klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Kızlar çatlama iğnesi vurulduğum gün gecesi ilişki oldu iğneden bir gece öncende olmuştu ve şimdi de 4 gün boyunca her gece yapmayı düşünüyorum böyle deneyip de olumlu ya da olumsuz sonuç alanlar lütfen paylaşabilir misiniz
Iğneden bir gun önce ilişki,
Igneden 36 saat sonra ilişki..sonra gün asiri ilişki..böyle oldu cnm..ama iğnenin 4.ve 5.günü art arda denwmistik biz,
Dr a demeden :)
Hangisi tuttu bilmiorum...
Bazi dr gün asiri bazıları iğneden sonra 3 gün Fln sürekli onerio..ikisini de okudum ben buralarda...dr una sor istersen ara...
Arzu,ozge,kaptanelif,rabia ve diger ogretmen arkadaslar ogretmenler gununuz kutlu olsun mutlu huzurlu bir gun gecirin insallah
Cnm...cok Saol yaa...
En geç ben kutliim :)
Öğretmenler gününuz kutlu olsunnn

günaydın kızlar bugün aşılamanın 6. günü hala karnım şiş ve ilk günlerdeki gibi olmasada kasıklarımda beni rahatsız edecek kadar ağrı var özellikle sağ kasığımda yürürken karnımı tutma gereği hissediyorum bu normal mi yoksa bitek ben mi yaşıyorum?gün geçtikçe tedirginliğim artıyo :KK43:

sag tarafımdaki sancidan ötürü bugün doktora gittim kist olmuş 2,5 cm.. :KK43:
2.yumurtamin akıbeti belli değil.
bi hafta adet olmazsan kan testi yap dedi..
adet olursam da 2 . günü gidicem..
sonuç hüsran yine.....

sag tarafımdaki sancidan ötürü bugün doktora gittim kist olmuş 2,5 cm.. :KK43:
2.yumurtamin akıbeti belli değil.
bi hafta adet olmazsan kan testi yap dedi..
adet olursam da 2 . günü gidicem..
sonuç hüsran yine.....

çok geçmiş olsun umarım diğer yumurta sağlıklıdor ve hayırlı bi şekilde döllenmiştir..bnmde sağ kasığımda sola göre daha fazla bi sancı var ama şuan ilçedeyim ve doktora gitme gibi bi şansım yok mecburen bekleyip görücem umarım isteyen hiç kimsenin kucağı boş kalmaz

çok geçmiş olsun umarım diğer yumurta sağlıklıdor ve hayırlı bi şekilde döllenmiştir..bnmde sağ kasığımda sola göre daha fazla bi sancı var ama şuan ilçedeyim ve doktora gitme gibi bi şansım yok mecburen bekleyip görücem umarım isteyen hiç kimsenin kucağı boş kalmaz
amin canim inşallah rahim duvarı da kalinlasmis dedi.. Artık ya regl olucam ya da gebelige hazırlık. ikisinden biri..hayırlısı :/

cat.ıgnesı vurulmusmuydun:KK6:

evet canım bugün 14.gun..

Balık Burcu
20 Şubat – 20 Mart

Yakın dostlarınızdan aldığınız haberler, sizi oldukça mutlu ederken, geçmiş anılarınız da canlanabilir. Sorumluluk duygunuzun arttığı şu günlerde, bazı paylaşımlara ihtiyacınız var ve sizin için gerekli olan tek şey arzuladığınız sevgi desteği. Ani gelen telefonların sizi olumlu motive etmesi, yaşam heyecanlarınızı daha da arttıracak.

bu burclarda hep benı anlatıyor :KK53:

nerde bu mıllet ya eskıden burası dolup tasardı asagıda 10 kısıden fazla kısıler olurdu :KK14:
Bugün aynısını bende düşündüm canım...elifyeşillein yazdıı biyer var baktım ooo altta 12 13 kişi var aynı bizim eski günlerimizdeki gibi
Balık Burcu
20 Şubat – 20 Mart

Yakın dostlarınızdan aldığınız haberler, sizi oldukça mutlu ederken, geçmiş anılarınız da canlanabilir. Sorumluluk duygunuzun arttığı şu günlerde, bazı paylaşımlara ihtiyacınız var ve sizin için gerekli olan tek şey arzuladığınız sevgi desteği. Ani gelen telefonların sizi olumlu motive etmesi, yaşam heyecanlarınızı daha da arttıracak.

bu burclarda hep benı anlatıyor :KK53:
hahah aynı sen

niye eklemeyim kiz seni senin matametik ogretmeni diye diplomam yokmu meslegini yapsanda yapmasanda sen ogretmen olarak egitim almadinmi mutlaka hergun gir yaz canim merak ederim ben insallah bu sefer olcak canim hep olumlu dusun calisiyosun dimi boyle kafandan at zaten masa basi isin var 5.gune dikkat et valla dikkat et isde :KK1: sen zaten ayrintilarini biliyosun idrarini surguye yap kalkma bir kac saat yat ben ikincide oyle yapicam

sagol canım bu dusuncen bıle benı cok mutlu ettı:) ısten yana sıkıntım yok cok sukur... hafta sonu toplama yapılacak nasıp olursa dr ya cumartesı ya pazar dedı. bır sonrakı kontrolum persembe gunu... bence persembe catlamayı yaptırır... bu dr 5. gun emrıyosu yerlestırıyor o yuzden carsanba yada persenbe de transfer olur sanırım... bu sefer daha rahatım... ılkınde de ben yatmıstım surguye yapmıstım... nasıp olursa olacak ınsallah... bakalım gunde uc ıgne bır vıtamın ıle devam edıyorum...

X