klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

17 aydır istiyoruz ama ben 9. ayımda gitmeye başladım doktoruma yaklaşık 8 ay oldu.sen tatlım?

iki kızım var 3 olsun diye tutturdu eşim bir yıl oldu denedik olmadı doktara gittim yumurta oluşmuyor dedi ikinci ayım ilk ay hamile kaldım ama maalesef düşük yaptım tutunma dönemiymiş bizim biraz sorunlarımız vardı o telaşla maalesef düştü hayırlısı allah herkesin gönlüne göre versin ilk çocugumuda çok zor kucağıma aldım allah kimsenin kucağını boş bırakmasın

amin canım.kızlarını ALLah BAĞIŞLASIN size Rabbim herkesin kalbine göre versin..

merhaba ben de bu ay klomen kullanmaya başladım 3 sene sonra yeniden :)
3 sene önce klomeni kullandığım ilk ay çatlatma iğnesi de kullanarak hamile kalmıştım. çok şükür 2 yaşında bir kızım var şimdi. adet düzensizliği olunca doktora gittim, amh 0.4 çıkınca hemen korunmayı bırak ikinci çocuğu istiyorsan ve ilk adetinin 3. günü kontrole gel ilaca başlayalım dedi ve ben o ay yani korunmadığım ilk ay hamile kalmışım fakat kendiliğinden düşük oldu sadece 1 hafta geciktikten sonra adet günüm. az önce klomenin son hapını içtim, yarın ya da salı kontrole gidicem ama pek umutlu değilim bu aydan, zira kızım çok hasta (malum salgın) 3 kişi uyuyoruz 3 gecedir yatakta :) ayrıca bu ay folikül sayım çok düşük çıktı... 2 sağ yumurtalıkta 2 sol yumurtalıkta... en az 8 olsaydı daha iyidi tabi.
3 sene önceki hikayemi de burda kısaca paylaşmıştım zaten, umarım bu hikaye de güzel bir sona bağlanır da onu da burdan sizlerle paylaşabilirim.

kızlar merhaba

aşılama yaptıranlar aşılamadan sonra istirahat ediyormusunuz ?
yada kaç gün dikkat ediyorsunuz ?

bana aşılamadan sonra hemen normal hayatına dönebilirsin dedi hemşire
acaba dikkat etmek gereklimi ?

Kızlar günaydın. Çatlatma iğnesi sonrasında ne zaman test yapılmalı ??? Bak aşılama demiyorum sadece çatlatma iğnesi sonrası ??? Bilen var mııı

bugun doktora gittim ilk defa klomen kullanmıştım yumurtaların var çalış dedi 1 hafta ödev verdi eşimle...
ama çok bunaldım sıkıldım. dokrora her gittiğimde alttan muayene olmaktan. eşimin arkadaşlarının eşleriyle bir araya geldiğimde sadece hamileliklerınden konuşmalarından. aaaa sen neden çocuk düşünmüyosun diyenlerden. yumurtlama dönemi denk getirmek için uğraşmaktan. iş yerinden her hafta doktora gitmek için izin almaktan , birde her defasında neyin var demelerinden bıktım sıkıldımm...şuan işyerindeyim ve kendiliğinden göz yaşlarım akıp duruyor.

Söylediklerine sonuna kadar katılıyorum.bende çok yoruldum İnan çocuk yapın yapın diyip başımın etini yiyenlerden ,gece yastığa kafama koyup hep bu konuları düşünmekten,eşimle sadece çocuk yapmak için birlikte oluyorum hissinden çok zor aman napalımm birazcıkta kader dilerim Allah herkese sağlıklı bebekler nasip eder bizede bu güzel duyguyu tattırır.

merhaba,
yazdıklarınıza harfi harfine katılıyorum.gittiğiniz her yerde sanki sizi takip ediyor sorular,çok samimi olmadığınız insanlar bile aynı soruları soruyor bda insanı yoruyor.2 yıldır bu sorularla mücadele ediyorun

Kızlar günaydın. Çatlatma iğnesi sonrasında ne zaman test yapılmalı ??? Bak aşılama demiyorum sadece çatlatma iğnesi sonrası ??? Bilen var mııı

13. gün kanda çıkar canımm..ama kandaa...

kızlarrr bende sizdenimm aynı aynı herseyy aynııı...ve 5 yıl olduu...bahanelerr bitti sorularr bitmediii.....

13. gün kanda çıkar canımm..ama kandaa...

kızlarrr bende sizdenimm aynı aynı herseyy aynııı...ve 5 yıl olduu...bahanelerr bitti sorularr bitmediii.....

Aynen bahaneler tükendi yeteeeeeeeeeeeeerrrrr diye bağırmak istiyosun.. Benimde 1,5 yıl oldu

Zaten en zoru insanlarla mücadele etmek..en çok çevremizdekiler bizi strese sokuyo.ama ben şunu öğrendim kimseye artık ağzımı açıp çocuk yap ,nezaman yapıcan , senin yaşındakiler ikinciyi doğuruyo demiycem zaten demezdimde bundan sonrada demiycem..içimizi ferah tutalım Allah isteyen herkese versin

herşeyin hayırlısı olsun evet ama bazen böyle oluyorum çevremdekiler ne hikmetse daha evlendikleri gun hamile kalıyorlar. bizse yumurta oldu yok çatlamadı yok çatladı tutmadı. millet yumurtaları çatlakmı dolaşıyo anlamıyorumkı hemen tutuyo offffffff

canım biz zaten kımseye böyle birşey demeyiz. kardeşim erken evlendi 2 tane aslan parçası yiğenim var bide millet herşeyi geçti kardeşinin iki çocuğu var elini çabuk tut diyo neyapayım paraylamı bu ki alalım bugun eve gidip şöyle duygusal film izleyip hüngü hüngüur ağlamak istiyorum

Beni güldürdün ya bende bu ay klomen+çatlama iğnesi kullananlardanım...bende şaşıp kalıyorum İnan bebek düşünüyoruz diyorlar bidahaki ay bakıyorum hamile bizde plâdan ilacı iğneyi yemekle kalıyoruz

ya canım 3 ay öce eşimin arkadaşının düğününe gittik ogun gördüm kadın 3 aylık hamile yani aallah kucaklarına hayırlısıyla versın ama nezaman tuttu neyapıyolar anlamıyorumkı bazen eşime takılıyorum bizmi yanlış yapıyoruz diye...

Iyi geliyo bazen ağlamak herşeyinde hayırlısı inşallah en kısa zamanda alırız bebişleri kucağımıza

Var öyleleri ya çeketi atsa hamile kalacak tipler boşuna çıkmamış bu sözde ..nasıl denk getiriyorlar anlamıyorum düğün gecen yumurtan çatlamış bide tutmuş amaaannn hayal gibi ::))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…