klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

canım süpriz yaptı bebişin sana Rabbim sağlıklı bi şekilde kucağına almayı nasip etsin de nasıl olsa ilk bebeğin kız erkek fark etmez canım
Evet canim, büyük sürpriz.. :)
Bakalım senin tosuncuk ne olacak :)))
Kızlar yarin doktara gtme günüm .cok heycanlıyim.acaba pztsinden bu yana degerim nasıl artti yarın keseyi görebilecek miyim?hem heycanliym hem panik.sizlerin o yürekten edilen dualarinizi bekliyorum Allah rızasi icin. . . Ben eminim ki ettgniz dualarla bu zamana geldm yine o kıymetli dualarinizi bekliyrm canlar. . .
Canim kan testi vermişsin,
Deniz yazmış,...
Seni merak ediyorum?????
Günaydın canlarim:KK1:..arzucum dogumuna cok az kalmis canim insallah umut erenimizi sag salim kucagina alirsin:emir_bebek:...kaptanelif gözün aydin insallah bu sefer bebişin sana tutunur:KK49:...güldenizcim insallah bugün bebeginin kesesini görürsünn..kizlar dualarim sizinleee....rabiacim kızın olacakmis desene kızın sana süprüz yapmis canım benim insallah kizini sag salim kucagina alirsin.
Hulyacim cok Saol...bi cimcimemiz daha olacak insallah :)
selam kızlar bugun hastahaneyı gıttım ignenın 3, gunu. yumurtalarım duzensız buyuyor:KK43: bazıları cok buyukken bazıları cok kucuk kalmıs her boyuttan var anlayacagınız. gecen seferkı doktorum boyle oldugunu gorunce ara verelım bu ay dmeıstı yapmamıstı. bu doktor ıse devam dedı bende anlamadım kafam cok karısık. ıgnenın dozunu bugunden sonra azaltacak... pazartesı yıne goruselım dedı.
bu arda elıf ve denız sız kacıncı gun cetrotıde ve menopol dıye ıgnelerı kullanmaya basladınız benım 4, gun kullan dedı dr cok erken geldı bana. szı kullanmısmıydınız bunları. gecen seferkınde menopol kullanmadım ben sadece cetrotıde vermıstı. sımdı gunde 3 ıgne olmus oldu ... offf unutmak ıstıyorum ılk denemeyı onunla bunu kıyaslamaktan beynım sıstı:KK43:
Canim tekrar hayirli olsun..
Duamdasiniz...

gunaydinnn kizlar
erkenciyim bugun.ankaraya gidiorum havaalaninda bekliyorum.
guldeniz bisey yazmamis merak ettim

günaydınn kızlarrrrrr....güzell haftasonlarıı diliyorummm....garipbi duygu var içimde hava güzel bugün ama benim içim bi garipp...

amin cnm inşş.. hayırlı haberlerle döneriz merakla bekliyorumm :18:

aminn canım inşallah ama benimm randevu değişti..dr canımı sıktı çarşamba gel dedi..inşallah herşey yolunda giderr...

merhaba hanımlar
bende bir pcolu olarak aranıza yeni katıldım yaklaşık iki buçuk yıldır çocuk istiyoruz fakat bir sonuç yok ha tedavi oldun mu derseniz 2 yıl boyunca gittiğim tüm doktorlar bir şeyin yok sadece yumurtalıkların pco görünümünde hormonların normal tabi bu sırada rahim filmi spermiyogram vs.. her şeye baktırdım birde tsh'ım biraz yüsek çıktı onun için ilaç kulanıyorum normale döndü.. bekle diye beklettiler açıkçası ve tabi tayinci olduğum içinde doktor tutturamadım ki... ta şuan bulunduğum yerde gidebileceğim bir doktor bulmuşken başladım tedaviye benim tedavi sürecim 3 aylık klomen kulanımı sonrası tabi bu sırada doktor değişti bu gittiğim doktorda direk aşılamaya geçtim ganadotrapine iğneler ardından prenyl ve 19/11/2013 de aşılama yaptırdım şuan bekleme sürecindeyim.. Rabbim hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin hayırlı tez zamanda inşallah....

aşılama yaptıran arkadaşlar
ayrıca pregnyl iğneden kaç saat sonra aşılamanız yapıldı ben iğneyi saatinden erken vurulmuştum bilmeyerek yani benim 40. saat civarlarında aşılamam yapıldı biraz karambole geldik heralde ama kısmet bekleyip görücem ve aşılamadan sonra crınon jel verdimi doktorunuz ve bu jelin sizde etkileri nelerdir vücuttan atılımı mantar görunumunde bende ya da mantarmı oldum bilemiyorum ama kaşıntı yok

Iyi hafta sonlari allahim herkesin muradini versin benide araniza alir misiniz :KK66: bende bir yillik evliyim bu ay gonal f ile iki yumurtm vardi 19 20 boyutlarindaydi catlatma ignemi vurdum ayin 14nde dun idrar testinde ikinci cizgiyi gordum yanlis degildir umarim fortel test aldm erken gebelik testi

kizlar guldenizi merak etmissiniz
kan degeri normal cikti 1800 lerde pazartesi ultrasyona gircek

babasi kalp krizi gecirdigi icin onla ilgileniyolar o yuzden kk girmemistir

aşılama yaptıran arkadaşlar
ayrıca pregnyl iğneden kaç saat sonra aşılamanız yapıldı ben iğneyi saatinden erken vurulmuştum bilmeyerek yani benim 40. saat civarlarında aşılamam yapıldı biraz karambole geldik heralde ama kısmet bekleyip görücem ve aşılamadan sonra crınon jel verdimi doktorunuz ve bu jelin sizde etkileri nelerdir vücuttan atılımı mantar görunumunde bende ya da mantarmı oldum bilemiyorum ama kaşıntı yok

bende ayın 20 sinde aşılama yaptırdım iğneden 36 saat sonra banada jel yazıldıkullanıyorum evet mantar görünümünde sanırım sorun yok :) ama bende şiddetli kasık ağrıları var geçmedi ve karnımda şişkinlik gerginlik gaz sancısı gibi umarım sorun yoktur

bende ayın 20 sinde aşılama yaptırdım iğneden 36 saat sonra banada jel yazıldıkullanıyorum evet mantar görünümünde sanırım sorun yok :) ama bende şiddetli kasık ağrıları var geçmedi ve karnımda şişkinlik gerginlik gaz sancısı gibi umarım sorun yoktur

bende diyorum aman Alahım bu akıntıda ne doktorumda yurt dışında arayamıyorum neyseki jelden dolayıymış sorun yok anlaşıldı sizde de aynı durum var hadi bakalım güzel haberler verelim birbirimize inşallah bir sıkıntı yoktur...

Ayy, ben de ilk yazıyı okuyunca hemen beğendim. :KK50:İnş. babasının bir şeyi yoktur. Allah şifa versin.

Iyi hafta sonlari allahim herkesin muradini versin benide araniza alir misiniz :KK66: bende bir yillik evliyim bu ay gonal f ile iki yumurtm vardi 19 20 boyutlarindaydi catlatma ignemi vurdum ayin 14nde dun idrar testinde ikinci cizgiyi gordum yanlis degildir umarim fortel test aldm erken gebelik testi

İğneden sonra kaç gün geçti? İğnenin etkisi 12 gün filan sürüyor. Bence iğneden 12-13 gün sonra test yap. Daha öncesinde yaparsan iğnenin etkisiyle pozitifi görürsün.:KK20:
:KK31:İnşallah tedavin hayırlı olur ve hamile kalırsın.

suan hastanedeymıs babası amıleyat ıcın pazartesı demısler bakalım beklıyoruz dua edıyoruz :KK31:

Allah şifa versin...
pzt hem babası için,
hem güldeniz için büyük gün desenize...
saol denizcim..

bende bugün dr gittim.adetimin 2. veya 3. günü gelceksin demişti.muayene etti.klomen ilaç verdi.5 gün kullancakmışım.günde 1 tane..bitince tekrar gitcem...inş.emeklerimizin sonuçlarını alırız..

X