klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

amin canım amin inşallah Allah en yakın zamanda hepimize annelik duygusunu tattırsın inşallah hoşgeldin aramıza sende kendinden bahset listeyede alalım seni kaç yaşındasın tedavi görüyomusun

hoşbuldum .. başka bi topikteym ama buraya da gelmeye çalışırım arada memnun oldum tanıştığımıza .. yaş 32 .. tedavi kısmı benm çok uzun ve karışık canım devam ediyoruz mücadeleye işte ( ama senin bir önceki yorumun gibi biraz daha zaman vericem olmazsa ileri tedavilere geçiş olacak.. inşallah gerek kalmadan hamile kalabilirim hayırlısıyla ...

inşallah canım bizler genelde klomen tedavisi görüyoruz ben 1-2 arkadaşımız aşılama yaptırdı ben geçen yıl 6 ay tedavi gördüm 2. ayımda hamile kaldım ama malesef düşük oldu bu tekrar tedaviye başlmamın 2. ayı ama yine olmadı bi sonraki aya artık

benm de düşüğm oldu kendim kalmıştım tedavisiz, erken dönem düştü klomen ve iğne tedavisi gördm 3 defa ama hotmon yüksekliği vs başka sorunlar da vardı olmadı .. sonra uzun süreli adet düzensizliği oldu .. bu ay yeni başladm daha sadece klomen kullandm iğne olmadm .. olursa da olmazsa da nasip bakalım artık elimizden geleni yapyruz ?? bat 26-28 nisan gibi diyrum ama hiç belli olmaz benmki canım ?? üzülme olur yine inşallah zaman ver biraz canım acele etme sakın hayırlısı sağlıklısı olsun inşallah

ayy sende mi oldun ya hepimiz patır patır dökülüyoruz arka arkaya hayırlısı artık önümüzdeki ay olur inşallah

inşallah cnm bu ay klomen falan kullanmıyorum kocakarı yöntemleri uygulayacağım zaten bugün memlekete gidiyorum 15 gün kalacağım

aşağı yukarı aynı şeyleri yaşamışız benim normalde de düzensizdi adetim düşükten sonra ilaçsız adet olamamaya başladım bi müddet ara verdim bende geçen ay tekrar klomene başladım bende iğne falan vurulmuyorum çatlıyo kendi senin yumurtlama günlerin daha sanırım değerlendir canım inşallah senin olur bu ay

inşallah cnm bu ay klomen falan kullanmıyorum kocakarı yöntemleri uygulayacağım zaten bugün memlekete gidiyorum 15 gün kalacağım

neyin vesile olacağını bilemeyiz ? inşallah Allahım şifa verir sana, bunlar da faydalı olur da hamile kalırsın inşallah canım

zaten ilaçların etkisi bir sonraki ayda devam ediyomuş benim doktorum öyle diyodu hem o kocakarı yöntemleri ilaçlardan bile daha etkili oluyor bazen inşallah şifayı onlardan bulursun canım

Kanı verdim sonunda. Bunun için bile kadın doğumcudan polikilinik sırası aldım. Şimdi işteyim. Müzik öğretmeni 8 leri toplamış güzal sanatlar tanıtımı yapıyor. Benim ders boşa çıktı :)) hemen topiğe koştum. Sonuçlar 3.30 çıkacakmış .sonucu alınca size haber veririm. Gün içinde pek giremeyebilirim

neyin vesile olacağını bilemeyiz ? inşallah Allahım şifa verir sana, bunlar da faydalı olur da hamile kalırsın inşallah canım

zaten ilaçların etkisi bir sonraki ayda devam ediyomuş benim doktorum öyle diyodu hem o kocakarı yöntemleri ilaçlardan bile daha etkili oluyor bazen inşallah şifayı onlardan bulursun canım

inşallah canlar sağolun sizlerde nde müjdeli haberler gelir inşallah

benmde normalde hep düzensizdi pko vardı, snra hormon sorunum filan da vardı, bazen kist oluodu ama bi dönem kendiliğimden kalmıştım işte .. sonra yine olur diye düşünydum.. ama her defasında bi problem tekrar etti .. düzensizlik zaten çok zor bişey .. aynen ben de çok defa ilaç kullanmak zorunda kaldm adet olmak için canm.. en son da mart ayında ilaçla adet görebildm .. kendiliğinden çatlaması çok iyi bişey canım yaa .. benm de bu ay kendisi çatladı ama, karmaşa oldu biraz, ovulasyon testi negatif çıkmıştı kaçırmışımdır muhtemelen yani

merakla beklıyorum. bugunun hamişi de sen olursun ınsallah....

inşallah hamişsindir tatlım bende adetim 1 gün geçti ama hala cesaret edip test yapamıyorum yarında olmazsa yapıcam:18:

günaydın tatlım hayıt suyunuda al(veli efendi ) tek polen olmazmış bu arada rahatsızsın dikkat et kullanmadan istersen doktoruna danış

Simdi hastanedn geldm.12túp kan aldlar.pazartesde 3tüp alcklar.bu ay kadın dogumcuya görünemeyecem.yani klomen kullanamaycm..cok bitkinim ya.kafam allak bullak ne yapcgmi bilmyrm

Simdi hastanedn geldm.12túp kan aldlar.pazartesde 3tüp alcklar.bu ay kadın dogumcuya görünemeyecem.yani klomen kullanamaycm..cok bitkinim ya.kafam allak bullak ne yapcgmi bilmyrm

canım çok geçmiş olsun sonuçları ne zaman alıcaksın bak herşeyden önemli olan senin sağlığın önce sen iyi ol ki beğeğin olunca onunla ilgilenebilesin daha öncede söylemiştim benim kardeşimin karısı doğumdan 10 gün sonra böyle oldu senin gibi ama o çok ağır geçirdi 2-3 ay çekti sabahlara kadar avazı çıktığı kadar bağırıyodu o kadar acı çekiyodu ki bebeğini gözü bile görmüyodu o yüzden inşallah sen iyi ol önce

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…