klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

canım mrb yeni girebildim daha.üzülme lütfen hayırlısı olsun insallah olacak bir gün canım benim bidahaki ay ikimiz devam ederiz benimde bidaha ki aya kalmıştı..hiç bozma moralini..

canım mrb yeni girebildim daha.üzülme lütfen hayırlısı olsun insallah olacak bir gün canım benim bidahaki ay ikimiz devam ederiz benimde bidaha ki aya kalmıştı..hiç bozma moralini..

ewt cnm bu ay beraber deneriz yine , umarım bu ay yüzümüz güler :) aylarca hatta senelerce uğraşan arkadaşları okuyunca moralim çok bozuluyor (

bende lekelenme falan yok.sperm bile gelmedi.progesteron tutunmasi icin sanirim.her doktor vermio demekki.bugun gaz sancisi gibi sancilarim war normalmi

yaa bende dediğim gibi 3 gün sürüyo o lekelenmeler..spermin gelmemesi normaldir belki.çünkü o labaratuvar işleminden geçerken en iyileri seçildiği için verilen spermlerin hepsi girmiyor vajinaya..yani az bişey giriyormuş..hemşire böyle söylemişti bana..
pregostonu bende doktoruma sorayımda merak ettim neden bana vermedi

kasık ağrısı normal ama gaz sancısı gibiyse üşütmüş olabilirsin..yada kasık ağrısı ama sana gaz sancısı gibi geliyor.

ewt cnm bu ay beraber deneriz yine , umarım bu ay yüzümüz güler :) aylarca hatta senelerce uğraşan arkadaşları okuyunca moralim çok bozuluyor (

ewet öyle gercekten benim teyzem 17 senelik evli suan 34 yasında yok olmuyor olmadı daha tüp bebek denedi kaç kez o kadar üzüyo ki beni bu durum ve ben onu evlendikten sonra daha iyi anladım..

kizlar asilamam oldu.esimin degerleri cok cok iyi.yatiyorum su an kalkmadim hic.tam ezan okunurken oldu islem.rabbim yuzumuzu guldurur ins

bende lekelenme falan yok.sperm bile gelmedi.progesteron tutunmasi icin sanirim.her doktor vermio demekki.bugun gaz sancisi gibi sancilarim war normalmi
Cnm hayırlısı olsun . İnş ilkinde tutar cnm. Eşinin değerleri de çok iyiymiş. Benimde aşılama sonrası gaz sancım olmuştu. Bence normal. Kalbini ferah tut

Cnm hayırlısı olsun . İnş ilkinde tutar cnm. Eşinin değerleri de çok iyiymiş. Benimde aşılama sonrası gaz sancım olmuştu. Bence normal. Kalbini ferah tut

Arzum sen ne yapıyon umudumuz nasıl maşallah sen doğurdun da buyumustur sımdı ben hala sancılarla bogusuyorummm bacagıma kramp giriyor vede nefes alamıyor üstelik sadece 6 kılo aldım sence sezeryan mı olayım yoksa normal mı

Korkma canm ben de hep öyle korktum ve son şansımdı ıkı yıla kadar tedavıyı bırak dıyorlardı kaynanamlar ama Allah'a şükür tuttu ınsallah senın de tutar herkese aşılamayı onerıyorummmmm sıddetle ılgılılere duyurulur darısı hepınızın basına ınsallah

Valla uğraşıyoruz cnm, umut çok yaramaz. Şu saat oldu , 6:30 dan beri gözünü kırpmadı. Hep ağlıyo... Depresyona gircem artık. Ben de 7,5 kilo almıştım cnm. Epidural sezeryan oldum. Memnunum ben. Sen daha iyi karar verirsin bence

Zeynepcim nasilsin omer nasil
Iyıyız canm bız çok şükür kusura bakma pek gıremıyorum ondan dolayı yenı gördüm sen de 4 kılo vermişsin maşallah çok ıyı adım olsun ınsallah doğumdan sonra sırlarını alırım inşallah o zaman da sen hamıle kalıtsın da kılo almaya başlarsın da ben de zayıflamaya:))
Nasıl emin söyledin öyle :)) ayy inşallah ya. Sınıra çok yakın bi sonuç. Progesteron çok düşük. Ama ben de öyle hissediyorum sanki. Belki de çok istedigimden yaniliyorumdur diyorum.

Canm hayırlı olsun hamileymişsin yeni bakabildim

Allah yardım etsın canm ben de karar veremedım hala dogunca haber verırım ınsallah

hoşgeldin zeynep.ne kadar az kalmış doğuma.rabbim yardımcın olsun.

çıktık bu ay aşılama yoluna.rabbim nasip ettiyse olacak inş.dua edin bizlere göbüşlerimiz dolsun

zeynepcim doguma cok az kaldii bende suana kadar 5 kilo aldim bende nefes almaktan zorlaniyorum..insallah bebislerimizi sag salim kucagimiza alirsiz..dogum yaptiginda bize haber ver.

Son düzenleme:

canim allah yardimcin olur..insallah umut erenimiz düzene girer...

Evet kızlar klomen ve yumurta gelişimi için iğne kullandım kontrole gittiğimde yumurtam 27 mm olmuş en büyüğü ve bişi yapmadı çok büyük dedi kendisine bırakalım eğer çatlatma iğnesi yapsrsak kist olabilir dedi,gelecek ay deil Mart'ta tekrar aynı kullancam dozu düşük busefer çatlatma iğnesi de vuruncam hayırlısı ınşasllah ( ve benimde anladım kadari ile çatlama problemi var yoksa Allah'a şükür bi sorun yok )yarında duphaston ve ınofolic verdi ona bsşlıycam dualarınızı esırgemeyin

15 günlük heyecanlı bekleyısten sonra kırmızılarla baslayan mutsuz bır sabah mubarek bır gunun sabahına boyle basladım demekkı daha cok dua etmem lazım rabbım herseyın hayırlısını versın ınsallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…