klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

bende çok memnun oldum waw dr bana adetimin 5. günü kullanmamı söledi, ve 5 gün kullan dedi yarın 5. günüm yani pazartesi muayneye gidicem inş. bir sorun olmaz.
inş kavuşuruz tez zamanda bebişlerimize, buarada bakalım benim yumoşlar napıcak ? yumoş benzetmesi güzelmiş yaa

Memnun oldum Esra, ben de Funda. 2 yıllık evliyim. 26 yaşındayım. Pko hastasıyım. Haplar işe yaramıyor. İğne tedavisi uyguluyorum.

bende memnun oldum funda
rabbim hayırlı şifalar versin. inş iğneden alırsınız hemen sonuç.
ben çok korkuyom iğneden hap işe yaramazsa banada verirler heralde :18:

Canım dualarımız seninle...Yarın orda olmayı o heyecanı seninle yaşamayı çok isterdim
Ya bizeee biz öğrenemiycekmiyiz bu yöntemi

anammmmm... aynennnnn bende pazartesii gidicemm bakalımm neler olacakk..hakkımızda hayırlısı olsunn...

kızlar bu arada demeyi unuttum tahlil verdim 3. gün.. lh 20 ydi ya...
yeni tahlilde..lh 8,50 prolaktin 3,14 prolaktinin normali nee....

kızlar yardımmmmm...dün gündüz ilk aşılamam oldu ama gece sabaha kadar uyuyamadım kasıklarım çok ağrıdı adet sancısı gibi bugünde devam ediyo karnımda da şişkinlik var acaba normal mi korkmaya başladım benim gibi olan var mı acaba ((

hayırlı akşamlar arkadaşlar...bişey sorucam yine cahiliniz olarak pzrts ovtrll iğnemi vuruldum..dr ertesi günden itibaren birer gün arayla ilişki dedi 10 gün süreyle...normal yumurtlamam benim 20 sinden onra azalıyo..bu klomenden dolayı mı süre bu kadar uzuyo..yani ihtimal bu 10 gün süreyle devam ediyor mu?

kızlar bu arada demeyi unuttum tahlil verdim 3. gün.. lh 20 ydi ya...
yeni tahlilde..lh 8,50 prolaktin 3,14 prolaktinin normali nee....
ben bu tahlil leri deger araliklarini unuttum yardimci olamicam ama test kagidinda deger araligi vardir zanlimca
bende 2 asilamada olmadi istersen dr sor

bence dr dinle ve soyledigi gunlerde iliskiye gir yani yumoslarin sagi solu belli olmuyor

Benim de ilk gün çok ağrım olmuştu, ikinci gün azaldı. Sonra geçti. Ara ara bıçak batmaları oldu daha sonraları. Ayrıca şişkinlik de oldu. O da 4-5 sürdü. Herkeste olmamak kaydıyla bunlar aşılamada görülen etkilermiş. Yani korkmana gerek yok

ii geceler
hsonu ankaraya gidecegim.o yuzden evi toparladim camasir yikadim derken gelemedim hic.
bu ara yumurtlama gunlerim.degerlendirmeye calisiyoruz ama bu aksam iliskiden sonra acik renkli kanamam oldu.peceteye geldi.hic bole olmamistim ya.tahris falan dicem ama diil yani zorlama olmadi.bi de akintiyla beraber geldi.of habire bisey cikio yaa

Hemen aklına kötü şeyler getirme cnm, bu kahverengi akıntı yumoş çatlayınca oluyormuş sanırım bazen. Yani çalışmalara devam

Günaydın canlarim..arzucum dogumuna cok az kalmis canim insallah umut erenimizi sag salim kucagina alirsin...kaptanelif gözün aydin insallah bu sefer bebişin sana tutunur...güldenizcim insallah bugün bebeginin kesesini görürsünn..kizlar dualarim sizinleee....rabiacim kızın olacakmis desene kızın sana süprüz yapmis canım benim insallah kizini sag salim kucagina alirsin.

Son düzenleme:

Günaydn canim.amiin.bu gece uyuyamadm.korku heycn.yoldaym gdyrum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…