klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Aynen bahaneler tükendi yeteeeeeeeeeeeeerrrrr diye bağırmak istiyosun.. Benimde 1,5 yıl oldu

ayyy sormaaa...aynenn...ben biraz daha alıştım galiba artıkk..eger bigün hamile kalırsamm ona alışmam zor olacak bu gidişleee..bende pko var ama diyemedim kimseyee..dediğim gibi bahanelerde bittii..bu ay bakalım neler bekliyor benii..cumartesi dr gidicem iğnelere başlıcaz..inşallah yumoş olrr...

evet canım kımseye bişey denmiyo geçmiş olsun bendede kan pıhtılaşması var bir düşük yapmıştım sebebi bu hastalık...ama dediğin gibi kimseye söylemedim bile. hayırlısı olsun canım inş Allah bizede kısmet eder hammileliği anneliği .....

İnşalah canım ..en kısa zamnda alırsın güzel haberler ....bende çok alıştım bahane uydurmaya korkuyorum hamile kaldığımda da bahane uydurmaya devam edersem diye..düşünsene -6 aylık hamilesin - daha erken düşünmüyoruz biz ya diyip bahaneler uyduruyorsun..:))

aynen bende kiseye birşey demiyorum,demezdim 30.12 de çatlatma iğnesi oldum pko luyum birisi bişey soracak diye kendimi eve hapsettim,bekliyorum bakalım haftaya belli olacak inşallah hayırlısıyla

aynen bende kiseye birşey demiyorum,demezdim 30.12 de çatlatma iğnesi oldum pko luyum birisi bişey soracak diye kendimi eve hapsettim,bekliyorum bakalım haftaya belli olacak inşallah hayırlısıyla

Bende 25 aralıkta çatlatma iğnesi vurundum canım. Beklemekteyim halen.

bende pko var ve progesteron hormonum düşükmüş,bu iğneden öncede femara kullandım.şimdide progesteron fitil kullanıyorum bakalım beklemekteyim.

Bende geçen ay klomen kullandım fakat yumurta erken büyüyüp çatlamış kendiliğinden. Dr bu ay gonal f iğne denedi. Ve çatlatma iğnesini vuruldum. Bu ay doğal bırakıyorum dedi. Bakalım hayırlısı.

Çatlatma iğnesinden sonra adet gören arkadaşlara üç sorum var? 1-Akıntınız adete yakın çoğaldı mı ? 2-Kasık ağrınız adete yakın çoğaldı mı? 3-Göğüs şişkinliğiniz çok fazla oldu mu? Benim 13. günüm iğne vurulalı. Sanırım adet olcam. Bacağıma doğru inen bir ağrı var akıntım arttı Göğüslerime dokunamıyorum.

Son düzenleme:
Bende geçen ay klomen kullandım fakat yumurta erken büyüyüp çatlamış kendiliğinden. Dr bu ay gonal f iğne denedi. Ve çatlatma iğnesini vuruldum. Bu ay doğal bırakıyorum dedi. Bakalım hayırlısı.

hayırlısıyla bebiş haraberini alırsın canım,bende izmirde oturuyorum tepecik hastanesinde infertilite polikliniğinde tedavi oluyorum,eğer bu iğnelerinde faydası olmazsa raporum çıktı aşılama olacak önümüzdeki ay bakalım

Hakkından hayırlısı olsun canım. Allah hayırlısıyla tez zamanda kucağımıza almayı nasip eder inşallah.

slm kızlar bende klomen kullandım bu ay yazmıştım buraya ama çatlatma iğnesi vermemişti bende pko da yok yumurta geç gelişiyo dedi ve ilk kez klomen kullandm ama kist oluştu...adet olamadım günlerdir çok sıkıntılı bi süreçti..hamile olabilirsin dedi doktor ama çıkmadı kanda düzenim alt üst oldu karnımın şişliği 5 aylık biri gibi dün adet oldum inşallah bu kitte gider diye ümit ediyorum bundan sonraki süreç nasıl işler bidaha klomen verilir mi bilmiyorum fikri olan var mı?doktorumuda değiştirdim yarın başka doktora gidicem..

off bende ondan korkuyorum hepp bu kadar ugraşıyorum kan pıhtılaşması felan olurmu diyee..onu tesbit etmenin bi yolu yokmu..düşük oluncamı çıkıyor ortayaa...?

aynenn olbilirr...dayana bilirsem ilk 3 ayy pek kimseye söylemeyi düşünmüyorumm...ama sonrasında allahhhhhhh...ay bi hamle kalayımda sonrasıı güzel olur insallah..tabiki her zaman hayırlısını istiyorum hayırsızsa gönlümden alsın rabbim bu isteğii..
Sanki ben olacak gibiyim .En iyisi olmayı beklemek. Çünkü bugün akıntım arttı ve kasık ağrımda arttı olacak gibiyim.

canım bende kasık ağrısı ve gögüste acı olmuştuu...amaa bunlar genelde gebelik belirtiside olabiliyorr...sen bi kaç gün daha dayan 3 gün sonraolmazsan yaparsın..bende çatlama iğnesi vuruldum..17. günü adet oldumm...

selam canım,klomen vermeden önce ultrason ile bakıp kistin yoksa klomene devam ediyorlar yada bezeri bir başka yumurta uyarıcı veriyorlar adetinin kaçıncı günü.?

eee bee kuzum hiçmi okumadın buralardann neden çatlama iğnesii vululmadın...isteseydin yaa sen dr dan..dr lar acayip olmuşşş o yüzden sen araştır herşeyi öyle git dr a...yumurta sorunun yoksa klomenn yarayacaktır sana yaramışta yumoş olmuş..şimdi yine klomen içersin..ama takipte ol yumoş 18 mm üstüne geldiğinde hemen çatlama iğnesi iste ve vurul...iğneden 36 saat sonra yumoş çatlıyorr..o vakitleride değerlendirr...

yeni dr una git bi inle bakalım neler diyecekk..klomen artı çat iğnesi vuruluruz derse ona güven ve tedaviye başlaa...yok demezse sen dersin gecen ay çatlamadı yumoş kist oldu diyee...

bide ne kadarlık evliydinn ??hsg çekildin mi??

ahh canım sorma sorma öyle bi doktora gittim ki gerçekten 3 ayımı mahvetti..ilk ay yumurtam vardı ama iltahap var dedi ilaç verdim korunun dedi ilk ay gitti..ikinci ay iki yumurta vardı 13mm falandı bundan sonra çok büyümez dedi bu ayda ümitli dedğilim dedi morelimizi bozdu o ayda gitti...bende tabi bukadar bu konuları bilimodum bi de öğretmen olucam yazık bana araştırmadım(3. ay klomen verdi 22mm oldu kontrole gittgmde çatlatma verin dedim yok bakalım kendi çatlar mı dedi boşuna hormon alma dedi sonu hüsran...gerçekten kendime kızıyorum belki doktora gitmeden olabilirdi diye..ben 1.5 senelik evliyim canım 8 10 aydır da ugrasıyoruz..hsg çekilmedi doktor maceram böyle oldu bakalım yeni doktor ne diyecek hiç güvenim kalmadı doktorlara avrupa yakasında doktor önerilerine de açığım gerçekten çok iyi doktor diyen olursa gidebilirm...

benimde 6 ayımı boşuboşuna harcadı daha önceki doktorum....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…