klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

bu ayda kendıme takvım yaptım:KK43:
kocadan ayrı nasıl olacaksa:) alıskanlık ıste kızlar bu sıteye gırıpte takvım yapmadan duramıyorum ıste:)

yok kız nerde benımkı gececek:) gunu gunune olur masallah... daha 6 gun var... benımkı alıskanlıktan takvım yapmadan duramıyorum...:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

inşallah geçecek rabbimin izniyle gelecek meleklerimiz canım sen içini ferah tut tatlım.....
bir yönden de iyi günün gününe olması benim ilaçsız hiç olmuyor reglim maalesef... anladım canım ...

Bu kez olacak inşallah canım.:KK31:

inşallah kuzummm..birlikte başladıkk ikimizde kaldık bölee..rabbim inşallah bizlerede nasip ederr..

:KK3:Selam Kızlar,
Ne var, ne yok? Güzel haberler var mı?
Bende durum aynı. İki ay daha ara vermek zorunda kaldım. Kayınvalidemler yanımda. Hem zor oluyor hem de onların yanında doktora gitmek istemiyorum. Zaten şubat tatilinde memlekete gideceğim. Anlayacağınız iki ay daha yatış... :KK50:
Bu ay da soğan kürüne devam... :KK8:

deme yawwww..vardır bundada bi hayırr...vaktini bekliyorsun iştee..bu arada soğan kürü iyi gelir inşallah gelir bebeğin tedavisizz...

Merhaba Arkadaşlar,

Ben aranıza ilk defa katılıyorum,
bende bu ay Klomen kullandım, sağ tarafımda 2 tane 18 mm oluşmuş yumurtam varmış sol tarafımda 1.
Dün sabah Ovitrelle iğnemi vurdum ve Dr 36 saat sonrası için ilişki verdi.
18'ine kadar her gün sonrası için gün aşırı dedi.

1 yıldır bekliyoruz, İnşallah ilk seferinde işe yarar.

Burdan hepimizin mutlu haberlerini almak dileği ile.

Sevgiler.

canımm hakkında hayırlısı olsunn..inşallah güzell haberler verirsin bizlereee...hemde ikiz haberi verirsin inşallahh..

Merhaba arkadaşlar araniza yeni katildim 3.5 yillik evliim ilk tüp bebek denmemizi yaptik yarin test sonucumu alicam cok korkuyorum . Allah kimseye aratmasin isteyen herkesi evlat sahibi yapsın inşallah hhh...

ayyyyyyyyyyyyyy:KK16::KK16::KK16::KK16: inşallah güzel haberlerle gelirsin canımm..inşallah bebeğinn seninledirrrrr....

olmadı yapacak bişey yok bir ay daha geçti ve sonuç kocaman bir hiç ümitlen beklentilerin olsun bu sefer olacak diyosun ve sonuç kocaman bir boşluk içimde kocaman bir boşluk ve artık bırakıyorum benden bu kadar umarım allah anneligi tatmak isteyenlere bu duyguyu yaşatsın umarım en kısa zamanda tek tek hamilelik haberlerinizi okurum allah yardımcınız olsun:KK14::KK43:dualarım hep sizinle

şşşşşşş böle konuşmaaa..bizden daha kötü durumda olanlar varrr..onları düşünüp şükredelim halimizee..hem bak gecen ay hamile kalmışsın yine olacaktırr...o düşüğün etkisiyle rahim güçsüzdür belkidee...biraz sakin ol gelecek bebeğin inşallahhh..hepimizinki gelecek inşallahh...

selam kızlarrrrrr:KK76::KK76::KK76::KK76:

selamm canımm nasılsınn..nasıl gidiyor hayatt..net bulmuşsun şükürr yokdun ne zamandırr...

inşallah geçecek rabbimin izniyle gelecek meleklerimiz canım sen içini ferah tut tatlım.....
bir yönden de iyi günün gününe olması benim ilaçsız hiç olmuyor reglim maalesef... anladım canım ...

evet oda bır artı tabı cok sukur... duzenlı olunca en azından hamılemıyım demıyorsun saatını bekle kırmızıları gor bıttı:):KK9::KK9::KK9: cok sukur bakalım rabbım ne zaman nasıp edecek....

kızlarr iğne kullananlara bişi sorucamm...göbegimde her akşam aynı yeremi vurucamm..yoksa bigün bi taraf bi gün bitarafamı..?

evet oda bır artı tabı cok sukur... duzenlı olunca en azından hamılemıyım demıyorsun saatını bekle kırmızıları gor bıttı:):KK9::KK9::KK9: cok sukur bakalım rabbım ne zaman nasıp edecek....

evet haklıısn birde artsı şu yumurtalıklar tembelleşmiyor adetin düzenli olunca.... inşallah canım bekliyoruz bakalım rabbim ne zaman verirse ozaman bunda da vardır bir hayır öyle düşün ...üzme kendini ....

kızlarr iğne kullananlara bişi sorucamm...göbegimde her akşam aynı yeremi vurucamm..yoksa bigün bi taraf bi gün bitarafamı..?

henüz iğneye başlamadım ama öğrendiğim ve araştırdığım kadarıyla göbek dediliğin ya sağına ya soluna her seferinde ayrı noktya canım .......birde yatarak yapmaya çalış şiringayi batırıdığında azcık geri çek eğer kan gelirse ilacı içeri verme eğer kan gelmiyorsa içeri yavaş yavaş ver ilacı canım ama ben iğneye başlarsam hergün sağlık ocağına gideceğim kendim yapamam eşim yapaım diyor amabakalım

inşallah kuzummm..birlikte başladıkk ikimizde kaldık bölee..rabbim inşallah bizlerede nasip ederr..

deme yawwww..vardır bundada bi hayırr...vaktini bekliyorsun iştee..bu arada soğan kürü iyi gelir inşallah gelir bebeğin tedavisizz...

canımm hakkında hayırlısı olsunn..inşallah güzell haberler verirsin bizlereee...hemde ikiz haberi verirsin inşallahh..

ayyyyyyyyyyyyyy:KK16::KK16::KK16::KK16: inşallah güzel haberlerle gelirsin canımm..inşallah bebeğinn seninledirrrrr....

şşşşşşş böle konuşmaaa..bizden daha kötü durumda olanlar varrr..onları düşünüp şükredelim halimizee..hem bak gecen ay hamile kalmışsın yine olacaktırr...o düşüğün etkisiyle rahim güçsüzdür belkidee...biraz sakin ol gelecek bebeğin inşallahhh..hepimizinki gelecek inşallahh...

selamm canımm nasılsınn..nasıl gidiyor hayatt..net bulmuşsun şükürr yokdun ne zamandırr...

evet cok sukur pencere kenarında buldum bır tane:) ıyı dıyelım ıyı olayım :):KK6::KK6::KK6:

waw canım sen nasılsın nasıl gidiyor ??????

aynıı kuzumm ilaçlarla..hesap kitaplarla...diyetlerle gelip geçiyor ömrümm...bu iğnelerde ödem yapıp artı çıkarırmışş...

bu akşam iğnelere başladım kendim vurdum..eşime dedimde tırstıı...:KK9::KK9: hasta oldugunda ona iğneleri ben yaparımm..bilgim var acık..dedim sen bana vurr..yok vuramam ben fena oluyorum diyor:KK9::KK9: öldüm gülmekten kalk gidelim hemşire vursu dedi..dedim dur dur ben yaparımm :KK9::KK9:

dualarına talibim ..inşallah bu ay yumoş olurr...

evet haklıısn birde artsı şu yumurtalıklar tembelleşmiyor adetin düzenli olunca.... inşallah canım bekliyoruz bakalım rabbim ne zaman verirse ozaman bunda da vardır bir hayır öyle düşün ...üzme kendini ....

evet oyle... cok sukur sımdılık moral motıvasyon ıyı... beklentı olmayınca oyle oluyor sanırım:)

X