama adet oluyor gibiyim dünden beri anlayamadım zaten günüm de gecti.aşılamam adetimin 17. günü olmuştu..hakkın da hayırlısı umarım hamile haberini alırsın yarın...

Bence test yap. Ben de ha adet olacağım ha oldum derken hamile çıktım. Allah'a şükür.:KK16::KK31:

Hamile kalanlar yardımmmmmmmm :)
Yumurta rezervimde azlık olduğu için Doktrum klomen verdi ama ilk ay olmadı
Şubatın 8inde klomen kullandım 17sinde çatlatma iğnesi vuruldum
Çatlatma iğnesi hamilelik hormonu olduğundan fazla heveslenmek istemedim

Ama gebelik belirtisi göğüsten sıvı gelirmiş her zaman denerdim gelmezdi
Ama bugün geldi İki göğsümüde çok az sıktığımda koyu renk bi sıvı geldi Sizce hamilemiyim?
Lütfen yardım edin :)

Canım iğnenin ardından henüz 11 gün geçmiş. Erken olabilir. Bir iki gün bekle kan testi yaptır. İnşallah hamilesin.:KK31:

slm kizlar ben geldimm..hatirlasaniz persembe günü suni sanciyla dogum yapicaktim..ama carsamba gecesii sancikarim basladi evde sancimi cektimsabah kadar ondan sonra hastaneye gittim normal dogum yaptim kizim 3650 gr dogduu..cok güzel bi duyguu simdi yanimda misil misil uyuyor...darisi sizlerin basinaa....

slm kizlar ben geldimm..hatirlasaniz persembe günü suni sanciyla dogum yapicaktim..ama carsamba gecesii sancikarim basladi evde sancimi cektimsabah kadar ondan sonra hastaneye gittim normal dogum yaptim kizim 3650 gr dogduu..cok güzel bi duyguu simdi yanimda misil misil uyuyor...darisi sizlerin basinaa....

Canım yaa, çok sevindim! Normal doğum olması çook güzel olmuş. Biz teyzeleri için öp onu. RAbbim hayırlı ve afiyetli bir ömür versin.:KK16:

canım cok sevındım ALLAH analı babalı buyutmeyı nasip etsin :KK34:

Allah yardımcın olsun canım. Moralini bozma ne olur. Ben 3 aydır tedavi göremiyordum. Bu fikirden biraz olsun uzaklaşmıştım. Akışına bıraktım. Kafana takarsan hiçbir şeye çözüm olmuyor. Tatildeyim, yeni evli tanıdıklarım hep hamile! Bir hafta öncesine kadar bana soruyorlar ben de mırın kırın ediyorum. Yok düşünmüyoruz, yok yeni yeni düşünüyoruz. Nasip vb. cevaplarla kaç kşiyi geçiştirdim. Bazılarının cevaplarıma inanmadığını farkediyordum. Acıyan gözler... Bir hafta sonra rabbim mucizemi verdi. Hala korkuyorum ama veren de o alan da. Zaten elimden bir şey gelmez. Burada haberimi paylaştım çünkü ben de arkadaşların haberini duyunca çoook sevinmiştim. Yüreğim umutla dolmuştu. Hakkını helal et üzdüysem seni...

merhaba ankaa olur mu hiçhelal olsun umut oldun bana benim gibilere yazdığını yenigördüm gözümden kaçmış.Alahım kucağına sağlıkla almayı nasip etsin.

X