klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Allah hepimizin gönlüne göre versin birbirimize dua edelim dua'nın en hayırlısı mümin kardeslerin birbirlerine ettiği duaymış...benim de sanki bugün ağrılarım azaldı ama alt karnımda iki tarafta da sürekli bi ağrı var biöncekine göre daha iyi uyudum dün gece..aşılama aşaması kolaydı da sonrası ömrümden ömür gitti sandım şu iki günde...daha önce ohss olmuştum yine o sandım çok korktum şükür ki bu belirtiler bazı kişilerde olabiliyomuş gerçi hala tereddütteyim ohss mi diye :KK43: Rabbim hiçbirimizin emeklerini boşa çıkarmaz inş hayırlı bi şekilde çabucak bebeklerimize kavuşuruz

ALLAH;IM BELA VERDİĞİN ZAMAN İMANIMI ...GÜZELlİK VERDİĞİN ZAMAN İFFETİMİ..ZORLUK VERDİĞİN ZAMAN SABRIMI DAİM EYLE hayırlı cumalar

ii geceler
hsonu ankaraya gidecegim.o yuzden evi toparladim camasir yikadim derken gelemedim hic.
bu ara yumurtlama gunlerim.degerlendirmeye calisiyoruz ama bu aksam iliskiden sonra acik renkli kanamam oldu.peceteye geldi.hic bole olmamistim ya.tahris falan dicem ama diil yani zorlama olmadi.bi de akintiyla beraber geldi.of habire bisey cikio yaa

Bence doktoruna sormalısın. İnş. bir şey yoktur ama olsun.

kızlar bu arada demeyi unuttum tahlil verdim 3. gün.. lh 20 ydi ya...
yeni tahlilde..lh 8,50 prolaktin 3,14 prolaktinin normali nee....

Ben de bilmiyorum canım yaa. Benim doktorlar hiç tahlil filan yaptırmıyorlar. Geçen yıl yaptırdıklarımı göstermiştim. SEn pko'sun tahlille zaman harcamaya gerek yok dediler. Ama ben sizleri gördükçe acaba diyorum.:26:

Ben de bilmiyorum canım yaa. Benim doktorlar hiç tahlil filan yaptırmıyorlar. Geçen yıl yaptırdıklarımı göstermiştim. SEn pko'sun tahlille zaman harcamaya gerek yok dediler. Ama ben sizleri gördükçe acaba diyorum.:26:

nasıll yaaa..yanii benimki ilk başta istedii..ben gitim bu sefer ssk da yaptırdım...ama prolaktin yüksek çıktı süt hormonuymuş...bide lh 21 di...dedi klomene başlayalım ama prolaktin engel olacaktırr..olduda..ilaç verdi..bidahaki ay prolaktin düştü ama lh 19 yine...bu seferde ssk daki dr klomen işe yaramaz dedi..ama kendi drum klomen verdi yumoş olur ama lh yüksek kaliteli bi yumoş olurmu bilemem dedi..

bu seferde e2 ve progestan kaçıncı günü yapılıyor onu sorucamm..yumoş kalitelimi değilmi diyee...sonra çok ümitleniyorumm..tutmucak gibiyse hiç ümitlenmiyim...

tabii rabbim ol derse bunların hepsi fasa fisoo..ama ben tedbirimi alayımda..takdir allahdan..

bu arada hayırlıı cumalarr kızlarr...rabbim bugünler hürmetine hakkımızda hayırlı olanı bize verir inşallah...hakkımızda hayırlı olmayan isteklerimiz içinde gönlümüzü hayırlı olana alıştırır inşallahh..

yumurtlamadan falan diye dusunuyorum bu akintiyi artik.koyu bi akinti.reglim normal olmamis olsa ustune gordugumu dusunup test yaptirirdim

nasıll yaaa..yanii benimki ilk başta istedii..ben gitim bu sefer ssk da yaptırdım...ama prolaktin yüksek çıktı süt hormonuymuş...bide lh 21 di...dedi klomene başlayalım ama prolaktin engel olacaktırr..olduda..ilaç verdi..bidahaki ay prolaktin düştü ama lh 19 yine...bu seferde ssk daki dr klomen işe yaramaz dedi..ama kendi drum klomen verdi yumoş olur ama lh yüksek kaliteli bi yumoş olurmu bilemem dedi..

bu seferde e2 ve progestan kaçıncı günü yapılıyor onu sorucamm..yumoş kalitelimi değilmi diyee...sonra çok ümitleniyorumm..tutmucak gibiyse hiç ümitlenmiyim...

tabii rabbim ol derse bunların hepsi fasa fisoo..ama ben tedbirimi alayımda..takdir allahdan..
Amann:KK37: artık ne yapacağımı şaşırdım. :KK50: Neyse, bir de testlere kafa yormaya gerek yok. Bir de onları takmak istemiyorum.:KK52:

kızlarrr canım sıkıldı birazz...bugün son gün klomendee...pazartesi gidecektim dr a..dr yokmuşş...çarşambaya burdayım dedi çarşamba gidicem...geçende bu dönemlerde gitmiştim ama ozamana kadar aşırı büyümesinden korkuyorumm..tabii varsaa...ama karar aldımm..bide bunu takmıcam kafaya nasipde ne varsa o olur dimii..sinirr oluyorum sadece böle dr laraaaa...

selam kızlar bugun hastahaneyı gıttım ignenın 3, gunu. yumurtalarım duzensız buyuyor:KK43: bazıları cok buyukken bazıları cok kucuk kalmıs her boyuttan var anlayacagınız. gecen seferkı doktorum boyle oldugunu gorunce ara verelım bu ay dmeıstı yapmamıstı. bu doktor ıse devam dedı bende anlamadım kafam cok karısık. ıgnenın dozunu bugunden sonra azaltacak... pazartesı yıne goruselım dedı.

bu arda elıf ve denız sız kacıncı gun cetrotıde ve menopol dıye ıgnelerı kullanmaya basladınız benım 4, gun kullan dedı dr cok erken geldı bana. szı kullanmısmıydınız bunları. gecen seferkınde menopol kullanmadım ben sadece cetrotıde vermıstı. sımdı gunde 3 ıgne olmus oldu ... offf unutmak ıstıyorum ılk denemeyı onunla bunu kıyaslamaktan beynım sıstı:KK43:

selam kızlar bugun hastahaneyı gıttım ignenın 3, gunu. yumurtalarım duzensız buyuyor:KK43: bazıları cok buyukken bazıları cok kucuk kalmıs her boyuttan var anlayacagınız. gecen seferkı doktorum boyle oldugunu gorunce ara verelım bu ay dmeıstı yapmamıstı. bu doktor ıse devam dedı bende anlamadım kafam cok karısık. ıgnenın dozunu bugunden sonra azaltacak... pazartesı yıne goruselım dedı.

bu arda elıf ve denız sız kacıncı gun cetrotıde ve menopol dıye ıgnelerı kullanmaya basladınız benım 4, gun kullan dedı dr cok erken geldı bana. szı kullanmısmıydınız bunları. gecen seferkınde menopol kullanmadım ben sadece cetrotıde vermıstı. sımdı gunde 3 ıgne olmus oldu ... offf unutmak ıstıyorum ılk denemeyı onunla bunu kıyaslamaktan beynım sıstı:KK43:

Ben de iğne kullanıyorum. Menogon kullandım. Doktorum ilk gün başlayalım demişti. Ancak 3.gün gidebildim. Hemen başlamalıyız. Geç başlarsak yumurtalar cevap vermiyor demişti. Eğer yumurta büyütücü iğneyse bence erken değil. :)
Kafanı takma. İnş. her şey güzel olacak.:KK31:

kızlar bu arada demeyi unuttum tahlil verdim 3. gün.. lh 20 ydi ya...
yeni tahlilde..lh 8,50 prolaktin 3,14 prolaktinin normali nee....

canım benim benimde çok yüksekti 48felandı onu düşürdük bi ay ondan sonra klomene başladım işte bugün gittim 20mm olmuş yarın iğneyi olsak daha iyi dedi saat 3 4gibi iğneyi vurulcam pazar pzartesi ilişki dedi artık inş kısmetse allahımın izniyle rabbim yüzümüze gülerse mutlu olucaz.. bide bayanlar bişi sorucam oviterll iğnesi olupta kist olan varmı yani sonucta çatlatıo kist olmaz heralde dimi :KK53::KK53::KK53::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:

Ben de iğne kullanıyorum. Menogon kullandım. Doktorum ilk gün başlayalım demişti. Ancak 3.gün gidebildim. Hemen başlamalıyız. Geç başlarsak yumurtalar cevap vermiyor demişti. Eğer yumurta büyütücü iğneyse bence erken değil. :)
Kafanı takma. İnş. her şey güzel olacak.:KK31:

ınsallah guzel olur... benım bu ıkıncı tup bebek deneyımım. gecen seferkınde bu ıgnelere 6, gun baslamıstı ama sımdı 4, gun baslıyor o kafasma takıldı. ama doktorun vardır bır bıldıgı tabı.....

canım benim benimde çok yüksekti 48felandı onu düşürdük bi ay ondan sonra klomene başladım işte bugün gittim 20mm olmuş yarın iğneyi olsak daha iyi dedi saat 3 4gibi iğneyi vurulcam pazar pzartesi ilişki dedi artık inş kısmetse allahımın izniyle rabbim yüzümüze gülerse mutlu olucaz.. bide bayanlar bişi sorucam oviterll iğnesi olupta kist olan varmı yani sonucta çatlatıo kist olmaz heralde dimi :KK53::KK53::KK53::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:

Benim oldu canım. Ama benim büyüyen çok yumurtam vardı. :KK53: Yetmedi galiba.:KK9:
Senin bir taneyse olmaz bence. Büyüklüğü de iyiymiş alsında neden hemen vurdurmadı ki?
Neyse tedavin hayırlara vesile olsun inş.:KK31:

X