klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

inş canım inşallah. Hastaneye girerken ayağımı da sürüdüm arkamdan gelen çok olsun diye :))

gözün aydın olsun allah analı babalı büyütsün kucağına almayıda nasip etsin
kaç yıllık evlisin kaç yaşındasın hamileliğin nasıl oldu bizide aydınlatırmısın bu sitede ben yeniyim
belirtilerin varmıydı

Çok teşekkür ederim. Darısı senin ve diğer kızların başına. Allah çifter çifter versin inşallah
o gece icime dogdu kizz benim ama sen sabaha karsi idrar yaptim cikmadi diyince uzulmustum.bak yaramaza sakladi kendini hic guveniyorum idrar testlerine zaten

cepden yaziyom isaretleri yapamiyorum ama cooook sevindim dun alcaktik bu haberi nasip bu guneymis.saglicakla gelsinde ins.biz haberini gec alalim dimi?

sürecini kısaca tekrar yazar mısın?bir de belirtilerini?

Aslında benimki çok zorlu oldu. İlk aşılamamdı. Aşılamadan 1 ay önce klomen ve çatlatma iğnesi denedik olmadı. Sonra doktor aşılama yapalım dedi. Aşılama için olan ay adetin 3. Günü başlayarak ikişer tane klomen kullandım beş gün boyunca sonra doktor kontrola çağırdında gittim . Normalde ctesi yada ptesi yaparız demişti. Çarş gidince cuma hemen yapalım dedi. O gün gece 12 de çatlatma iğnesi oldum. Cuma öğlen 12 de aşılama yaptılar. Hatta rahim ağzına takılan şey bir kez fırlayıp çıktı bile. Sonra 1 saat kadar yattım. Sonrasında karnım çok şişti ağrım çok oldu 2 gün boyunca. Sonra ağrılarım azaldı ve sadece sol kasıkta ara ara batmalar oldu. Bu arada progestan 200 mg günde iki tane östrojen ve folik kullandım. Hatta progestan o kadar çok yan etki yaptıki bana tansiyonum 14,5-11,5 oldu ki normalde benimki düşük tansiyondur. O kadar fenalaşıyordum ki kalbim sıkışıp kısa kısa nefesler alıyordum. Bu nedenle belirtiler olduysada hiç farketmedim canım. Sadece gögüslerim aşılamadan sonra hep şişti ve her zaman olmasada ağrı yaptı ara ara. Son 1 haftadır bunların hepsi geçmişti. Sadece bildiğin adet belirtileri oldu.

bir arkadas vardi onunda hafif pembe cikmisti o da yarinmi? yapcakti yaa kiz bekleme yarini koss yaptir testti.

Nerdeyse 7 yıldır evliyim canım belirtileri ve süreci yazdım. Mayıs ayında 31 olacağım. Hepinize dua ediyorum canlar. İnş tez zamanda güzel haberler alacağız gene. Ben dedim nisan bahar ayı. Üreme mevsimi diye :))

o gece icime dogdu kizz benim ama sen sabaha karsi idrar yaptim cikmadi diyince uzulmustum.bak yaramaza sakladi kendini hic guveniyorum idrar testlerine zaten

Valla ya hakikaten :)) hala hayal gibi geliyor. Şimdide gebelik kesesini ve sağlıklı olduğunu görmeyi dört gözle bekliyorum. İnsan oğlu tatminsiz işte ne yaparsın.

Valla ya hakikaten :)) hala hayal gibi geliyor. Şimdide gebelik kesesini ve sağlıklı olduğunu görmeyi dört gözle bekliyorum. İnsan oğlu tatminsiz işte ne yaparsın.
tabii goruceksin zaten zamani gelince aklina kotu seyler getirme birde dr gosterdinmi sonucu ne yapcaksin simdi

ayyyyyyyyyy canım ya çok sevindim Allah sağ salim kucağına almayıda nasip etsin darısıda bizlerin başına inşallah hadi bunu kutlayalım hadi kızlar halayaaaaa

Çok sağol canım darısı hepinizin başına. hamiş duası kabul olurmuş size hep dua edicem. Bana da hamiş bi arkadaşım hep dua etmişti allahım evinizden çocuk zırıltısını eksin etmesin ikizleriniz olur inşallah !!!!!! AMİN
Bakın bedduamı da ettim ona göre :)))

tabii goruceksin zaten zamani gelince aklina kotu seyler getirme birde dr gosterdinmi sonucu ne yapcaksin simdi

Burdakine gösterdim ama kendi doktorumu aradım hemen çok sevindi :)) salı günü testi tekrar yaptır dedi. Haftaya cuma da çağırdı bakalım . İlaçlara cumaya kadar devam dedi

canım tebrik ederim çok sevindim allah kucağına almayıda nasip etsin inş

Denizcim ( zd86) bak buda sana moral olsun ilk aşılama tutar mı falan diyodun inşallah seninkide tutucak güzel haber senden de alıcaz canm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…