klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

bende ayın 20 sinde aşılama yaptırdım iğneden 36 saat sonra banada jel yazıldıkullanıyorum evet mantar görünümünde sanırım sorun yok :) ama bende şiddetli kasık ağrıları var geçmedi ve karnımda şişkinlik gerginlik gaz sancısı gibi umarım sorun yoktur

bu jel olayı ne ben hiç anlamadım

Kızlar çatlama iğnesi vurulduğum gün gecesi ilişki oldu iğneden bir gece öncende olmuştu ve şimdi de 4 gün boyunca her gece yapmayı düşünüyorum böyle deneyip de olumlu ya da olumsuz sonuç alanlar lütfen paylaşabilir misiniz

mrb hevican aşılamadan sonra ki belirtilerin ağrıların nelerdi yazabilir misin?

antay
aşılamadan sonra rahimde kasıklarda hafif ağrı olmuştu, azcıkta kahverengimsi kanama oldu, ilk gün dinlendim ikinci gün işe gittim ilk iki gün tuvalete otururken hafif sızı oldu ama bunlar kişiden kişiye değişebiliyormuş
henüz aşılamanın altıncı günündeyim bende zaman zaman özellikle sol kasıkta yanmalar oluyor gebeliğin olup olmadığı konusunda hiçbirşey diyemem tabiki biliyorsun vücudumuz bazen oyun oynayabiliyor bize ben artık pek dinlemiyorum açıkçası vücudumu normal seyrimdeyim yani. 4 aralıkta doktor gel dedi hayırlısı bakalım...

Kızlar çatlama iğnesi vurulduğum gün gecesi ilişki oldu iğneden bir gece öncende olmuştu ve şimdi de 4 gün boyunca her gece yapmayı düşünüyorum böyle deneyip de olumlu ya da olumsuz sonuç alanlar lütfen paylaşabilir misiniz

iğneden sonra doktor ilişki günlerini söylemedi mi canım gün aşırı ilişki önerilir genelde sperm kalitesi için doktorunla görüşseydin keşke

antay
aşılamadan sonra rahimde kasıklarda hafif ağrı olmuştu, azcıkta kahverengimsi kanama oldu, ilk gün dinlendim ikinci gün işe gittim ilk iki gün tuvalete otururken hafif sızı oldu ama bunlar kişiden kişiye değişebiliyormuş
henüz aşılamanın altıncı günündeyim bende zaman zaman özellikle sol kasıkta yanmalar oluyor gebeliğin olup olmadığı konusunda hiçbirşey diyemem tabiki biliyorsun vücudumuz bazen oyun oynayabiliyor bize ben artık pek dinlemiyorum açıkçası vücudumu normal seyrimdeyim yani. 4 aralıkta doktor gel dedi hayırlısı bakalım...

anladım...benim belirtiler daha şiddetli 5. gün ve hala geçmedi özellikle sağ kasığım çok ağrıyo normal mi bilmiyorum umarım sonuçlarımız iyi olur

Arzu,ozge,kaptanelif,rabia ve diger ogretmen arkadaslar ogretmenler gununuz kutlu olsun mutlu huzurlu bir gun gecirin insallah

selam kizlar
ankaradan donus yolundayim.hulya sen sormussun ankarayi.benim yaklasik 10yildir takildigim ve sadece bize ozel bir forumumuz var 12 kisiyiz.yilda iki uc kere bulusuyoruz.bulusmamiz vardi yine.bebegi olan arkadasimiz vardi hem de bebek gorduk:-)
guldeniz gecmis olsun canim.ins atlatir baban bir an once

kizlar guldenizi merak etmissiniz
kan degeri normal cikti 1800 lerde pazartesi ultrasyona gircek

babasi kalp krizi gecirdigi icin onla ilgileniyolar o yuzden kk girmemistir

anamm bizde neden gelmedi bu kızdiye merak ediyordukk..şükür bebek onunlada..babasına üzüldümm rabbim şifasını versinn...pazarteside keseyi görür inşallahh..

günaydınn kızlarrrrrr....güzell haftasonlarıı diliyorummm....garipbi duygu var içimde hava güzel bugün ama benim içim bi garipp...

aminn canım inşallah ama benimm randevu değişti..dr canımı sıktı çarşamba gel dedi..inşallah herşey yolunda giderr...

hmm yoğunlukdan olabilirr cnm :26:
bende yarın gidicem off strese girdim, inş beklenen büyüklüğe ulaşmışdır yumoşlar :18:

canım dr söylemedimi günlerini:26:bende gonalden sonra 16 kasımada çat iğnemi oldum bana iğneden sonraki gün ve bi ertesi gün dedi sonrada haftada 2 ilişki dedi....bende hergün yapmayın canım sperm kaliteside önemli

Iyi hafta sonlari allahim herkesin muradini versin benide araniza alir misiniz :KK66: bende bir yillik evliyim bu ay gonal f ile iki yumurtm vardi 19 20 boyutlarindaydi catlatma ignemi vurdum ayin 14nde dun idrar testinde ikinci cizgiyi gordum yanlis degildir umarim fortel test aldm erken gebelik testi

bende 14. gün yaptım pozitifti sonra 2 gün sonra tekrar yaptım pozitifti hatta çok silikti sonra kan yaptırdım sonuç yine pozitifti inş. seninde öyle olur canımmm

canım hangi hastane hangi doktora gidiyorsun?
ben de ankara da infertilite için doktor arıyorum da.

ben murat sonmezer adında bır doktora gıdıyorum ozelıne gıttım. ama kontrollerını ankara unıversıtesınde yapıyor... gıden arkadaslarım var cok memnunlar ve pozıtıf sonuc almıslar 4ü de
nete yazarsan bılgı alabılırsın hakkında...

selam kızlar...
guldenız canım gecmıs olsun sımdı okudum. rabbım sıfa verır ınsallah. dua edelım hep bırlıkte...
tum ogretmen arkadaslarımın ogretmenler gunu kutlu olsun...
denızcım sagol canım benıde eklemısın ogretmen olarak :)
yarın ben yıne kontrole gıdecem. hergun yazamıyorum malum net yok...:KK43:
ama sızı haberdar ederım ınsallah. transfer gunumu ...

selam kızlar...
guldenız canım gecmıs olsun sımdı okudum. rabbım sıfa verır ınsallah. dua edelım hep bırlıkte...

niye eklemeyim kiz seni senin matametik ogretmeni diye diplomam yokmu meslegini yapsanda yapmasanda sen ogretmen olarak egitim almadinmi mutlaka hergun gir yaz canim merak ederim ben insallah bu sefer olcak canim hep olumlu dusun calisiyosun dimi boyle kafandan at zaten masa basi isin var 5.gune dikkat et valla dikkat et isde :KK1: sen zaten ayrintilarini biliyosun idrarini surguye yap kalkma bir kac saat yat ben ikincide oyle yapicam

Arzu,ozge,kaptanelif,rabia ve diger ogretmen arkadaslar ogretmenler gununuz kutlu olsun mutlu huzurlu bir gun gecirin insallah
cnm benim çok sağol, düşünceli arkadaşım :KK16:

sagoll canimmm. mutlu ettin. opuyorum seni:))

bu arada ogretmenlerimizin gununu ben de kutlarim. gec oldu ama:))
inş seneye okulunda kutlarsın cnm, günümüz kutlu olsun. Ben senden de geç kaldım ama

selam kızlar...
Öğretmenler günün kutlu olsun cnm, inş herşey yolunda gider cnm. Habersiz bırakma. Rabbim yardımcın olsun

X