klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

canımm takma kafanaaa...vakit bence tam ayarlıı öncesinde çatlamazz san sakin ol stress yapmaa bakk stres yumoşun cevresindekii zarıı kalınlaştırırmışş vee sperm o zarı delip içeri giremezmişş..o yüzden relakss oll...

canımm keseyi görmeye gidecekmişsinn had, bakalımm gör inşallahh..diikkat et kendinede bu aralarr..

bide sana bişi sorucamm şuan bilgileri en taze olan sensinn..aşılama evresi nasıl gelişti..yani aşılama günü??eşinde ogünmü geldiseninlee..o yıkama işlemi uzun sürüyormuu ?? ne kadar sürüyor operasyonn??

ayyyyy çokkk şükürr sonundaaaa...kavuşmuşsun evinede eşinede ...sonuçların güzell çıkmışş..ee peki ilaç vermedimi hiçç ??yani klomen felan...bide lh şın ve fhs ın kaçç ?? kilo konuusuna gelincee sen son zamanda güzelkilo verdin zaten 5 kiloyuda verirsin evinedegeldin düzenini kurarsın en kısa zamanda..

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:kalkk kahvaltıyı hazırladaa kahvaltıyaa gelelimmmm :KK55::KK55::KK55::KK55:

waw cnm senin aşılama günün nezaman ?
dr günlük haytına devam et diyorlar burdan çıkdıktan sonra ama bence dikkat etmelisin, bol,bol dinlenmelisin:KK31:

selam kızlarrr
sabah test yaptım evde ama negatıf... haber vereyım dedım... mesaı baslayacak ama yazayım ole cıkarım dedım:) aksam gorusuruz... opüyorum

günaydın cnm evt inş yarın keseyi görücem bakalım..
evet cnm aşılamı günü eşin seninle gelmek zorunda biz 9'da hastnede olduk sperm verip yıkama işlemi 3-4 saat falan sürüyor.
okadar uzun sürmez normalde ama biz büyük doğum hastanesine gittiğimiz için kalabalıkdı ve sıra yoğundu.
böle işde cnm:KK31:

bilgi için sağol canımm..

waw cnm senin aşılama günün nezaman ?
dr günlük haytına devam et diyorlar burdan çıkdıktan sonra ama bence dikkat etmelisin, bol,bol dinlenmelisin:KK31:

acayip gelecek belki daha belli değil belli olmadan bana telaşı sardı merak ediyorumm...klomen kullanıyorumm..bilmiyorum yumoş gelişirmii..pazartesi belli olacakk...gelişirse bi gün verir gelişmezsee gelecek aya..
doktorum aşılamaya karar verdi yarın 12:00 da olacak allahım hakkımızda hayırlısını versin.

hadii bakalımm hayırlısıı...insallah kaderinde vardırr ve bebeğin gelir bu ay sanaa...yarın büyük gün desenee..dönüm noktası..
selam kızlarrr
sabah test yaptım evde ama negatıf... haber vereyım dedım... mesaı baslayacak ama yazayım ole cıkarım dedım:) aksam gorusuruz... opüyorum

bence idrar testlerine inanmaa...inş haftasonu kan verirsin orda çıkar..
bu arada hala adet olmadım.:) bugunu gecırırsek daha cok umutlanacam. cunku gecen sefer bugun olmustum. tam 12,gun...

ayyy hadi bakalımm olmazsınn inşallahh..bir daha 9 ay boyunca adet olmazsın inşallah ..

bu arada hala adet olmadım.:) bugunu gecırırsek daha cok umutlanacam. cunku gecen sefer bugun olmustum. tam 12,gun...

merhaba arkadaslar bn 4 yıllık evlıyım 3 yıldır tedavı oluyorum ama hepsı bos...klomen kullandım aylarca sonra menogon kullamdım 4 doza kadar cıktık ganol f kullandımhıc bırısı fayda etmedı dun yıne doktora gıttım bana b vıtamını gulucophane ve folık asıt ve ıcınde vıtamını olan bı asıt verdı ısmı aklıma gelmedı onu kullanalım dedı bu ılacları kullanan varmı acaba varsa bana yazrmısınız. bıde famera dıe bı ilaç kullanıyums arkadaslar ve hemen hamıle kalanlar var

merhaba arkadaslar bn 4 yıllık evlıyım 3 yıldır tedavı oluyorum ama hepsı bos...klomen kullandım aylarca sonra menogon kullamdım 4 doza kadar cıktık ganol f kullandımhıc bırısı fayda etmedı dun yıne doktora gıttım bana b vıtamını gulucophane ve folık asıt ve ıcınde vıtamını olan bı asıt verdı ısmı aklıma gelmedı onu kullanalım dedı bu ılacları kullanan varmı acaba varsa bana yazrmısınız. bıde famera dıe bı ilaç kullanıyums arkadaslar ve hemen hamıle kalanlar var

geçmişş olsun canımm...bu kadar tedavide yumurta gelişmedimii ??geliştide tutmadımıı ???

canı ben glukofen ve folik asidi kullanıyorumm...bende pko varr oyüzden glukofen kullanıyorum çok faydasını gördüm..peki dr yumurta geliştirici olarak ne verdii?? ..femerayıda duydum ama kullanmadmm...

Kizlar ben topigi eski nesesine eski gunlerine kavusturmak icin cok cok ugrascaktim ama bazi nedenlerden dolayi kendimin artik burda olmamasi gerektigi kanaatine vardim...inanin hepiniz ayri ayri bir insan olarak kalbimde cok degerlisiniz...ben Allah in Ya Vedud isminin cilvesiyle sevdim hepinizi ,derdim derdiniz ,derdiniz derdim oldu...sizlere yalvardim babam ve benim icin ne olur dua edin diye Allah razi olsun dualarinizi esirgemediniz...KENDIMCE zor seyler yasadim bu halimede cooook sukur diyorum...hepinizin ismi su an zihnimde kalbimde simdi tek tek buraya yazmayayim ama tek tek RAbbime arz edeyim hepinizin gonlunde ne muradi varsa hayirlisiyla tez zamanda nasip etsin insaallah...hep su nu soyleyin Allah var gam yok...fani olan degil baki olan lazim bize...eger O bizden raziysa tamamdir gerisi bos canlarim...hepinizi Allah icin cok seviyorum Allaha emanet olun ALLAHAISMARLADIK...

Kizlar ben topigi eski nesesine eski gunlerine kavusturmak icin cok cok ugrascaktim ama bazi nedenlerden dolayi kendimin artik burda olmamasi gerektigi kanaatine vardim...inanin hepiniz ayri ayri bir insan olarak kalbimde cok degerlisiniz...ben Allah in Ya Vedud isminin cilvesiyle sevdim hepinizi ,derdim derdiniz ,derdiniz derdim oldu...sizlere yalvardim babam ve benim icin ne olur dua edin diye Allah razi olsun dualarinizi esirgemediniz...KENDIMCE zor seyler yasadim bu halimede cooook sukur diyorum...hepinizin ismi su an zihnimde kalbimde simdi tek tek buraya yazmayayim ama tek tek RAbbime arz edeyim hepinizin gonlunde ne muradi varsa hayirlisiyla tez zamanda nasip etsin insaallah...hep su nu soyleyin Allah var gam yok...fani olan degil baki olan lazim bize...eger O bizden raziysa tamamdir gerisi bos canlarim...hepinizi Allah icin cok seviyorum Allaha emanet olun ALLAHAISMARLADIK...

:KK5: Hakkında hayırlısı ve afiyetlisi olsun canım... Ama güzel haber olursa bize ver oldu mu?

Slm kızlaaar benim test günüm 2 gün sonra ayın 5'de oldum 19'da test yaptırıcam çooook heycanlıyım içimde hiç bir his yok olumlu olumsuz... sadece hissettiğim sağ tarafta bel ve kasık ağrım yumoşlarda o taraftaydı zaten ve dün itibariyle göğüste hafif karıncalanma hamile olupta bu belirtileri yaşayan var mı lütfen yardımcı olun ve dua edin
ALLAH herkese hayırlı sağlıklı ve onun yolunda yetiştirebileceğimiz evlatlar versin.... AMİN...

O belirtiler ilaç kullanana ve çatlatma iğnesi olan herkeste oluyor canım. Bildiğim kadarıyla gebelikle alakası yok. İlk ay tek belirti adetin gecikmesiymiş. İnş. hamilesindir.:KK31:

ewt cnm aşılama yaptırdım ilkez bu ay çok şükür tuttu, darısı diğer aşılama yapan kızlara inşş..
bu perşembe keseyi görmeye gidicez inş bir sorun çıkmaz.
sen tedavi görüyormuydun cnm biraz balık hafızalıyımda :KK17:

İnşallah çıkmaz canım.
Evet, görüyorum. İğneden sonra kist oluştu. Bir ay onun için ara verdik. Bu ay da eşim yok malum zamanlarda o yüzden ara verdik. Şimdi de soğan kürü ile oyalanıyorum. Kısmet olursa her şey yolunda giderse ocakta aşılama düşünüyorum. Duayla...:KK31:

kızlar yarın ızın aldım:) hafta sonunu beklemıycem sanırım... cok sukur
yarın aksam ancak gelırım eve gelır gelmezde yazarım sonucu

bu arada guldenız vedalasmıs :KK43: hayırlısı olsun canım allah huzur versın ıcıne... bızı habersız koyma bır gelısme olursa....

selam kızlarrr
ah canim insallah kan testti yuzunu guldurur hersey hayirlisi
evet bende 11 gunu leke 12 gun olmustum hadi insallah atlatirsin bu aksamida
kızlar yarın ızın aldım:) hafta sonunu beklemıycem sanırım... cok sukur
yarın aksam ancak gelırım eve gelır gelmezde yazarım sonucu
.
hafta sonunu bekleyemicegini biliyodum Allah yardimcin olsun
cok uykum var benım ya......:KK53:
genemi :KK1: uyu da hamis gelsin:KK60:

canımm takma kafanaaa...vakit bence tam ayarlıı öncesinde çatlamazz san sakin ol stress yapmaa bakk stres yumoşun cevresindekii zarıı kalınlaştırırmışş vee sperm o zarı delip içeri giremezmişş..o yüzden relakss oll...

canımm keseyi görmeye gidecekmişsinn had, bakalımm gör inşallahh..diikkat et kendinede bu aralarr..

bide sana bişi sorucamm şuan bilgileri en taze olan sensinn..aşılama evresi nasıl gelişti..yani aşılama günü??eşinde ogünmü geldiseninlee..o yıkama işlemi uzun sürüyormuu ?? ne kadar sürüyor operasyonn??

ayyyyy çokkk şükürr sonundaaaa...kavuşmuşsun evinede eşinede ...sonuçların güzell çıkmışş..ee peki ilaç vermedimi hiçç ??yani klomen felan...bide lh şın ve fhs ın kaçç ?? kilo konuusuna gelincee sen son zamanda güzelkilo verdin zaten 5 kiloyuda verirsin evinedegeldin düzenini kurarsın en kısa zamanda..

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:kalkk kahvaltıyı hazırladaa kahvaltıyaa gelelimmmm :KK55::KK55::KK55::KK55:

Waw cnm yarın 8 de spermler verilecek 11:00 de de bana aşılama yapacaklar, bu arada ewt kızlar sanırım çarlamadı iğne öncesi, boşa telaş yaptım sanırım çünkü akıntı durdu bide kasıklarımda inanılmaz bi ağrı var sanırım yumoşlar büyümeye devam ediyorlar :)))

Yarına güzel haberlerini bekliyor olucaz cnm:) bu uyku halleri bebişten olmasın ? :))))

kız vallah cok uykum gelıyor... anlamıyorum kı 10 da yatıyorum 8 de kalkıyorum dusun yanı
bu sefer kendım ıcın yatayım barı:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
Yarına güzel haberlerini bekliyor olucaz cnm:) bu uyku halleri bebişten olmasın ? :))))

ınsallah bebişlerdendır:)

X