klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

canım nasılsın ? nasıl gidiyor tedavin bu sefer bebişin gelecek inşallah canım bence farklı bi yerde denemekle çok iyi yaptın

Evet kızlar dilek dilesinler...nasılsın nasıl gidiyo iğneler falan belli oldumu toplama günün

sağolun canlar...
sımdılık hersey yolunda gorunuyor. evet gercekten farklı bır yerde olması daha farklı. burasıda degısık geldı bana. ankarayı kesfedıyorum hem. gunler cok cabuk gecıyor aklıma bıle gelmıyor.
ıgneler cok canımı acıtıyor gunluk 3 ıgne :KK43: ve bır vıtamın var . sanırım cumartesı yada pazar dedı dr. ınsallah hayuırlısı ıle toplanırsa carsamba yada persembe transfer olurmus. 5. gun embrıyosu oluyormus... dr cok rahat bırı... onu oyle gorunce bende rahatım :)

sağolun canlar...
sımdılık hersey yolunda gorunuyor. evet gercekten farklı bır yerde olması daha farklı. burasıda degısık geldı bana. ankarayı kesfedıyorum hem. gunler cok cabuk gecıyor aklıma bıle gelmıyor.
ıgneler cok canımı acıtıyor gunluk 3 ıgne :KK43: ve bır vıtamın var . sanırım cumartesı yada pazar dedı dr. ınsallah hayuırlısı ıle toplanırsa carsamba yada persembe transfer olurmus. 5. gun embrıyosu oluyormus... dr cok rahat bırı... onu oyle gorunce bende rahatım :)
Bende çarşamba günü geliyorum canım Ankaraya...İnşallah bu sefer bebeğin sana sımsıkı tutuncak canım

ınsallah canım. desene aynı sehırde olacagız :) sende durum ne oldu sımdı... doktora gıdıyorsun degıl mı ...
Ben hala testler yapıyorum bugün yarın genetik tahlillerim çıkıcak perşembede onları göstercem bakalım bu sefer ne diyecek...kilo vericeksin yoksa tedaviye başlamıycam dedi en son...evet canım dr gidiyorum

Ben hala testler yapıyorum bugün yarın genetik tahlillerim çıkıcak perşembede onları göstercem bakalım bu sefer ne diyecek...kilo vericeksin yoksa tedaviye başlamıycam dedi en son...evet canım dr gidiyorum

hadı hayırlısı olsun ınsallah... bana hıc oyle testler yapmadılar bunda da gecenkınde de... dırek tup bebek dıye gıttım ıkısıne de ıkısıde tamam dedı???? benım sozumu tuttular :) bu sefer ınsallah hayırlısı ıle olur da herkese bır umut olur ...
kılo verme ısıne gelınce gercekten zor ... ama ucunda bebısler oluca bence sende vereceksın:)

sağolun canlar...
Sımdılık hersey yolunda gorunuyor. Evet gercekten farklı bır yerde olması daha farklı. Burasıda degısık geldı bana. Ankarayı kesfedıyorum hem. Gunler cok cabuk gecıyor aklıma bıle gelmıyor.
ıgneler cok canımı acıtıyor gunluk 3 ıgne :KK43: ve bır vıtamın var . Sanırım cumartesı yada pazar dedı dr. ınsallah hayuırlısı ıle toplanırsa carsamba yada persembe transfer olurmus. 5. Gun embrıyosu oluyormus... Dr cok rahat bırı... Onu oyle gorunce bende rahatım :)

doktorunun pozitif ve rahat olması çok güzel bence

Bugün aynısını bende düşündüm canım...elifyeşillein yazdıı biyer var baktım ooo altta 12 13 kişi var aynı bizim eski günlerimizdeki gibi

hahah aynı sen
demek aynı ben hımmm
:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: yemek yapıyodm
Bende bakıyorum ama yazmadan çıkıyorum...sana özelden mesaj atıcam elifcim :KK66:
:KK20::KK20::KK20::KK20: özeldennnn
boşaltıyorum şimdi
:44::44::44::44::44: kımle konusmus o kadar
sagol canım bu dusuncen bıle benı cok mutlu ettı:) ısten yana sıkıntım yok cok sukur... hafta sonu toplama yapılacak nasıp olursa dr ya cumartesı ya pazar dedı. bır sonrakı kontrolum persembe gunu... bence persembe catlamayı yaptırır... bu dr 5. gun emrıyosu yerlestırıyor o yuzden carsanba yada persenbe de transfer olur sanırım... bu sefer daha rahatım... ılkınde de ben yatmıstım surguye yapmıstım... nasıp olursa olacak ınsallah... bakalım gunde uc ıgne bır vıtamın ıle devam edıyorum...
hersey yolunda gıtcek ıns.bu sefer canım hadı hayırlısı:KK19:
boşalttım mesaj kutusunu

:26::26::26::26:

hadı hayırlısı olsun ınsallah... bana hıc oyle testler yapmadılar bunda da gecenkınde de... dırek tup bebek dıye gıttım ıkısıne de ıkısıde tamam dedı???? benım sozumu tuttular :) bu sefer ınsallah hayırlısı ıle olur da herkese bır umut olur ...
kılo verme ısıne gelınce gercekten zor ... ama ucunda bebısler oluca bence sende vereceksın:)
Benim dr didikliyo sürekli tahlil yaptırıyo...İnşallah olucak canım bu işte dr hastanede çok önemli bi faktör....zaten tam kaçamak yapıcakken aklıma bebek geliyo bırakıyorum çok nadiren oluyo işte kaçamaklarım
bu sabah twde bi program izledim zayıflamak istiyosan kendinden çok kilolu birinin resmini as eğer dikkat etmezsem böyle olurum falan diye düşün dedi bende anne ve üç dört tane bebekli birinin resminimi assam yemezsem böyle bebeklerim olucak diye :)

demek aynı ben hımmm

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: yemek yapıyodm

:KK20::KK20::KK20::KK20: özeldennnn

:44::44::44::44::44: kımle konusmus o kadar

hersey yolunda gıtcek ıns.bu sefer canım hadı hayırlısı:KK19:

:26::26::26::26:
Aynı sen tabii :) sende bakı ver özel mesajına şekerim :) oh ellerine sağlık bende sabah yaptım bugün yemeklerimi

X