klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

kizlar merhabaaaaaa

arenbulut sen ne beklion dahaaa.git yaptir testi.kesin cikar artik

kizlar ben hala regl olmadim.cektigimi anliosunusdur.felaket sisti karnim falan.gicik bir durum.9 aralikta olmam gerekiodu.pazar bitti tarlusal

tahminn edebiliyorumm...ben tarlusal bittikten sonra 3. günü olurumm..mesela pazar bittyse çarşamba akşamınaa..ama herkezde farklı olabiliyorrr... elocanınki daha uzun sürmüştü...

kizlar merhabaaaaaa

kizlar ben hala regl olmadim.cektigimi anliosunusdur.felaket sisti karnim falan.gicik bir durum.9 aralikta olmam gerekiodu.pazar bitti tarlusal

canım cuma günü izinliyim. çalışıyorum zamanım yok ve hayal kırıklığına uğramak istemiyorum

kızlaar merhabalar..
benim bat 26/12 ama ben dayanamadım dün kan verdim tahlil için. bugün bhcg sonucumu aldım. 6,99 çıkmış...
ya şimdi tam emin de olamıyorum. acaba birşeyler olmuş olabilir mi? :KK49: ne dersiniz????

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrr bende gelen giden yok afedersiniz ama kaç gündür akıntım arttı. bugun 22 günümdeyim çatlatma iğnesi sonrası sizce ümitlenip heycanlanmalımıyım. öğrenmeye 2 gün kala :)
Canım bencede hamilesin inşallah cuma günü hayırlı haberi verirsin bize artık :)
kizlar merhabaaaaaa

Canım ben tarlusaldan sonraki 8. günde oldum patlama noktasındaydım inanki...

Keşke beklemeye ertelemeye vaktim olsa :KK43: Doktor hemen tedavi olmam gerektiğini bi an önce hızlı bir şekilde olması gerektiğini söyledi değerin düştükçe şansın azalır dedi zaten fazlasıyla düşükmüş :KK43:

Hımm, canım bence sen tek doktorun görüşüne göre hareket etme. Başkalarının görüşünü de al. Alternatif tıbbı kullan. Ben bir kaç kez Saraçoğlu'nun sitesinde seninkine benzer durum gördüm. Ona telefon no'su vermişler ara diye. Bir dene. Allah'tan ümit kesilmez.
Bütün kızgınlıklarına rağmen kocanı seviyorsan dayan, Allah kolaylık versin. Ne diyeyim... Kelimeler kifayetsiz...:KK50:

canım bende senınle aynı durumdayım 2.5yıllık evlıyım ve esımle bugun baya tarıstık ve aklımı bulandırdı ıyıce cok caresızım ne yapacagımı bılemıyorum esım bende bır sorun yok ben bunları yasamak zorunda mıyım dıye bagırdı cagırdı kendımı cok asıgılanmıs hıssettım ve o kadar cok acıya dayandımkı bır bebegımız olsun dıye sımdı sonuca geldık beyfendıye bır haller oldu yarın catlatma ıgnesı yapılacak cuma gunude asılama bende hıc moral ıstek falan kalmadı bılmıyorum ne yapmalıyım allah hakkımızda hayırlısını versın

Öfkeyle söylemiştir. Çok takma kafana. Sakin kafayla bir daha konuşun. Üzüldüğünü belirt. Onu da anlamaya çalış. Çocuk sürecinde eşler çok zor anlar yaşıyor.
Ayrıca biz kadınlar erkekleri daha bir stres yapıyoruz.
İnş. aranızdaki problemleri giderirsiniz. :KK31:

ya ne bileyim nette bakıyorum süre ile ilgili bişey yazmıyo en az üç ay kullanılmalı yazıyo ama ne aralıklarla bende kendi kendime diyorumki adet olunca başlıyim yumurtlama gününe kadar sonra içmiyim ne dersin

Soğan duydum, civanperçemi duydum ama hayıtı bilmiyorum. Forumları dolaş. İllaki duyan, kullanan biri vardır.:KK31:

konu 8 senedir aynı canım benim koca kendini kullandırıyo hep abilerine arkadaşlarına bende kızıyorum yaptıgın işin karşılıgını iste (herzaman degil tabi) haklı olarak. oda allah rızası için yaptım diyo herseferinde bi telefonla koşa koşa gidiyo milletin işine evdeki işi yarım bırakıp ben kızıyom diyede yalan söylüyo bana doktor diyorum para yok diyo babası isteyince bulup buluştuyo. daha genciz gözümüz bişeye takılıyo alamıyoruz hep idare idare ama yaranamıyorum bi türlü.bıktım dedim en son çıkgit dedi bana benim yerimde kim olsa çoktan çekip giderdi bu lafın üstüne ya eşşek gibi özür dilersin yada yol parası bul dedim ikisinide yapmadı henüz içimde kıyamet kopuyo gitmek uzaklaşmak istiyorum birazda olsa :KK14:

Ya, var ya bazı kocalar böyle oluyor. Daha sonra anlıyorlar eşlerinin kıymetini ama olan gençliğe oluyor. Sen bu durumu düzeltemezsin canım. Kendi zamanla anlar ancak. Allah yardımcın olsun.
Bu arada böyle kocaya acımayacaksın! Hiç sıkılma ye, iç, harca... Müstehak!:KK53: Tabii çok da abartma. :26:KK70:emek istediğim kendine önem ver. :KK31:

keşke iğneyi kullansaydın, neyse cnm sıkma nolur canını moralini yüksek tut,
allah yardım edicek inşş. dua edicem senin için.

öğretmenmisin cnm ?
bence yorma ve üşütme kendini sıkı giyin havalar inanılmaz soğuk.
hadi bakalım inş tez zamanda alırsın bebişini kucağına:KK16:

Evet, canım. Sıkı giyiniyorum. Kat kat giyinmekten kabanlarım olmuyor. Yakında robota döneceğim!:KK53:
Büyükler üşütürsen bebek olmaz derler... :KK37: Kısmet.
Amin inşallah! :)

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrr bende gelen giden yok afedersiniz ama kaç gündür akıntım arttı. bugun 22 günümdeyim çatlatma iğnesi sonrası sizce ümitlenip heycanlanmalımıyım. öğrenmeye 2 gün kala :)

Ben yerinda olsam tüm sonuçlara kendimi hazırlayarak test yaptırırdım.:18::KK55::KK49:

kızlaar merhabalar..
benim bat 26/12 ama ben dayanamadım dün kan verdim tahlil için. bugün bhcg sonucumu aldım. 6,99 çıkmış...
ya şimdi tam emin de olamıyorum. acaba birşeyler olmuş olabilir mi? :KK49: ne dersiniz????

Çatlatma iğnesi oldun mu? Kaç gün önce oldun?
İnşallah değerlerin artar.:KK16:

Çatlatma iğnesi oldun mu? Kaç gün önce oldun?
İnşallah değerlerin artar.:KK16:

İnşallah canım ya. Bu ay ilk kez adetin 3. Günü başlayarak 5 gün boyunca gunde 1 tane klomen ictim. Çatlatma iğnesi olmadım. Off çok merak ediyorum ya. Dr yumurta var demişti gün aşırı ilişki önerdi ama Çatlatma falan yapmadi. Sonrasinda progesteron 0, 79 çıktı. Off bu nasıl is kafam çok karışık.

kızlarr nerelerdesinizz...nasılsınızzzzzz.....

ben çok şükürr iyiyimm yenidenn yinee toparlandımmmm:KK1::KK1::KK1: başka çaremmi varkiii...

şimdi yeniden gün sayıyorumm...haftaya başlarım yine tarlusalee..bıktım ilaç içmektendee...neyse böle işte bende durumlarr..bu sitede bi topikte daha takılıyorum..aşılama yaptıranlarr..ayy onlardan pıtır pıtır bebek haberlerii geldikce umutt dolduu içimm...

rabbim birgün hepimize nasipp etsinn bu duyguyuu....

İnşallah canım ya. Bu ay ilk kez adetin 3. Günü başlayarak 5 gün boyunca gunde 1 tane klomen ictim. Çatlatma iğnesi olmadım. Off çok merak ediyorum ya. Dr yumurta var demişti gün aşırı ilişki önerdi ama Çatlatma falan yapmadi. Sonrasinda progesteron 0, 79 çıktı. Off bu nasıl is kafam çok karışık.

HAyırlı olsun arjadasım hamılesın yuzde 99

canım hakkında hayırlısı olsunn..iğnelerden önce klomen kullanmışmıydın...puregonla kaç yumoşun olduu ??ağlamak geliyorsa içinde ağlaa ama çok yıpratma kendinii allaha bırak herşeyii..hakkımızda ne hayırlı biz bilemmiyoruzz....

canımm üzmee kendiniii..inan bana eşinn gönüldenn söylememiştirr onlarıı...onlarr içindee hiç kolay bişi değill..bi çok erkekçekiniyorr bu aşılama olayındann...çekindiklerini söyleyemiyorlar ve aşırı stres oluyorlarr...eminimm oda senin kadar istiyordur bebeğii...senn moralini yüksek tutt..ne güzel gün gelmiş çatmışş belkide kuzuna kavusucannn..o yüzden eşini takma ve alttan all...

bende aşılamayı düşünmeye başladıgımdan berii eşimin stresi beni sardı bana bi tepki verir diyee ben ona oyunlar oynuyorumm..ay yaptırmasakmıı...ayy çift yumoş olursa aşılama yaptırmam gibi naz niyazlar yapıyorumm...ben böle oluncaa bu seferr o başlıyorr beni motive etmeyee...ama bir bilsee içimde kopann fırtınalarıı...oyy oyy....rabbim gönlümüze göre verir inşallah birgünn...

tatlım 4ay oldu bız tedavıye baslayalı ılk ıkı ay adet duzene gırsın dıye ugrastı doktorum olmadı :KK43: 3.ay hemen klomene basladık ondanda sonuc alamadık bu ılaclar etkılı olmadı devam etmenın geregı yok hemen ıgnelere baslayalım dedı doktorum bu ay ıgnelere basladık sol yumurtalıkta ıkı tane kalıtelı ıse yarar yumurta var dedı bırı 17.3mm dıgerı 17.5mm sag yumurtalıktada bırkaç tane varmıs ama ıstenılen boyutta degılmıs cuma asılama olacaktı ama cumartesı yapalım bıraz daha buyusunler dedı bakalım rabbım hepımıze hayırlı saglıklı evlatlar verır ınsallah

Son düzenleme:
X