klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Kizlar ben topigi eski nesesine eski gunlerine kavusturmak icin cok cok ugrascaktim ama bazi nedenlerden dolayi kendimin artik burda olmamasi gerektigi kanaatine vardim...inanin hepiniz ayri ayri bir insan olarak kalbimde cok degerlisiniz...ben Allah in Ya Vedud isminin cilvesiyle sevdim hepinizi ,derdim derdiniz ,derdiniz derdim oldu...sizlere yalvardim babam ve benim icin ne olur dua edin diye Allah razi olsun dualarinizi esirgemediniz...KENDIMCE zor seyler yasadim bu halimede cooook sukur diyorum...hepinizin ismi su an zihnimde kalbimde simdi tek tek buraya yazmayayim ama tek tek RAbbime arz edeyim hepinizin gonlunde ne muradi varsa hayirlisiyla tez zamanda nasip etsin insaallah...hep su nu soyleyin Allah var gam yok...fani olan degil baki olan lazim bize...eger O bizden raziysa tamamdir gerisi bos canlarim...hepinizi Allah icin cok seviyorum Allaha emanet olun ALLAHAISMARLADIK...

çok güzel şeyler yazmışsınn..ama neden gidiyorsunn..hani canlanacaktı burasıı...ne diyeyimm..vardır bi bildiğin..rabbim seninde yardımcın olsun...senden razı olsun iinşallahh....bidahaki sefere güzel haberlerle gel inşallahh...
kızlar yarın ızın aldım:) hafta sonunu beklemıycem sanırım... cok sukur
yarın aksam ancak gelırım eve gelır gelmezde yazarım sonucu

bu arada guldenız vedalasmıs :KK43: hayırlısı olsun canım allah huzur versın ıcıne... bızı habersız koyma bır gelısme olursa....

canımm inşallah güzel haberlerle gell...

Waw cnm yarın 8 de spermler verilecek 11:00 de de bana aşılama yapacaklar, bu arada ewt kızlar sanırım çarlamadı iğne öncesi, boşa telaş yaptım sanırım çünkü akıntı durdu bide kasıklarımda inanılmaz bi ağrı var sanırım yumoşlar büyümeye devam ediyorlar :)))

kızlar bugün ilk aşılamamı oldum nihayet :))) sabırsızlıkla beklıycem ay başını :)) çok mutluyum allahım inş benle beraber tüm bebiş bekleyenlerın dualarını kabul eder :)) eve geldim ilk gün diye tedırgınım evde dinleniyorum .. eşimin sperm yıkama sonuçları şöyle:

yıkama öncesi hareketlilik %40 hareketsız %60
yıkama sonrası hareketli %85 hareketsiz %15

sperim sayısı 30 milyon çıktı

sizce bu değerler nasıl? doktorum gayet iyi merak edilecek bir durum yok diyor.
canımm hadi bakalım hayırlısıı olsunn...inşallah bebişinn gelir sana bu ayy...değerlerleilgilibi bilgim yokkk ama yardımcı olur arkadaşlar görünce...

yaww muayene eder gibimi oluyorr?? dr kendi odasındamı yaptı başka yerdemiii...??öncesinde veyasonrasında bişi yapmanı söyledimii ?*progestan verdimi ??bide ilişki önerisi nasıl olduu ??

çok güzel şeyler yazmışsınn..ama neden gidiyorsunn..hani canlanacaktı burasıı...ne diyeyimm..vardır bi bildiğin..rabbim seninde yardımcın olsun...senden razı olsun iinşallahh....bidahaki sefere güzel haberlerle gel inşallahh...

canımm inşallah güzel haberlerle gell...

canımm hadi bakalım hayırlısıı olsunn...inşallah bebişinn gelir sana bu ayy...değerlerleilgilibi bilgim yokkk ama yardımcı olur arkadaşlar görünce...

yaww muayene eder gibimi oluyorr?? dr kendi odasındamı yaptı başka yerdemiii...??öncesinde veyasonrasında bişi yapmanı söyledimii ?*progestan verdimi ??bide ilişki önerisi nasıl olduu ??

waw cnm inşallah hepimizin :emir_bebek: :emir_bebek:bu ay gelir, allah dualarımızı kabul eder inş.. valla cnm 11de olacaktı tam 11de gittim ameliyathanede yapıyolar zaten, odada hazırladılar benı soyunup ameliyat kıyafetlerını giydirdiler, sonra ameliyathaneye aldılar benı muayene koltukları olur ya ayaklarını dıkıyosun hanı ona yattım alttan ince bi boru gıbı bışey koyuyo rahım ağzına hani smear testı için koyuyolar ya vajına açılsın dıye ondan daha sonrada şırıngayla spermleri veriyo içine işlem bir kaç dakka sürdü hiç ağrısız on beş dakkada yattım orada sonra odaya aldılar oradada on beş dakka yattım sonrada eve geldim evim beş dakkalık mesafede zaten..şimdide evde yatıyorum , inanılmaz kasık ağrım var karnımda şişti bide alttan hafıf kan geliyo ama benım araştırmalarıma göre bunlar ılk gün normalmiş yarına kadar geçermiş, yarın zaten işime geri dönecem artık normal hayatıma dönebilirim yanii..aşılama sonrası veya öncesi yapmam gereken bişey yok kişi normal hayatına devam edebilir,ilişkiye gelince illa yap çok önemli demiyolar. sen doktoruna güven o ne derse onu yap bence..artık regl günümü bekliycez dedi doktor benım zaten 26 veya 27 güne bir geliyor normalde bu ayda 6sında geldi yani ayın 2 veya 3 ü gibi gelmesi gerekir o tarıhlere konsantre olacam , zaten çok umudum var benım bu aşılamadan çünkü yumurtalık sorunum yok benım eşimin sperm kalıtesinden korkuyodum ama ondada sorun çıkmadı bugün dolayısı ile şansımız yüksek gibi görünüyor :))))

senın tedavınde hangi aşamadasın şimdi cnm ?

Evet canım...nedeni belli olsa keşke olmayışının...genetiğine bakılmışmıydı senin

İyiyim hamdolsun...diyet güzel gidiyo beyaz ekmeği tamamiyle cıkardım hayatımdan şeker kullanmıyorum tuzuda azalttım ve pilatese başladım
sen nasılsın

çok güzell .. plates çok yararlı bir spor özellikle çocuk öncesi vüvuda çok iyi geliyomuş..birde ben verebilsem kilolarımıçok sevinecem

X