klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Merhaba kzlar..su an hastanedeym yumurtalarm toplanti her sey yolunda gitti agrim bile yoo.umarm olmaz da.. doktor geldi gormeye 13yumurta toplanmis ugursuz sayi oldu tüh diye sakalastik..hayirlisi olsun insallah.. simdi bekleyecegiz bakalim..
büyük ihtimal aşılama
cnm inşallah herşey istediğin gibi olur ve mutlu sonu görürsünn ben bugün adet oldum çarşamba çağırdı doktorum büyük ihtimal aşılama olacağız

büyük ihtimal aşılama
cnm inşallah herşey istediğin gibi olur ve mutlu sonu görürsünn ben bugün adet oldum çarşamba çağırdı doktorum büyük ihtimal aşılama olacağız

Benim transferm de yapildi pazar gunu..kismetse 24unde guzel sonuclar alacagz, insallah :))

Bu kez olacak inşallah canım.

Selam Kızlar,
Ne var, ne yok? Güzel haberler var mı?
Bende durum aynı. İki ay daha ara vermek zorunda kaldım. Kayınvalidemler yanımda. Hem zor oluyor hem de onların yanında doktora gitmek istemiyorum. Zaten şubat tatilinde memlekete gideceğim. Anlayacağınız iki ay daha yatış...
Bu ay da soğan kürüne devam...

Merhaba Arkadaşlar,

Ben aranıza ilk defa katılıyorum,
bende bu ay Klomen kullandım, sağ tarafımda 2 tane 18 mm oluşmuş yumurtam varmış sol tarafımda 1.
Dün sabah Ovitrelle iğnemi vurdum ve Dr 36 saat sonrası için ilişki verdi.
18'ine kadar her gün sonrası için gün aşırı dedi.

1 yıldır bekliyoruz, İnşallah ilk seferinde işe yarar.

Burdan hepimizin mutlu haberlerini almak dileği ile.

Sevgiler.

Merhaba arkadaşlar araniza yeni katildim 3.5 yillik evliim ilk tüp bebek denmemizi yaptik yarin test sonucumu alicam cok korkuyorum . Allah kimseye aratmasin isteyen herkesi evlat sahibi yapsın inşallah hhh...

olmadı yapacak bişey yok bir ay daha geçti ve sonuç kocaman bir hiç ümitlen beklentilerin olsun bu sefer olacak diyosun ve sonuç kocaman bir boşluk içimde kocaman bir boşluk ve artık bırakıyorum benden bu kadar umarım allah anneligi tatmak isteyenlere bu duyguyu yaşatsın umarım en kısa zamanda tek tek hamilelik haberlerinizi okurum allah yardımcınız olsundualarım hep sizinle

allah kucagına almayıda nasip etsin darısı tüüüüüüümmmmmmmm isteyenlere inşallah

Ne oldu canim. Neden bu kadar umitsizlestn

Son düzenleme:

canım benim hakkımızda hayırlısı olsun moral bozmayalım inşallah olacak bir gün dualarımızı eksik etmeyelim....

Ne oldu canim. Neden bu kadar mitsizlestn

bu gün tahlile gittim ve hamile degilim olmadı o şans geçen ay verildi malesef benim dikkatsizligim yüzünden düştü bebek bu ayda olmadı benden bu kadar başka denemiycem sanırım eşimle konuşucaz yarın bu gece işte yarın konuşuruz dedik düşünelim bi dedi ama ben yoruldum 2 ayda tükendim allah bu yolda uzun zamandır ugraşan herkese sabır versin

Canim benim seytan vesvesesi bu. O istiyo boyle olmamizi. Pes etmek yok sabir var. İnsallah olacak vaktini bekliyor

Merhaba arkadaşlar araniza yeni katildim 3.5 yillik evliim ilk tüp bebek denmemizi yaptik yarin test sonucumu alicam cok korkuyorum . Allah kimseye aratmasin isteyen herkesi evlat sahibi yapsın inşallah hhh...

Guzel sonuclarini bekliyoruz insallh. Bizlerede yaz

bukadar umutsuz olma lütfen daha yolun başındayız bence Rabbim sabrını da verir bebeğimi de inşallah sıkma canını...

Hipo hipo hastasiyim hem de yumurtalik rezervim azdi. Ilacsiz asla adet olamam ama ilk asilama denemesinde tutmasi mucize oldu diyebilirim.:))) yeterki Allah istesin...

hımm benden şüphelendi doktorlar bir ara ben de ilaçsız regl olamıyorum hemde hiç ama değilmşim pko hastasıymışım... hımm yumurtalıkların azdı demek ...çok sevindim canım darısı başımıza inşallah bebeğin tutunur bırakmaz seni hiç ....haklıısn Allah ol desin olr herşey bende o günü bekliyorum inşallah olur !!!!!!!!benim yumurtalarım var ama pko kisteri tembelleştiriyor ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…