klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

inşallah
Yoksa çok üzülürüm biliyorum toparlanabilirmiyim onu bilmiyorum Allah hepime nasip etsin inşallahhhhh

hımm evet bugün dokor da bana dedi ilaçlar ödem yapıyormuş çok!!!! ama maalesef ben başlayamayacağım iğnelere umudum yaza kaldı ....aşılama yada tüp bebek dedi .........

bu ayda kendıme takvım yaptım
kocadan ayrı nasıl olacaksa:) alıskanlık ıste kızlar bu sıteye gırıpte takvım yapmadan duramıyorum ıste:)

Canim bnde senden gordum yaptim ama umut yok. Bu ay hsg çekildim 10gün iliski yasagim vardi. Zamani gecti sanki şimdi adeti bekliyrm iğne ile devam edicem inş bi gun bizde bebişli oluruz

Merhaba arkadaşlar araniza yeni katildim 3.5 yillik evliim ilk tüp bebek denmemizi yaptik yarin test sonucumu alicam cok korkuyorum . Allah kimseye aratmasin isteyen herkesi evlat sahibi yapsın inşallah hhh...

amin cnm inşallah. sendende güzel haberler bekliyoruz bende 3.5 yıllık evliyim 2 yıldır uğraşıyoruz bebiş için

Canim bnde senden gordum yaptim ama umut yok. Bu ay hsg çekildim 10gün iliski yasagim vardi. Zamani gecti sanki şimdi adeti bekliyrm iğne ile devam edicem inş bi gun bizde bebişli oluruz

ınsallah oluruz. ama hsg cekıldıkten sonra nıye 10 gun yasak dedı kı... bu sıtede hsg cekılıp o ay hamıle kalan cok. onlara yasak dedıyse nasıl oldu bu bebısler:)

selammmmm nasılsınız kızlar benim iğne yolu kapandı maalesef tüp bebek yolu gözüktü.... yazın tüp bebek yaptıracağım yapttıracak olanlar var mı aranızda tüp bebek?????

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…