klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Slm kızlar,
nasılsınız? Ben Umut sayesinde hiç vakit bulamıyorum topiğe girmeye. Geçmişi bile okuyamıyorum :)) eskilerden gelen pek yok anladığım kadarıyla. Hak veriyorum herkese, artık yıprattı bu süreç sizleri. Rabbim tez vakitte bebişlerinize kavuştursun sizi.
Yeni gelen arkadaşlar var çokça. Hepiniz hoşgeldiniz...
aysuncum inş tedavin bu kez yüzünü güldürür cnm, iyi haberlerini bekliyorum
hülyacım nasılsın? Nasıl gidiyor, seni merak ediyorum.
Bu arada akigo da doğum yapmıştır heralde :))
zeynep senden de haber yok. Doğumun yaklaştı, tabi i süpriz yapmadıysa ömer

şuan yazmadığım ve unuttuğum kim varsa hepinizi çok özledim kızlar, inş topiğimiz eski günlerine bebişlerimizle birlikte döner

adetimin 2. günü bugün yarın gidicem bakalım ne diycek..senin 6 ay tedavin nasıl oldu canım

çok büyük umutlaral gittim doktora ,pko var bende ilk olarak hormon testlerim yapıldı,herhangi birşey yok metformine başlayalım sadece dedi 3 ay bekleyelim dedi bekledik sonuç yok,rahim filmi çekilmek istedim gerek yok dedi iğne v.s istedim gerek yok dedi,ama sonuçta yok.daha sonra başka bir doktora gittim çalıştığım işyerinden özel sigortam vardı işyerim kapanınca o doktoruda bırakmak zorunda kaldım.şimdi tepecik ege doğum evinde tedavi oluyorum.

benım de bugun aksam catlatma ıgnesi vurularak çarsamba aşılamam var. sagda 11 12 ve solda 18 12 olmak uzere 4 yumurtam oluşmus ıyı mı acaba bilemiyorum?hepsi çatlasa ikizim olsa ne güzel olurdu

evet arzucum eskilerden kimse yok bende ara sira bakiyorum..teyzesi cok sükür bizde iyiyiz ara ara kasilmalarim oluyor..kizim 2165 gr olmuss simdi 34 haftalik olmusuz..bizimde muhtemel dogum tarihimiz 21 subat gözüküyorr artik kizima kalmiss insallah erken davranmaz..bide en son doktora gittigimizde biraz suyum azalmis bol bil su icmemi söyledii bizden bilgiler böylee..umut erenizmiz nasildirr umarim ikinizde iyisiniz..öpüldünüz...

Canım inşallah en kısa zamanda hayırlısıyla bebeklerimize kavuşuruz vardır bunlarda da bi hayır ne diyelim...

mrbalar.ben ogün yatmıştım sonra normal hayata döndüm yinede dikkat ettim tabiki ama malesef tutmadı bu ay...dikkatli olmaya çalış canım...

Canim ben 3 hamilelik gecirdim birisi cok sukur yanimda. Son hamileligim gecen aydi ve hepsinde olan seyler, adet olacakmis gibi kasik agrisi kimi zaman kramp. Akinti cogalmasi hatta kahverengi devami gelmeyen 1-2 gunluk akinti... Ben kizima hamile kalmak icin klomen + catlatma ignesi olmustum. İgneden 7 ya da 10 gun sonra kan tahlilinde dusuk de olsa cikmisti sanirim 16 civari. 2 gun sonra tekrar etmistim testi katlanmisti deger. Zaten 10 ve uzeri kesin hamile biliyosun. Yani bence yarin bir kan tahlili yaptir sen :) hayirli haberlerini bekliyorum

arzucum merhaba cnm.inşallah iyi haberler vermeyi ben de çok istiyorum.umut nasıl?

hayırlısıyla bu kez olur inşallah..kasık ağrıları erken başlamış.ben aşılamaya ara vermek istyorum bakalım doktorum ne diyecek...

Vallahi cnm sağ kasığım inanılmaz ağrıyo, umarım yine biri büyüyüp diğeri daha küçük kalmaz vallahi cnm ara ver çat iğnesi yaptırıp siz kendiniz deneyim , benim öyle bir şansım olmadığı için biz yapıcaz ara vermeden hepimiz için hayırlısı neyse o olur inşsllah cnm :)

inşallah iyi olur yumurtaların güzel gelişir ve bu kez olur.bende öle diyorum ara vereyim biraz o arada olur inşallah da olmazsa birdaha.hayırlısı RABBİMMden..

:18:kızlar iyi akşamlar benim bir sorum var nolur cvp verin kasık ve bel ağrısı bebek tutmadıgındamı oluyor bel ağrım ara ara kasıklarım batıyo sanki biri beni bıçaklıyo ve bel ağrım bacaklarıma vuruyo oturunca bişey yok tutmadımı acaba

Vallahi cnm bu konuda çok bilgi sahibi değilim , benim normalde adet olmama yakın bel ve kasık ağrım çok şiddetli olur , geçen ay aşılama yaptırmıştım aynı acıları gene çektim tabii tutmadı aşılamam burdan okuduklarıma göre bebişi olan arkadaşlarında oluyomuş ağrıları , sen bunları kafana takma cnm , kaçıncı günündesin aşılamanın?

evett ben diyebilirimm....ben 5 yıldır çekiyorum dr sıkıntısınıı...avrupa yakasındaydım bekarken ama şimdi anadoludayım ve hala daha güveneceğim bi dr bulamadımm...avrupada var dr um ama bana çok uzak yakınsan ikisinden birine git mutlakaa....

bağcılarda medipol mega var yeni açıldı sayılır orda banu hanım varr...burdanda 3 arkadaşımız aşılamasını ve tedavisini onda gördüü...bazen soguk biri ama ilgili ve bilgili..2 sinin aşılaması tuttu...1 beklemededaha...sana aşılamaya bile gerek kalmazz...

birde aksarayda özel muayenesi olan bi dr um var..dr.ayşe büyüköğüt..buda çok uzaman birii...ben çok gittim buna ama artık uzak gidemiyorumm..ikisinden birini denee...

o zaman tahminen çatlayan bi yumoşla karşı karşıya kalmadınızz..hsg de önemliii..dr un önerirseçektir derimm...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…