klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

ben adini unuttum ama bir arkadas vardi cumaya kadar incir yicekti dr gitcekti kimdi o ben unutuyom o yazsin bana merak ettim sonucu eski sayfalarda isim aratmasin bana

bendim arkadaşım gittim bugün doktora17.günüm 12mm olmuş pazartesi gel dedi tekrar ama gitmem heralde bu ay boşa geçti artık

bunu en ıyı doktorun bılır bunyeye gore degısıyor cunku. yapılan testler falan san aen uygununu o soylesın bence.... kafanı karıstırmayalım burda....

bendim arkadaşım gittim bugün doktora17.günüm 12mm olmuş pazartesi gel dedi tekrar ama gitmem heralde bu ay boşa geçti artık
tahmin etmistim sen bilirsin 20 gun olucakmis ama gec buyudugunden gec catlarsa da tutabilir.birde o gun konustugumuzda kacti.

cnm 16.günde benimde 11di.sakın çalışmayı bırakma.doktora gitmesende gün aşırı adetine kadar devam.benimki 19.gün çatladı

selaaaaaammm uyudum uyandım geldiim hepp uyusam keşke uykum bı turlu bıtmıyoo

benım de bu ay 11 mm dı doktor olmaz dedı bu ay bende doktora gıtmedım daha ama hamıle kaldım bak sakın umıtsızlıge kapılma sonradanda buyuyebılıyo bazıların gec dollenmesı oluyo benım gıbı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…