klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

geçmişş olsun canımm...bu kadar tedavide yumurta gelişmedimii ??geliştide tutmadımıı ???

canım ben glukofen ve folik asidi kullanıyorumm...bende pko varr oyüzden glukofen kullanıyorum çok faydasını gördüm..peki dr yumurta geliştirici olarak ne verdii?? ..femerayıda duydum ama kullanmadmm...
[/QUOTE. Cnm ben bu ay femera kullandım, aslında bilemiyorum iyimi değilmi çünkü geçen ay klomenle 12. Gün yumoşun biri kendiliğinden çatlamıştı O yüzden aşılama yapamadık. Bu ayda femera verdi bu seferde yumoşun biri 13 oldu 11. Gun 12. Gün 15 e çıktı doktor erken büyüyo yumoşlar dedi çat iğnesiyle yine büyür ve çatlar dedi. Dolayısıyla ıkı yumoşunda şansı var dedi. Yaptığım araştırmalara göre femera çok iyiymiş umarım yarın bendede işe yarar:))

kız vallah cok uykum gelıyor... anlamıyorum kı 10 da yatıyorum 8 de kalkıyorum dusun yanı
bu sefer kendım ıcın yatayım barı:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

ınsallah bebişlerdendır:)
kiz daha uyumadinmi sen insallah bebislerdendir bu idrar testti korkuttu beni ama insallah kan testtinle sevincem :KK1: mutlu haberlerini bekliyorum

kiz daha uyumadinmi sen insallah bebislerdendir bu idrar testti korkuttu beni ama insallah kan testtinle sevincem :KK1: mutlu haberlerini bekliyorum

benıde korkuttu ne yalan deyım.... ıkı tane tutmadı demek tek olunca gec cıkar dıye kendımı avutuyorum ıste... neysekı yarın gıtcem sabah 8,30 da araba varmıs ınsallah kacırmam. aksama ancak gerı donerım donus arabası 5,30 da kakıyormus aksam 6 da yazarım sonucu en gec.....ı

bilgi için sağol canımm..

acayip gelecek belki daha belli değil belli olmadan bana telaşı sardı merak ediyorumm...klomen kullanıyorumm..bilmiyorum yumoş gelişirmii..pazartesi belli olacakk...gelişirse bi gün verir gelişmezsee gelecek aya..

hadii bakalımm hayırlısıı...insallah kaderinde vardırr ve bebeğin gelir bu ay sanaa...yarın büyük gün desenee..dönüm noktası..

bence idrar testlerine inanmaa...inş haftasonu kan verirsin orda çıkar..

ayyy hadi bakalımm olmazsınn inşallahh..bir daha 9 ay boyunca adet olmazsın inşallah ..

rica ederim cnm, inş büyür yumoşların gerektiği kadar.
anlayabiliyorum seni ve o heyecanını benim klomen kullanırken, sonrasındaki muaynesinde, aşılamada,
kan testi vermeye gittiğimde heyecandan nefesim kesiliyordu,
ömrümde bu ayki kadar heyecan yaşamadım.:KK1:
şimdide yarın keseyi görmek için ayrı bir heyecen var. allahım inş bir sorun çıkmaz.
rabim inş seninde bu telaşlarını hayırlı haber alarak dindirsin. :KK16:

Kizlar ben topigi eski nesesine eski gunlerine kavusturmak icin cok cok ugrascaktim ama bazi nedenlerden dolayi kendimin artik burda olmamasi gerektigi kanaatine vardim...inanin hepiniz ayri ayri bir insan olarak kalbimde cok degerlisiniz...ben Allah in Ya Vedud isminin cilvesiyle sevdim hepinizi ,derdim derdiniz ,derdiniz derdim oldu...sizlere yalvardim babam ve benim icin ne olur dua edin diye Allah razi olsun dualarinizi esirgemediniz...KENDIMCE zor seyler yasadim bu halimede cooook sukur diyorum...hepinizin ismi su an zihnimde kalbimde simdi tek tek buraya yazmayayim ama tek tek RAbbime arz edeyim hepinizin gonlunde ne muradi varsa hayirlisiyla tez zamanda nasip etsin insaallah...hep su nu soyleyin Allah var gam yok...fani olan degil baki olan lazim bize...eger O bizden raziysa tamamdir gerisi bos canlarim...hepinizi Allah icin cok seviyorum Allaha emanet olun ALLAHAISMARLADIK...

cnm benim inş hamilelik haberi ile geri dönersin, allah yardımcın olsun :26:

İnşallah çıkmaz canım.
Evet, görüyorum. İğneden sonra kist oluştu. Bir ay onun için ara verdik. Bu ay da eşim yok malum zamanlarda o yüzden ara verdik. Şimdi de soğan kürü ile oyalanıyorum. Kısmet olursa her şey yolunda giderse ocakta aşılama düşünüyorum. Duayla...:KK31:

inş cnm saol..
hadi bakalım belki kür gebe kalmana yetecekdir,
olmasada üzülme allahın iziniyle birdahaki tedavide tutunur bebeişin sana :KK16:
insan stres yapmazsa herşey yolunda gider merak etme :KK34:

Waw cnm yarın 8 de spermler verilecek 11:00 de de bana aşılama yapacaklar, bu arada ewt kızlar sanırım çarlamadı iğne öncesi, boşa telaş yaptım sanırım çünkü akıntı durdu bide kasıklarımda inanılmaz bi ağrı var sanırım yumoşlar büyümeye devam ediyorlar :)))

hadi bakalım cnm allah yardımcın olur inşşş tutar aşılamann :KK16:

benıde korkuttu ne yalan deyım.... ıkı tane tutmadı demek tek olunca gec cıkar dıye kendımı avutuyorum ıste... neysekı yarın gıtcem sabah 8,30 da araba varmıs ınsallah kacırmam. aksama ancak gerı donerım donus arabası 5,30 da kakıyormus aksam 6 da yazarım sonucu en gec.....ı

insallah canim o zaman aksam girip bakarim canim

arzu takvımın bıtmıs

nasılsın?umutcum uyuyormu?:KK12:
Cnm dün geceden beri çok huzursuz , ben de umutta doğru düzgün uyumadık. Yorgunluktan ölüyorum, uykusuzluk cabası. Evet takvimin doğum tarihini değiştirince bitti. Yoksa 24 aralıkta bitiyordu
Sağol canim

Diyetisyenime gore daha vermem gereken 12 kilom var... Doktorum beş kilo ver dedi...pkolularda kilo verdikce hamile kalman kolaylasiyo

İnş canim...hemen vermesemmi diyorum su kişi bi atlatip oylemi başlasam tekrar tedaviye...yada eşime kavuşunca fikrim değişebilir :KK16:
Yok kızz vakit kaybetme
Kizlar ben topigi eski nesesine eski gunlerine kavusturmak icin cok cok ugrascaktim ama bazi nedenlerden dolayi kendimin artik burda olmamasi gerektigi kanaatine vardim...inanin hepiniz ayri ayri bir insan olarak kalbimde cok degerlisiniz...ben Allah in Ya Vedud isminin cilvesiyle sevdim hepinizi ,derdim derdiniz ,derdiniz derdim oldu...sizlere yalvardim babam ve benim icin ne olur dua edin diye Allah razi olsun dualarinizi esirgemediniz...KENDIMCE zor seyler yasadim bu halimede cooook sukur diyorum...hepinizin ismi su an zihnimde kalbimde simdi tek tek buraya yazmayayim ama tek tek RAbbime arz edeyim hepinizin gonlunde ne muradi varsa hayirlisiyla tez zamanda nasip etsin insaallah...hep su nu soyleyin Allah var gam yok...fani olan degil baki olan lazim bize...eger O bizden raziysa tamamdir gerisi bos canlarim...hepinizi Allah icin cok seviyorum Allaha emanet olun ALLAHAISMARLADIK...
Hayırdır cnm? Bişey mi oldu?

Kaptanelif güzel haberlerini beklioruz cnm insallah..
Arzu bebisle uykusuz geceler başladı desene cnm..işitme testi tekrarlanacakti noldu ?
Guldeniz niye gittin yaaaa :KK43:((

Ninattaaa, ben de soğan kürü kullanıyorum. Saraçoğlu klomenle kullanabilirsiniz, demiş. Soğan kürü kistleri gideriyor ve doğal olarak yumurta gelişmesini sağlıyor. Zararlı olacağını düşünmüyorum. Çünkü benim yumurtalarım gelişmiyor. Soğan kürü kullandığım zaman ilk kez büyüdü. O kadar yorum okudum. Soğan kürünün zararı konusunda bir bilgiye rastlamadım. Sadece hamile olduğunuzu öğrendiğiniz an bırakın demiş. Kafanda hala soru varsa siteye girip Saraçoğlu'na sorabilirsin. Haa, bir de boyutu büyük kistlerde etkisi azdır diyor.
Yine de sen bilirsin. :KK31:
Hayırlı tedaviler...

çok teşekkür ederım cnm ..bende bır zararı olmayacağını tahmin ettım zaten ama yınede pinpiriklendim..soğan suyunun faydasını gerçekten gördum aylarca gıtmeyen kıstım gıtmişti .. kistım 2,5 cm falan cnm .klomendede 3. gunum 2-3 sonra bıtyorr . kist yaptığını duydum o yüzden korktum yıne.

Kızlar nabersınız ılk bebegımıze kavustuk cok sukur darısı benım ve hepınızın basına ben korkmaya badladım arzu sana daha cok ıhtıyacım var galıba ınsallah denk gelır de konusuruz hepınızı ozledım artk gırmeye calısacam topıge ınsallah sız de gırersıbnız de eskı gunlere donerız guldenız sen neden gırmıyceksın artk anlamadum daha acık soyle noldu kı oyle dokulmeyelım ya aramızda bır bag var sonucta sen de gel lutfen

kızlar bugün ilk aşılamamı oldum nihayet :))) sabırsızlıkla beklıycem ay başını :)) çok mutluyum allahım inş benle beraber tüm bebiş bekleyenlerın dualarını kabul eder :)) eve geldim ilk gün diye tedırgınım evde dinleniyorum .. eşimin sperm yıkama sonuçları şöyle:

yıkama öncesi hareketlilik %40 hareketsız %60
yıkama sonrası hareketli %85 hareketsiz %15

sperim sayısı 30 milyon çıktı

sizce bu değerler nasıl? doktorum gayet iyi merak edilecek bir durum yok diyor.

X