klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Denizcim ( zd86) bak buda sana moral olsun ilk aşılama tutar mı falan diyodun inşallah seninkide tutucak güzel haber senden de alıcaz canm
Evet canim aklimdan geceni dedin ins.tutcak canim hepimizin bekletmeden sirayla gelcek seytanin bacagini kirdik nisan ayi ugurlu oldu hamisler ayakda suruduler bakalim bol bol dua etsinler bize

canım k.bkma ben bugün dışarıdaydım fazla giremedim. ama senin adına gerçekten çok sevindim.rabbim tez zaman da bebişini kucağına almayı nasip etsin bir ömür boyu mutlu etsin.inşallah bizlerde senin sevincinin aynısını paylaşırız. ( amin)

Denizcim ( zd86) bak buda sana moral olsun ilk aşılama tutar mı falan diyodun inşallah seninkide tutucak güzel haber senden de alıcaz canm

Evet Elif haklı bence. Bak benim de adetim 35-32 arasıdeğişiyordu hatta bazen 40 gün . Aylarda adet düzenleyici ardından siklus kısaltıcı kullandım. Hiç moralini bozma. Olacak

Evet Elif haklı bence. Bak benim de adetim 35-32 arasıdeğişiyordu hatta bazen 40 gün . Aylarda adet düzenleyici ardından siklus kısaltıcı kullandım. Hiç moralini bozma. Olacak
insallah canim ilk asilama umut oldu bana yaa zaten igneyle buyucek igneyle catlicak spremler yumosa yakin yere birakilca (iliskide disari tasiyor ya) oda olmicak yani bunlari dusununce neden tutmasin diyor insan ama kismet

ben geldiimmm... doktordan döndüm az önce. benim yumoşlar hala yok.. artık gelmezler de. doktor pazartesi çağırdı ama gitmicem... pufff yine geç regl olucam. yine geç tedavi:2::2:

ben geldiimmm... doktordan döndüm az önce. benim yumoşlar hala yok.. artık gelmezler de. doktor pazartesi çağırdı ama gitmicem... pufff yine geç regl olucam. yine geç tedavi:2::2:
git kiz ne olcak %1 ihtiml bile olsa git yani bende adetimi bekliyom olsaydim tedaviyede erken baslicaktim.

ben adini unuttum ama bir arkadas vardi cumaya kadar incir yicekti dr gitcekti kimdi o ben unutuyom o yazsin bana merak ettim sonucu eski sayfalarda isim aratmasin bana

pöööfff denizz. beni deyon heral yaa sen beni nasıl unutursuuun? benim yumoşlarda tık yok.. ama incir falan da yemedim. yiyemedim

İnş canım darısı başınıza

Evet oldu. Beyaz renkli gibi ara ara oldu. Birde son iki gündür çok ıslaklık hissettim. Hep adet oldum zanedip kontrol ettim

sağol canım cevap verdiğin için benim bugün çatlatma iğnesi olalı 15.günüm benimde akıntım var birde göğüslerim ağrıdı ağrıdı geçti ama cesaret edip test yapamıyorum :18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18:

elifcim iyi sayılırım allaha şükür.. sabah misafirim uyanınca acil çıktım kusura bakma yeni gördüm. sen nasılsın? evett bir hamişimiz var. vee çok bu yüzden çok umutluyum ben

rica ederim canım bende iyiyim çok şükür sende üzme kendini bir gün hepimiz anne olucaz senin yumoşlarda büyüycek sıkma canını

git kiz ne olcak %1 ihtiml bile olsa git yani bende adetimi bekliyom olsaydim tedaviyede erken baslicaktim.

yaa canım 22. gün olacak.. daha oluşmamış. oluşacak da büyüyecek dee... aman bu ay çok boğuldum. kendimi hiç iyi hissetmiyorum. olacağı varsa olur artık. bugün moral olarak çöktüm resmen. görümcemin arkadaşı adetten kesilmiş. ama kadın hamiş kalmışş.. nasıl oluyoooooo yaaaa...Allahın takdiri işte. nasibimiz de yoksa evlat sevmek neye yarar bunca çaba...rahim duvarı 8.3 bu arada.doktorun gözlerinden okudum. çok umutsuz o da.

adenozin canım kusura bakma senide soru yağmuruna tuttuk ama bişey sorucam bende progestanı 200 mg olandan günde 2 tane mi içtim dedin 400 mg yani günde nasıl kullandın söyleyebilirmisin canım

insallah canim ilk asilama umut oldu bana yaa zaten igneyle buyucek igneyle catlicak spremler yumosa yakin yere birakilca (iliskide disari tasiyor ya) oda olmicak yani bunlari dusununce neden tutmasin diyor insan ama kismet

Canım birde rahim ağzında spermleri öldüren antikor üretebiliyormuş kimileri . Hem dediğn gibi rahime bırakınca spermler 20 dk lık yol kalıyor geriye. Eşinin spermlerde de sorun yoksa tamamdır. Ki bizde eşimin varikoseli vardı ameliyatla bile ancak 20 milyon olmuştu hareketli sayısı da azdı

canım üzülme ya vardır bi hayır bence gitmelisin doktoruna

kızlar ben bugün doktora gittim yumurtalıklarım çatlamış yine ilişki önerdi ama bu sefer yumurtalıklarım ne tez çatladı bi anlam veremedim:26::26:

rica ederim canım bende iyiyim çok şükür sende üzme kendini bir gün hepimiz anne olucaz senin yumoşlarda büyüycek sıkma canını

ya ben şunu anlamıyorum. ben ilk doktora gittiğimde senin yumurtan çok büyümüş. çatlamamış. sorunun çatlamaması dedi... yımırtam nie oluşmuyooo yaaaaaaa delireceğum:44: ay aptal gibiyim şuan. misafirim de var. bağırarak ağlamak istiyoruum. ama tutuyorum kendimi.tutmam lazım
2. bir hamiş yok demi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…