klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Tamam dua edicem tatlim

Ben henuz hediye gelen kıyafetleri yikamiorum
Oyle cok oynuyorum ki onlarla,
Zaten pisleniyorlar :)

Canim insallah hiç silmezsin takvimi..

Hadi elifcim,
Ha gayret,
1 ayda 5 kilo ...Insallah..

İnş canim inş. Evin hali perişan uyku tutmuyo temizlerken veririm kilolarimin birazini kesin

kızlar aklıma takıldı şimdi bana yardımcı olabilirmisiniz? sabah 9:30 gibi kendiliğinden çatlamayan yumurtam sizce bu gece yarısına kadar çatlarmi? bir an aklıma takıldı şu çatlatma iğnesini yapamadan kendiliğinden çatlarsa ne olur acaba?
canımm takma kafanaaa...vakit bence tam ayarlıı öncesinde çatlamazz san sakin ol stress yapmaa bakk stres yumoşun cevresindekii zarıı kalınlaştırırmışş vee sperm o zarı delip içeri giremezmişş..o yüzden relakss oll...

cnm çatlatma iğnesini yaptıkları zaman 36 saat sonra çatlayabiliyormuş yumurta aşılamayı yaptıkları zaman çatlamamış olsa bile korkma, sprmler rahimde 3 gün yaşayabiliyor, bide zaten aşılamadan 2 gün sonra tekrar ilişki öneriyorlar :KK34:
aşılamamı yaptırdın tutar inşş :KK16:

canımm keseyi görmeye gidecekmişsinn had, bakalımm gör inşallahh..diikkat et kendinede bu aralarr..

bide sana bişi sorucamm şuan bilgileri en taze olan sensinn..aşılama evresi nasıl gelişti..yani aşılama günü??eşinde ogünmü geldiseninlee..o yıkama işlemi uzun sürüyormuu ?? ne kadar sürüyor operasyonn??

Sağol canim

Diyetisyenime gore daha vermem gereken 12 kilom var... Doktorum beş kilo ver dedi...pkolularda kilo verdikce hamile kalman kolaylasiyo

İnş canim...hemen vermesemmi diyorum su kişi bi atlatip oylemi başlasam tekrar tedaviye...yada eşime kavuşunca fikrim değişebilir :KK16:

ayyyyy çokkk şükürr sonundaaaa...kavuşmuşsun evinede eşinede ...sonuçların güzell çıkmışş..ee peki ilaç vermedimi hiçç ??yani klomen felan...bide lh şın ve fhs ın kaçç ?? kilo konuusuna gelincee sen son zamanda güzelkilo verdin zaten 5 kiloyuda verirsin evinedegeldin düzenini kurarsın en kısa zamanda..
Heeeyyy kizlar nerdesiniz hadiii gelin bakiyiimmm...bak kalkacam birazdan kahvalti hazirlamaya kalkmadan gelinnnn

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:kalkk kahvaltıyı hazırladaa kahvaltıyaa gelelimmmm :KK55::KK55::KK55::KK55:

canımm takma kafanaaa...vakit bence tam ayarlıı öncesinde çatlamazz san sakin ol stress yapmaa bakk stres yumoşun cevresindekii zarıı kalınlaştırırmışş vee sperm o zarı delip içeri giremezmişş..o yüzden relakss oll...

canımm keseyi görmeye gidecekmişsinn had, bakalımm gör inşallahh..diikkat et kendinede bu aralarr..

bide sana bişi sorucamm şuan bilgileri en taze olan sensinn..aşılama evresi nasıl gelişti..yani aşılama günü??eşinde ogünmü geldiseninlee..o yıkama işlemi uzun sürüyormuu ?? ne kadar sürüyor operasyonn??

ayyyyy çokkk şükürr sonundaaaa...kavuşmuşsun evinede eşinede ...sonuçların güzell çıkmışş..ee peki ilaç vermedimi hiçç ??yani klomen felan...bide lh şın ve fhs ın kaçç ?? kilo konuusuna gelincee sen son zamanda güzelkilo verdin zaten 5 kiloyuda verirsin evinedegeldin düzenini kurarsın en kısa zamanda..

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:kalkk kahvaltıyı hazırladaa kahvaltıyaa gelelimmmm :KK55::KK55::KK55::KK55:

Buyrun gelin ne guzel evim neselenirrr oohhhhh:KK24::KK16::KK9::KK9:

Neyse ben kalkiyorum...kucuk bi hatirlatma onceden sayfamiza gellenler ayyy ne guzel surekli aktif canli bi sayfa diyorlardi simdi niye yine oyle olmayalim....hadi kendimize gelelim neselenelim.bak muhtar bendim sayim yapacam ona gore:KK33:

Veririm ins canim su kilolarimi guveniyorum kendime...Bavulumu acinca bakarim canim sonuclarima....Guldeniz herşeyin normaldir dimi...çok güzel yasa buradan biriyle ayni Dr gitmek ayni zamanlarda orada olmak
Neyse ben kalkiyorum...kucuk bi hatirlatma onceden sayfamiza gellenler ayyy ne guzel surekli aktif canli bi sayfa diyorlardi simdi niye yine oyle olmayalim....hadi kendimize gelelim neselenelim.bak muhtar bendim sayim yapacam ona gore:KK33:
Ben burdayim canim iki saatlik uykumlada olsa:KK16:

günaydın cnm evt inş yarın keseyi görücem bakalım..
evet cnm aşılamı günü eşin seninle gelmek zorunda biz 9'da hastnede olduk sperm verip yıkama işlemi 3-4 saat falan sürüyor.
okadar uzun sürmez normalde ama biz büyük doğum hastanesine gittiğimiz için kalabalıkdı ve sıra yoğundu.
böle işde cnm:KK31:

X