klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Bugün sayfamız her zamankinden daha iyi!.. Eski günlere dönüyor mu ne? Bir de sapır sapır hamile haberleri dökülse ne güzel olur. O zaman hamile topiği yaparız.:KK1::KK52:
Öff, benim için beklemek sıkıcı. Bu boşa geçen ikinci ayım. Ocak ayında oldu oldu. Sonra da şubat tatili araya giriyor. Olmazsa benim umutlar ilkbahara kalır...:KK53:

Bugün sayfamız her zamankinden daha iyi!.. Eski günlere dönüyor mu ne? Bir de sapır sapır hamile haberleri dökülse ne güzel olur. O zaman hamile topiği yaparız.:KK1::KK52:
Öff, benim için beklemek sıkıcı. Bu boşa geçen ikinci ayım. Ocak ayında oldu oldu. Sonra da şubat tatili araya giriyor. Olmazsa benim umutlar ilkbahara kalır...:KK53:
Evet bugun biraz harekerlilik vardi...evet bos beklemek daha zorr.insallah tez vakitte hayirlisiyla olur cnm
ınsallah canım.. rabbım saglıkla sıhatle hayırlı evlat nasıp eder ınsallah

bende yenı yenı heycanlanıyorum kızlar ya .....:KK52::KK52::KK52:

Aayyy gercekten hheycanliii

Bizde seni cok merak ediyorduk canim benim ya
bılıyorum canım benımde aklımdaydınız ama surem yoktu elocan mesaj atmıs. o arada net buldum ıste eve... ama vın cekmıyor kırsal oldugundan
canım haklısın en sıkıcısı beklemek hakıkaten ama bence bos bekleme kurlerden yap sanada esınede. hem beklentısı artıyor ınsanın
:)))tamam yaparsan yaz

:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
ınsallah bole cılgın gıbı sevınırım:) sılık cızgı bıle gorsem sukur dıycem :)

bılıyorum canım benımde aklımdaydınız ama surem yoktu elocan mesaj atmıs. o arada net buldum ıste eve... ama vın cekmıyor kırsal oldugundan

canım haklısın en sıkıcısı beklemek hakıkaten ama bence bos bekleme kurlerden yap sanada esınede. hem beklentısı artıyor ınsanın

Aaayyy insalllaaahh....silik ciktigi gibi hastaneyeee

Aaayyy insalllaaahh....silik ciktigi gibi hastaneyeee

yok kız nerdeeeeee
işten ızın alamıyorum kı . hafta sonunu mutlaka beklıycem. ılcede kandan bakmıyorlarmıs.... mecbur hafta sonunu beklıycem yanı...ama en azından umutla beklerım sılık olunca. cunku ılacın etkısı falan kalmıyor artık

:KK6::KK56:Soğan küründe 2. ayım. Bakalım, toplam dört ay sürecek. Sonra da civanperçemi kürü... Tabii gebelik olmazsa. :KK31:

Son düzenleme:
kızlar ben kacar artık... çalıkusu baslayacak :) sabırsızlıkla beklıyordum. sonrA duş alıp sac bas yapcam mecburen yarın iş var... uyumasam gelırım yıne opüyorum sızı:)

• kaptanelif
    quote_icon.png
    Ankaaaa kullanıcısından alıntı
    :KK6::KK56:Soğan küründe 2. ayım. Bakalım, toplam dört ay sürecek. Sonra da civanperçemi kürü... Tabii gebelik olmazsa. :KK31:

hım ıyı o zaman devam et canım :)​
  • Bugün, 19:48
    muhammedomer
    quote_icon.png
    Ankaaaa kullanıcısından alıntı

Insallah baska kure gerek kalmadan hamile haberini aliriz canim
    İnşallah!:KK16:

canım hayırlıssı olsun hakındaa büyüyede bilir yumoşunn ona takılma en azından 1 tane var onada şükrett..diğeri büyürsede ikizin olur belkidee :) şimdi sen böle yazınca bende tereddürre kaldım..bu ay iğna almadımki 2 yada 3 yumoş olur diyee :) :) klomen içtim yinee...ama dediğn gibi tek yumurtada ihtimal azalıyorr..nasipp yaaa...

perşembe aşılaman olacakmış..yaa burdaki bi arkadaşa aşılama öncesi idrar toplamasını söylemiş dr idrar dolu yapıcaz aşılamayı demişş ..senin dr dedimi öyle bişii ?

cnm bugün sabah gittim doktora, yumoşlar dahada büyümüş,biri 15 diğeri 21 olmuş. bu geceyarısı acile gidip iğnemi yaptırıcam perşembe sabah 8 gibi eşim bebişleri verecek 11 gibide aşılamam gerçekleşecek inşallah :) doktorum dediki küçük olan yumoş çat iğnesinden sonrada büyürmüş oda işe yarayabilir merak etme dedi :))) beni gayet iyi durumda gördü bakalım kısmet bu işler hayırlısı diycezz artık ...

ewet idrar torban dolu gel mutlaka dedi bana..
nedeni ultrasoundda dahah iyi görebilsin diye heralde aşılama işlemini diye düşünüyorum.

eğer bu ay aşılama tutmazsa öbür aya rahim filmi çekecekmiş bana.eğer olmazsa 2. aşılamamda bende hağ yerine iğne isteycem yumoşlar çoğalsında belkı şansımızda artar tüp bebeğe gerek kalmaz.tabii benim doktorum ortada ciddi bir sorunun yok çok büyüttün olayı diyor bana :))

X