klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

teşekkür ederim cvp verdiğin için aşılama olmadım çatlatma iğnesi oldum 13 ocak tahlile gitcem bekliyorum ama bel ağrım çok fazla o yüzden tutmadı sanırım diyorum:KK50:

Son düzenleme:
Vallahi cnm bu konuda çok bilgi sahibi değilim , benim normalde adet olmama yakın bel ve kasık ağrım çok şiddetli olur , geçen ay aşılama yaptırmıştım aynı acıları gene çektim tabii tutmadı aşılamam :KK43: burdan okuduklarıma göre bebişi olan arkadaşlarında oluyomuş ağrıları , sen bunları kafana takma cnm , kaçıncı günündesin aşılamanın?
teşekkür ederim cvp verdiğin için aşılama olmadım çatlatma iğnesi oldum 13 ocak tahlile gitcem bekliyorum ama bel ağrım çok fazla o yüzden tutmadı sanırım diyorum

:18:kızlar iyi akşamlar benim bir sorum var nolur cvp verin kasık ve bel ağrısı bebek tutmadıgındamı oluyor bel ağrım ara ara kasıklarım batıyo sanki biri beni bıçaklıyo ve bel ağrım bacaklarıma vuruyo oturunca bişey yok tutmadımı acaba :KK50:

gebelikle adet belirtileri birbirinin aynısı yazıyor çoğu yerde.o yüzden bu sorunun cevabını vermek gerçekten zor.hayırlısı olsun

merhaba arkadaşlar bende pko hastasıyım bu ay gonal f ile tedavi gördüm 28 aralıkta çatlatma iğnemi yaptırdım doğal yolla denedik ama ne oldu bilmiyorum. ve çok heyecanlıyım vede endişeli dün kanda baktım değer 2.5 yani yok ama iğnenin 9. günüydü yani iğneden de 36 saat sonra çatlıyormuş bilemedim en az 7 gün olmuş demek bu döllendiyse. olsaydı çıkardı diyorum ben sizcede öyle mi benim gibi bakıp çıkmayan sonra çıkan var mı aranızda.

evett ben diyebilirimm....ben 5 yıldır çekiyorum dr sıkıntısınıı...avrupa yakasındaydım bekarken ama şimdi anadoludayım ve hala daha güveneceğim bi dr bulamadımm...avrupada var dr um ama bana çok uzak yakınsan ikisinden birine git mutlakaa....

bağcılarda medipol mega var yeni açıldı sayılır orda banu hanım varr...burdanda 3 arkadaşımız aşılamasını ve tedavisini onda gördüü...bazen soguk biri ama ilgili ve bilgili..2 sinin aşılaması tuttu...1 beklemededaha...sana aşılamaya bile gerek kalmazz...

birde aksarayda özel muayenesi olan bi dr um var..dr.ayşe büyüköğüt..buda çok uzaman birii...ben çok gittim buna ama artık uzak gidemiyorumm..ikisinden birini denee...

o zaman tahminen çatlayan bi yumoşla karşı karşıya kalmadınızz..hsg de önemliii..dr un önerirseçektir derimm...

Beni yakan doktor da medipolde fazile diye bi doktor belli duymuşsunuzdur..ben aslında orda Suna hanım var ona gidiyordum ama hiç randevu bulamadığım için mecburen diğerine gittim ve dewam ettim sonra o baktı yumurtaların boyutlarını o gördü değiştirmeyin derken sonuç bu...banu hanımı deneyebilirim ozaman inşallah canım en kısa zamanda hayırlısı olur..bende Anadolu yakasında oturdum bikaç yıl orda da arkadaslar erdemde ayse Hanım'da sanrm yanılmıyorsam ona gidiyorlardı bi araştırabilirsin...teşekkürler buarada ilgin için:)

:18:kızlar iyi akşamlar benim bir sorum var nolur cvp verin kasık ve bel ağrısı bebek tutmadıgındamı oluyor bel ağrım ara ara kasıklarım batıyo sanki biri beni bıçaklıyo ve bel ağrım bacaklarıma vuruyo oturunca bişey yok tutmadımı acaba :KK50:

canım günaydın onu bilemezsin ben bir düşük yapmıştım ondada aynı adet olcakmış gibi kasıklarım ağrıdı hatta biraz daha fazla
oyuzden bilemiyosun hamilemisin değilmisin inş tutmuştur canım iyi düşün iyi olsun kib

canım günaydın onu bilemezsin ben bir düşük yapmıştım ondada aynı adet olcakmış gibi kasıklarım ağrıdı hatta biraz daha fazla
oyuzden bilemiyosun hamilemisin değilmisin inş tutmuştur canım iyi düşün iyi olsun kib

Bugün benimde 14. günüm. Ama olacam gibi yarın birgün...

bugün benimde 14. Günüm. Ama olacam gibi yarın birgün...

olursan da canın sağolsun canım kısmet ya bide sana bişey diyeyimmi aslında klomen aşı iğne boş allah istemedikçe olmuyor. Evlendiği gün kazayla hamile olanlar var( oda nasıl oluyosa) yani kısmet canım hayırlısı olsun hakkında...

günaydın canım inşallah tutmuştur ne zor beklemek günler geçmiyor insan bir an önce ne olacaksa olsun istiyor hakkımızda hayırlısı bakalım bekleyip görücez:18:

olursan da canın sağolsun canım kısmet ya bide sana bişey diyeyimmi aslında klomen aşı iğne boş allah istemedikçe olmuyor. Evlendiği gün kazayla hamile olanlar var( oda nasıl oluyosa) yani kısmet canım hayırlısı olsun hakkında...

Evet canım. Hepsinin özeti bu

kizlar mrb
doktordan ciktim.tam 6 yumos var.16 mm 5 tanesi digeri
14.son dibinde kalan dozu da vurduk.yarin yine ultrason.asilama olma durumum var.hayirlisi

bugün aşımada bir haftam sona erdi. Bugüne kadar herhangibir belirti hissetmedim ama bugün tam da rahim içinde kasıklarımın olduğu yerde batma hissi yaşıyorum. Hata vajina ağzına da küçük bir baskı hissettim. Gaz sancısıdır diye umutlanmak istemiyorum ama aşılaması tutanların böyle bir durum geçti mi başından ???
malum tuttuysa eğer 6 ia 7. günlerde yerleşşiyor rahime.
kahretsin ya ümidim yokken tutmaz ilk aşılamam derken kendi kendime durduk yere umutlancak şeyler çıktı karşıma :KK43:((

X