klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

senide listemize eklerim cnm herşeyde vardır bi hayr ama doktoruna git tamam böyle böyle yamlış yaptım dersin bizdede sorun yok ama olmuyor ne yapalım hayırlısı bakalım sende üzülme

merhaba kızlar benide aranıza alabilirsiniz bende de eşimdede sorun yok ama olmuyor yedi ay önce bir düşük yaptım oda tedaviyle olmuştu şimdi yeniden başladık tedaviye dün çatlatma ignesi oldum benide ekleyin listeye

İyi akşamlar kızlar nasılsınız? Haplarımın 4. Günündeyim pazartesi doktora gidecem. Heyecanlıyım, bakalım ilk denemede olacakmı...daha önce aşılama yaptıranlara soruyorum ,aşılamanın yapıldığı gün işime dönebilirmiyim yoksa evde dinlenmelimiyim?? Sizce??

İyi akşamlar kızlar nasılsınız? Haplarımın 4. Günündeyim pazartesi doktora gidecem. Heyecanlıyım, bakalım ilk denemede olacakmı...daha önce aşılama yaptıranlara soruyorum ,aşılamanın yapıldığı gün işime dönebilirmiyim yoksa evde dinlenmelimiyim?? Sizce??

Doktorlar gerek yok falan diyorlar ama bence dinlen.

slmm kızlarrr nasılsınızzzz....benden iyilik güzellik yarın sınavlarım varr dualarınıza talibimmm...

elocann hala adett olmadınmıııı canımm ??

24.9 kiloyu ne kadar sürede verdiniz ve nasıl verdiniz ben veremiyorum

canımm bende zor verdim bende pko var o dahada zorladı işleriii... daha önceleri diyetisyene gittiğim listeleri aldımm..dengeli ve düzenli beslenerekk verdimm...ahh bide spor yapsaydım dahada güzel olurdu ama bi türlü alışamadımspora...

ben iradesiz biriyimm..ve hemen sıkılıyorumm...ben bu kiloların hepsini bu sitede verdim..geçmişimi okursan görürsünn..arkadaşlarla inatlaşa inatlaşaa....

ve hala dahada devam ediyorumm diyetleree..ama zor veriyorum artık gram gramm...bak burdayızz arkadaşlarla...burda uzatmıyım..nasıl veriyoruzne yiyoruz burda yazıyoruzz...

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...u-olan-pko-hastalari-birlikte-zayifliyor.html

bu ilaç ne için öğrenebilirmiyim
Adet sökücü canım
slmm kızlarrr nasılsınızzzz....benden iyilik güzellik yarın sınavlarım varr dualarınıza talibimmm...

elocann hala adett olmadınmıııı canımm ??
Oldum gibi bişey bir damlacık geldi
canımm bende zor verdim bende pko var o dahada zorladı işleriii... daha önceleri diyetisyene gittiğim listeleri aldımm..dengeli ve düzenli beslenerekk verdimm...ahh bide spor yapsaydım dahada güzel olurdu ama bi türlü alışamadımspora...

ben iradesiz biriyimm..ve hemen sıkılıyorumm...ben bu kiloların hepsini bu sitede verdim..geçmişimi okursan görürsünn..arkadaşlarla inatlaşa inatlaşaa....

ve hala dahada devam ediyorumm diyetleree..ama zor veriyorum artık gram gramm...bak burdayızz arkadaşlarla...burda uzatmıyım..nasıl veriyoruzne yiyoruz burda yazıyoruzz...

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...u-olan-pko-hastalari-birlikte-zayifliyor.html

Bende ordayııımmm :)

mrb. kızlar bugün birkere daha gittiğim hastnede kan testi yapıldı hamileyimmmmm:KK16::KK16::KK16:
çok şükür rabbim tez zamanda tüm isteyenlere nasip etsin..
güzel dualarınız için allah razı olsun.
inş bebeğimin kalp atışlarını ve kesesinide görürümm.

Son düzenleme:
mrb. kızlar bugün birkere daha gittiğim hastnede kan testi yapıldı hamileyimmmmm:KK16::KK16::KK16:
Çok çok mutlu oldum senin için:))))) allahım inş kalp atımını ve keseyıde göreceksin :)))) darısı hepimizin başına inşallah en kısa zamanda

Ben 2 defa aşılama yaptırmıştım.tutmadı.ikisinde de işe dönmüştüm.:26:
Bende işe dönmeyim öyleyse, ne olur ne olmaz:KK43: umarım herşeyin hayırlısı olur hepimiz için..

canim gözün aydin senin adina cok sevindim..insallah bebisinin kesesini ve kalp atislarini duyarsin..darisi diger kizlarin basina.

gözünaydın canım çok sevindim inşallah keseyide kalp atışlarınıda duyarsın 9 ay sonrada sağlıklı sıhhatli kucağına alırsın

X