klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

evet cnm haklısın gerçekten takmamak gerekiyor evet başarabilirsem uyguliycam dediğini :18::KK31:
2. tedaviniz mi sizin ?

hımm inş bebişine kavuşup düzenini kurarsın hemen yaa çok zordur eminim git, gel düzeni değiştir.
allah yardımcın olsun

aminn cnm inş bu isteği olan herkesinkini gerçeklştirsin rabbim inş. :KK16::KK16::KK49:

buarada kızlar tanışalım benim adım esra 22 yaşındayım 3 senelik evliyim. :KK42:
sizler ?

Memnun oldum Esra, ben de Funda.:KK16: 2 yıllık evliyim. 26 yaşındayım. Pko hastasıyım. Haplar işe yaramıyor. İğne tedavisi uyguluyorum.:nazar:

Rabbim hakkında hayırlısını versin inşallah bebeğin sana sımsıkı tutunur

amin canm cümlemiz için herşeyin en güzeli olur inşallah...bugün aşılamayı yaptı doktorum herşey çok güzel yolunda gitti dedi pek ağrı hissetmedimde..bi jel yazdı yarından itibaren kullan dedi hap falan vermedi eşimin spermleri de iyiydi benm yumurtalarda sanırım birden fazla yumurtam çatlamıştı daha şimdiden heyecan yaptım 15 gün nasıl geçicek bilmiyorum Allah hepimizn yardımcısı olsun

:KK31:Çabuk geçiyor canım. İnşallah ilk denemende tutar. 15 gün sonra güzel haberini alırız.

selam kızlarrrr
ben bugun ıkıncı tup bebege başladım:) ılk ıgnemı yaptım... yanı dr yaptı ama olsun .... bundan sonra toplanana kadar gun aşırı kontrol var ıste... haber vereyım dedım.

aysuncum lısteye yazabılırısn ... 2. tup bebek dıye :)

:nazar::emir_bebek::KK49: Hayırlı olsun canım. Ayrı gayrı biraz zor olacaktır ama olsun. Çünkü aksi vakit kaybı olurdu. İnşallah senden de güzel haberleri alırız.:KK76:

maşallah hamile olanlara Allah hayirli doğumlar nasip etsin inşşallaaah...
tedavi olanlara da tez zamanda hamile kalmayı. ayy inşallah inşallah ))

bugün adetimin 21. ignemin 10. günü test yapmak için erken mi kızlar? birsey olduğunu sanmıyorum da gerçi umut fakirin ekmeği misalii :/

bugün adetimin 21. ignemin 10. günü test yapmak için erken mi kızlar? birsey olduğunu sanmıyorum da gerçi umut fakirin ekmeği misalii :/

Cnm erken bence cünkü ignenin etkisi halen gecmemis olblr.az dagb sbret pozitifi görürsn insallah

hmm doğru diyosun canım.
ooyy Allahim ne zor beklemek.. zaman geçmiyor sanki bu ara.. normalde iki reglm arası sanki 1 hafta gibi gecerdi bu ay sanki 2 ay gibi )

Selam kızlar!..:KK3:

slmm canımm...nasılsınn ??.sen bu ay ilaç yada iğne kullandınmıı ??

canımm bencede erkenn en azından 12. güne kadar daha sabretsenn...o zamanda kanda baktır dr lar en erken 12 gün kanda çıkar diyorlar amaa..acık daha sabır çogu bitti azı kaldıı..

Kızlar yarin doktara gtme günüm .cok heycanlıyim.acaba pztsinden bu yana degerim nasıl artti yarın keseyi görebilecek miyim?hem heycanliym hem panik.sizlerin o yürekten edilen dualarinizi bekliyorum Allah rızasi icin. . . Ben eminim ki ettgniz dualarla bu zamana geldm yine o kıymetli dualarinizi bekliyrm canlar. . .

slmm canımm...nasılsınn ??.sen bu ay ilaç yada iğne kullandınmıı ??

canımm bencede erkenn en azından 12. güne kadar daha sabretsenn...o zamanda kanda baktır dr lar en erken 12 gün kanda çıkar diyorlar amaa..acık daha sabır çogu bitti azı kaldıı..

Evet, kullanıyorum canım. Divina diye bir ilaç. Kistleri gidermek için verdi. Ama doğum kontrol hapı değil. Belki yumurtan iğnelerin etkisiyle bu ay da büyüyebilir, dedi. :KK31: İşte öyle. Bir de soğan kürü uyguluyorum. Düzenli yapmıyordum. Artık düzenli yapmaya karar verdim. Bir de bal ve çörekotu karışımı yiyorum. Sana da tavsiye ederim. Özellikle malum günlerde. Hımm, bir de yeni bir yöntem daha deniyorum. Özelden mesaj atarım. :):KK6:

Kızlar yarin doktara gtme günüm .cok heycanlıyim.acaba pztsinden bu yana degerim nasıl artti yarın keseyi görebilecek miyim?hem heycanliym hem panik.sizlerin o yürekten edilen dualarinizi bekliyorum Allah rızasi icin. . . Ben eminim ki ettgniz dualarla bu zamana geldm yine o kıymetli dualarinizi bekliyrm canlar. . .

Güzel olacak güzel!.. :KK16: Dualarımız seninle.:nazar:

Pek iyi olduğum söylenemez canım.:KK14: Bu aralar oldukça mutsuzum. Bu ayın geçmesini bekliyorum.
Sen nasılsın? Nasıl hissediyorsun? :KK49::nazar:
Ayy, her ay bir hamile çıkıyor nerdeyse.:KK9: Düşündükçe mutlu oluyorum.

Rabbim yüzünü güldrsün insallah.sıra size geliyr.ben heycn ve panik. . .yarin gdiyrm bkalm ne olck

oh ne guzel yazin golgeli golgeli oturursunuz ellerin icin bisey diyemicem benimde oluyordu kahve oluyor sonra kina rengine donuyordu
bol bol bulaşık yıkayım dedim ama göbişten tezgaha yanaşmak zor oluyor :))

Arzum canım Rabbim oğluşunu sağ salim kucağına almayı nasip etsin senide bi avazda kurtarsın inşallah dünyanın en güzel duygusu ya bende çok heycanlıyım senin için yakın olsada hastaneye ziyarete gelebilsek keşke
sağol cnm, keşke yakın olsak

yazın bende ceviz ayıkladım canım ama öyle üç beş ağaç değil 20-30 ağaç vardı..biyerde okumuştum pamuğa sirke dökp ellerini ovalamak iyi geliyomuş ve ceviz ağacının yapraklarıyla elleri ovalamak (ama ben denemedim bunu)
Denicem bakalım
selamünaleykümm kızlarrrr....

ben geldimmm... 2 gündürannemdeydimm..kız kardeşimin istemeolayları vardı gelemedimm...klomene devamm..cumabitecek pazartesi dr gitmeyi düşünüyorumm...

güzel dileklerin için teşekkür ederimm..inşallah çıkmaz bi sorunn...bendede olmuştu o sancılar kıpır kıpırdı ilacın etkisi galibaa..senin kaçıncı günün canım ne zaman gideceksin dr a ??

benim yumoşlar bira inatcı heralde o yüzden 3. günü verdi bide ikisini birden içirtti..bakalım hayırlısı artıkk..

bende öyle okumuştumm ama benim dr daiğneyi vuruldugum günde dahil.3 .. gün ilişki önerdiii..sen hiç ara verme ..

:nazar::nazar::nazar:maşallahh...rabbim kolaylık versin herşey yolunda gitsin vee kavuş inşallah artık umut ereni nee..

memnun oldumm.. :) bende waw..26 yaşındayımm..5yıl olmak üzere evliliğimm..pko hastasıyımm..böle işte bebiş bekliyoruz..bende klomen kullanıyorum..

ayynen öyle oluyor kendimizikandırıyoruzzzz...amaaa inşallahh bu ayy gelir vee..sen sadece mutluluktan ağlarsınn..inşallahh..

hadi canımm hayırlısı olsunn...rabbim yardımcın olsunn..bu sefer sana gelir inşallah bebeğinnn...

süperr 2 güne çatlama kıvamına gelirr..hadi bakalım hayırlısı...
Sağol cnm, darısı sizlerin başına inş

kızlar mrb ne güzel topik açıldığından yazılan isimlerin çoğu hamle kalmış uğurlu bi topik anlaşılan ben başka topikdeydim öyle merak edip geldim bişey sorucam aranızda sabepsiz infertilite olupda hamile kalan oldumu ?

Evet, kullanıyorum canım. Divina diye bir ilaç. Kistleri gidermek için verdi. Ama doğum kontrol hapı değil. Belki yumurtan iğnelerin etkisiyle bu ay da büyüyebilir, dedi. :KK31: İşte öyle. Bir de soğan kürü uyguluyorum. Düzenli yapmıyordum. Artık düzenli yapmaya karar verdim. Bir de bal ve çörekotu karışımı yiyorum. Sana da tavsiye ederim. Özellikle malum günlerde. Hımm, bir de yeni bir yöntem daha deniyorum. Özelden mesaj atarım. :):KK6:

hadi bakalımm hayırlısı olsun..rabbim şifa versin..yediklerine içtiklerine yüklesin şifasını..derman olsunlar sanaa....

bence bu aydanda umudunu kesme..iğnelerin etkisi devam eder takibini yaptır aksatmaa...herşeyy nasipde gizlii..nasipde varsa gelecekler..yoksa ne yapsak boşş..nasip olan zamana kadar rabbim sabır verir inşallahhh...

denediğin şey neymiş merak ettimm..özeldenn yazmanı bekliyorumm...

X