klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Benim oldu canım. Ama benim büyüyen çok yumurtam vardı. Yetmedi galiba.
Senin bir taneyse olmaz bence. Büyüklüğü de iyiymiş alsında neden hemen vurdurmadı ki?
Neyse tedavin hayırlara vesile olsun inş.

2tane vardı yumurta 16 ya 20dedi bence yarın öğleden sonra olsa daha iyi olur gibime gelio dedi bişey olurmu acaba

Kaptanelif, sen de mi pko'ydun? Ne zamandır tedavi görüyorsun? Ne kadar oldu? Doktorum artık tüp bebek düşünmeye başlayalım dedi de bana. Ben de öyle düşünüyorum.:18:

2tane vardı yumurta 16 ya 20dedi bence yarın öğleden sonra olsa daha iyi olur gibime gelio dedi bişey olurmu acaba

Yok, yok olmaz. Ben iğne kullandım. 8-9 tane oldu. İkisi aşırı büyümüş. Onlarda sağolsunlar kist olmuşlar. Doktorun 16 boyutundaki yumurta biraz daha büyüsün istemiştir bence.

Kaptanelif, sen de mi pko'ydun? Ne zamandır tedavi görüyorsun? Ne kadar oldu? Doktorum artık tüp bebek düşünmeye başlayalım dedi de bana. Ben de öyle düşünüyorum.:18:

yok canım ben pko lu degılım hersey normal bende esımdede oyle . ben 3 yıldır tedavı goruyorum. once ılaclar sonra ıgneler sonra ıkı asılama bır tup bebek derken bu gunlere geldım. doktorun dıyorsa hemen baslamanı tavsıye edrım zaman kaybetmenın anlamı yok bence.

mesaj takrarı ...............

Son düzenleme:

benımde yumurtalar buyuklu kucuklu her boydan vardı ve emre bey hersey guzel gıdıyor dedım yanı 9mm de vardı 14 mm de onu takma

ılac kullanımını hatırlamıyorum ama emre bey cızelge yapmıstı ona bakıp yazacam sana bır yere ayrılma

Hımm, sebepsiz yani.
Galiba seneye yaptıracağım. Bu yıl tüp bebek yaptırabileceğim bir yerde değilim. Bu yıl aşılama, iğne idare edeceğim.
Allah Kerim!

Sen ne yapıyorsun canım? Bu aralar pek girmiyorsun sanki. Ya da karşılaşmıyoruz.

Kızlar bir şey merak ediyorum. Topiği ilk okumaya başladığım sıralarda bir arkadaş vardı. Adını hatırlamıyorum. Rahminde yara vardı galiba. O ne yaptı? Nedense aklıma gelip duruyor.

1.gun 225 gonal-f 2su 2toz menegon
2.gun 225 gonal-f 2 su 2 toz menegon
3.gun 225 gonal-f 2 su 2 toz menegon
4.gun 225 gonal-f 2 su 2 toz menegon
5.gun 225 gonal-f 1 su 2 toz menegon
6.gun 225 gonal-f 1 su 2 toz menegon cetrotıde gece 10 da
7.gun 300 gonal-f 1 su 1 toz menegon cetrotıde gece 10 da (2 kutu menegon bıttı)
8.gun 450 gonal-f cetrotıde gece 10 da

cızelge bu canım tabıı bu benım yumurtaların buyumesıne gore ama belkı yardımcı olur sana

hımmm senınde benım gecen seferkı gıbı 6, gun baslamıs cetrotıde a bu sefer ıste 4, gun basla deyınce karıstı kafam. menegonada 4, gun baslayacagım ben sen ılk gunden baslamısın demek olabılıyor... neyse en ıyısı hıc kıyaslamamak... unutmak ılkını... hakkımda hyırlısı. zaten bu degısık olmalı degıl mı gecen seferkının aynısı olmasını beklemk sacma olur :) sımdı sımdı kafam basıyor daha :) ınsallah bu ay hayılrı haber alırım. doktoru cok ovduler benım tanıdıgım 4 kısı yaptırmıs 4 ü de tuttu allahın ıznı ıle cok sukur ınsallah bende aralarında olurum.... ılgılı ıyı bır doktor...ankarada olanlara tavsıye ederım....

Gùldenizden haber varmi?

Güldeniz ne yaptı acaba?:18:

bır yandan da gecmısı okuyordum. guldenız bugun doktora gıdecekmıs ama yazmamıs haberı olan var mı kı...
kızlar guldenız kan verdı ultrasyona pazartesı gel demıs doktor gerısını bende bılmıyorum gelınce yazar
Sen ne yapıyorsun canım? Bu aralar pek girmiyorsun sanki. Ya da karşılaşmıyoruz.

ıyıyım evde degıldım bır kac gun ondan bazende gırıyorum kımse olmuyor

canım cok buyuk yumurtan varsa catlamasın dıye hemen baslatmıstır cetrotıde ye yanı gun asırı kont.nasıl gıdıyoruz onlem alsın dıye bırak sen ona herseyı o bakıp onlemını alır

canım tekrardan söyliyim tedavin hayırlı uğurlu olsun inşallah 5. Kişide sen olursun tutan canım

canım hangi hastane hangi doktora gidiyorsun?
ben de ankara da infertilite için doktor arıyorum da.

dünden beri alt batın da bir haller söz konusu.. kasiklarim bir garip, rahime doğru baskı var.. özellikle sağ kasıgimda surekli olmasa da batma gibi hafif ağrı arası garip bir şey var ifade edemiyorum.
goguslerim sizliyor acıyor yanlara doğru..
geliyor galiba benim regl.. (
yarın randevu aldim doktorumdan bakalım neler oluyor içimde.. belkide kist oluştu..
ayy Yarabbim insanın aklına neler geliyor ya..
esimin dedigi gibi eve bi ultrason cihazı mi alsak ne sanki baksak bisi anlicaz! ahhaha ))))

canım iğneden 2 gün sonra kontrole çağırıyorlar çatlamışmı diye bakmaya..benimki çatlamıştıı..çatlamayanlarda oluyormuşş...sen kontrolü aksatmaa...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…