klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Anka naptın bu ay yine çatlama iğnesi yaptın mı seninle aynı dönemde yapmıştık geçen ay ben Cumartesi iğnemi oldum sanki aynı anda hamile kalcaz gibi bi hisse kapılıyorum forum da seni görünce :KK66:

:KK9: Ayy, inşallah canım. Belli mi olur beklemiyorum ama belki sürpriz olur. Belki ilaçların etkisiyle yumoşum olur.
Ben bu ay beklemedeyim canım. Malum kistim var. Bu ay onu gideriyoruz. :KK53:Yani bu ayın bitip yeni ayın başlamasını iple çekiyorum.:KK76:
Sen de inşallah bu ay hayırlısıyla hamile kalırsın.:KK31:

:KK9: Ayy, inşallah canım. Belli mi olur beklemiyorum ama belki sürpriz olur. Belki ilaçların etkisiyle yumoşum olur.
Ben bu ay beklemedeyim canım. Malum kistim var. Bu ay onu gideriyoruz. :KK53:Yani bu ayın bitip yeni ayın başlamasını iple çekiyorum.:KK76:
Sen de inşallah bu ay hayırlısıyla hamile kalırsın.:KK31:

İnşallah canım inşallaaaaahhhhhh..hayırlısıyla bebişlerimizin müjdesini veririz

iyi akşamlar kızlar, klomenden sonraki ilk kontrolüme gittim, çok şükür yumoşlarım aşılama için beklenen büyüklüğe ulaşmışlar, çatlatma iğnesi yazdı dr onu aldım bugece 11''de kullanıp çarşamba günü aşılama yapıcaklar. ama kafam karışdı iğneden sonra çatlama hemen olmaz mı ? neden 1 gün bekletiyolar ? :44:
sizler nezaman kullandınız çatlatma iğnesini ve nekadar bekleyip oldunuz aşılamayı ?
acil cvp bekliyorum kızlarr :18::18:

Son düzenleme:
iyi akşamlar kızlar, klomenden sonraki ilk kontrolüme gittim, çok şükür yumoşlarım aşılama için beklenen büyüklüğe ulaşmışlar, çatlatma iğnesi yazdı dr onu aldım bugece 11'kullanıp çarşamba günü aşılama yapıcaklar. ama kafam karışdı iğneden sonra çatlama hemen olmaz mı ? neden 1 gün bekletiyolar ? :44:
sizler nezaman kullandınız çatlatma iğnesini ve nekadar bekleyip oldunuz aşılamayı ?

benimkide pazar gecesi iğne yapılıp salı günü aşılama yaptırmıştım beklemedeyim.
iğne yapıldıktan 36 saat sonra çatlıyor diyorlar o yüzden

iyi akşamlar kızlar, klomenden sonraki ilk kontrolüme gittim, çok şükür yumoşlarım aşılama için beklenen büyüklüğe ulaşmışlar, çatlatma iğnesi yazdı dr onu aldım bugece 11'kullanıp çarşamba günü aşılama yapıcaklar. ama kafam karışdı iğneden sonra çatlama hemen olmaz mı ? neden 1 gün bekletiyolar ? :44:

sen cvp bekliyorsun ama bende sana bişeyler sorsam olurmu
yarın bende klomene başlıcam.birer tane 5 gün içcem..sonra yine dr gitcem..
şimdi sorum klomeni tam saati saatinemi içtin ?
bide bu çatlatma iğnesini sağlık ocağınamı yaptırcaksın ? onundamı saati önemli ?

senin sorularınında cvbını hemen verirler inş.

iyi akşamlar kızlar, klomenden sonraki ilk kontrolüme gittim, çok şükür yumoşlarım aşılama için beklenen büyüklüğe ulaşmışlar, çatlatma iğnesi yazdı dr onu aldım bugece 11''de kullanıp çarşamba günü aşılama yapıcaklar. ama kafam karışdı iğneden sonra çatlama hemen olmaz mı ? neden 1 gün bekletiyolar ? :44:

36 saat diyorlar canım. Benim bildiğim kadarıyla böyle. :)

benimkide pazar gecesi iğne yapılıp salı günü aşılama yaptırmıştım beklemedeyim.
iğne yapıldıktan 36 saat sonra çatlıyor diyorlar o yüzden

hımm anladım cnm saol cvp için, şimdi sen çatlıon yanii :KK1: bende yarın çatliycam bakalım ilk olduğu için herşeyi tam öğrenmek istiyorum eksik ve yanlışım olmasın die :KK17:
rabbim yardımcımız olsun inşş

bide bu çatlatma iğnesini sağlık ocağınamı yaptırcaksın ? onundamı saati önemli ?

Ben de kullandım. Ama saati saatine içmedim. Yemeklerden sonra aldım o da değişti.
Çatlatma iğnesinin zamanını doktor söylüyor. Bu iğneyi evde kendin de yapabiliyorsun. Şırıngada hazır şekilde satılıyor.

canım çatlatma iğnesinin iki türü var diye biiyorum
biri deri altından insülin iğneleri var ya onların ucu gibi göbekten, koldan falan yapılıyor
bir diğeride enjektörlü kastan, kalçadan
yani sana hangisini vericek doktor

cnm hayırlı olsun öncelikle tedavin, ben öğlen 12'de aldım 5 gün boyunca aynı saate, ayrıca akşamları ceviz ve incirde tükettim ha bide gece uyumadan 1 bardak günlük süt içdim. ve sorunsuz büyümüşler çok şükür :KK16:
darısı başına, ve verdiğim bu bilgileride buradaki arkadaşlardan öğrendim:KK19:

36 saat diyorlar canım. Benim bildiğim kadarıyla böyle. :)

anladım cnm yani doğru bir uygulamaymış, hastneyi aradım cvp veren yok.
acaba benmi yanlış anladım dedim, içim rahatladı valla iyiki bura var yaa :KK16::KK16:

X