klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

kızlar aklıma takıldı şimdi bana yardımcı olabilirmisiniz? sabah 9:30 gibi kendiliğinden çatlamayan yumurtam sizce bu gece yarısına kadar çatlarmi? bir an aklıma takıldı şu çatlatma iğnesini yapamadan kendiliğinden çatlarsa ne olur acaba?

Herkese günaydın.nasılsnz kızlar?ya ben kürtajdan snra bi abimglde kaldim bi ablamglde,ordada buraya bglanamakta zorlanyrdum cekimden dolayi.dün aksam evime geldim.yazarim artık insallah.ben gecen persembe kontrolüm vardi gittim sadce beta hcg ye bakıldı düsmüş mü diye.8e düsmüştü doktr paztside gel bi de hormnlarna bkalım dedi.dün gittim işte bkıldi hormnlar iyi cıktı beta hcg de 1,8 e düsmüs sükúr.doktr haftaya pztsi tekrar gel e2,lh ve fsh tekrar bkalim dedi.ben iliski durumunu sordum simdilik korunun mikrop kapmasin,ben zamanini söyleycm sana dedi.her sey bundan ibaret kizlar
Arzucugum haftaya umuttan güzel haberler alirsn insallah.kaptan cnm hadi sendnde müjdli bi haber gelsn.sardunyam arkadas tebrik edrm senide.aysuncugum dilerim yeni yılın ilk ayinda bebegn seninle olsn artk

çok saol cnm allah razı olsun.. rabbim tez zamanda buradaki isteyen arkadaşlara tüm isteyenlere nasip etsin :KK16:

Canım sen aşılama mı yaptırmıştın bu ay? Sırrın neydi?:KK53::KK1:

ewt cnm aşılama yaptırdım ilkez bu ay çok şükür tuttu, darısı diğer aşılama yapan kızlara inşş..
bu perşembe keseyi görmeye gidicez inş bir sorun çıkmaz.
sen tedavi görüyormuydun cnm biraz balık hafızalıyımda :KK17:

kızlar aklıma takıldı şimdi bana yardımcı olabilirmisiniz? sabah 9:30 gibi kendiliğinden çatlamayan yumurtam sizce bu gece yarısına kadar çatlarmi? bir an aklıma takıldı şu çatlatma iğnesini yapamadan kendiliğinden çatlarsa ne olur acaba?

cnm çatlatma iğnesini yaptıkları zaman 36 saat sonra çatlayabiliyormuş yumurta aşılamayı yaptıkları zaman çatlamamış olsa bile korkma, sprmler rahimde 3 gün yaşayabiliyor, bide zaten aşılamadan 2 gün sonra tekrar ilişki öneriyorlar :KK34:
aşılamamı yaptırdın tutar inşş :KK16:

selam kızlarrr
ayyy kızlar bakın hamılelık takvımımde ılk defa 5. haftayı gordum :) cok sevındım ya acaba su 5. haftayı gorurmuyum dıyordum :) hala adet olmadım ama nasıp tabı....
İnş bu takvim kalıcı olacak cnm, bize haber vermeyi unutma sakın
Kizlar dun Dr gittim hormonlarim iyi cikti beş kilo ver gel dedi eve dönüyorum yoldayim
Gözün aydın cnm, 5 kiloyu çabucak verirsin inş... İyi yolculuklar bu arada

cnm çatlatma iğnesini yaptıkları zaman 36 saat sonra çatlayabiliyormuş yumurta aşılamayı yaptıkları zaman çatlamamış olsa bile korkma, sprmler rahimde 3 gün yaşayabiliyor, bide zaten aşılamadan 2 gün sonra tekrar ilişki öneriyorlar :KK34:
aşılamamı yaptırdın tutar inşş :KK16:

Bugece 12 de çat iğnem yapılacak sabah kontrole gittim. Şimdide akıntı gibi bişey oldum bir an kafama takıldı iğneyı yaptıramadan çatlama ihtimali varmı diye . Perşembe 11 de ilk aşılAmam olacak inş cnm

Hayirli yolculuklar canim....
Sağol canim
:nazar:gözün aydın cnm hormanlarının ii çıkmasına sevindim, 5 kilo çok fazla bir kilo deil engelmiymiş gebe kalmana ? :26:
Diyetisyenime gore daha vermem gereken 12 kilom var... Doktorum beş kilo ver dedi...pkolularda kilo verdikce hamile kalman kolaylasiyo
İnş bu takvim kalıcı olacak cnm, bize haber vermeyi unutma sakın

Gözün aydın cnm, 5 kiloyu çabucak verirsin inş... İyi yolculuklar bu arada

İnş canim...hemen vermesemmi diyorum su kişi bi atlatip oylemi başlasam tekrar tedaviye...yada eşime kavuşunca fikrim değişebilir :KK16:

Bugece 12 de çat iğnem yapılacak sabah kontrole gittim. Şimdide akıntı gibi bişey oldum bir an kafama takıldı iğneyı yaptıramadan çatlama ihtimali varmı diye . Perşembe 11 de ilk aşılAmam olacak inş cnm

klomen kullandıysan oda akıntı yapabilir, takma kafana.
benimde ilkinde tuttu çok şükür..
allahın iziniyle inş seninkide tutar cnm..

Sağol canim

Diyetisyenime gore daha vermem gereken 12 kilom var... Doktorum beş kilo ver dedi...pkolularda kilo verdikce hamile kalman kolaylasiyo

İnş canim...hemen vermesemmi diyorum su kişi bi atlatip oylemi başlasam tekrar tedaviye...yada eşime kavuşunca fikrim değişebilir :KK16:

bebişin için azim et cnm bakalım inş 5'den fazla verirsin.
gerçi bebiş için senin verdiğin emek tartışılmaz bile,
rabbim inş tez zamanda bebişini nasip eder sana..:KK16:

Sağol canim

kız bellimi olur eşine kavuşunca bi hasretle yapıverirsiniz bebişi

Slm kızlaaar benim test günüm 2 gün sonra ayın 5'de oldum 19'da test yaptırıcam çooook heycanlıyım içimde hiç bir his yok olumlu olumsuz... sadece hissettiğim sağ tarafta bel ve kasık ağrım yumoşlarda o taraftaydı zaten ve dün itibariyle göğüste hafif karıncalanma hamile olupta bu belirtileri yaşayan var mı lütfen yardımcı olun ve dua edin
ALLAH herkese hayırlı sağlıklı ve onun yolunda yetiştirebileceğimiz evlatlar versin.... AMİN...

Günaydin canlarim..elifkaptan insallah hamile takvimin 9 ay sùrer insallah bize güzel haber verirsin...elocan canim gözün aydin sonuclarin temiz cikmis insallah en kisa zamanda hamile kalirsin..buarada evine hosgeldinnn....

Rabbim sifasini versin tatlim...babam toparlanamadi halen ya bide grip oldu gribide kotu geciyor.dua et ne olur toparlansin bir an evvel
Tamam dua edicem tatlim
Sagol canim benim

Evet canim bende tedaviyle hamile kaldim ilk catlama ignesiyle hamile kaldim darisi sizlerin basinaa
ay canim benim sorma cok heycanliyim kizimi dört gözle bekliyorum..ona kiyafetler aldik yikadim ve ütüledim görsen hep gidiyorum kokluyorum kiyafetlerini darisi olmayanlarin basinaa..bide kizim gündüzleri cok sakin ama gecelerii resmen karnimda dans ediyor beni uyutmuyor yerim ben kizimi...
Ben henuz hediye gelen kıyafetleri yikamiorum
Oyle cok oynuyorum ki onlarla,
Zaten pisleniyorlar :)
selam kızlarrr
ayyy kızlar bakın hamılelık takvımımde ılk defa 5. haftayı gordum :) cok sevındım ya acaba su 5. haftayı gorurmuyum dıyordum :) hala adet olmadım ama nasıp tabı....
Canim insallah hiç silmezsin takvimi..
Sağol canim

Hadi elifcim,
Ha gayret,
1 ayda 5 kilo ...Insallah..

X