klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Hm iyi sana gelmsi daha iyi olmus

Bazı testlerde ilk 5 dakikada çıkanı kabul edin diye yazıyor canım. İnş. hamilesindir.

Selam kızlar! Bugün adetimin 1.günüydü. Doktora gittim. Çatlayan yumurtalar atılmış lakin ikisi çatlamamış. Vee 4'er cm'lik kist oluşturmuşlar. Ben demiştim bir gariplik var diye. Çünkü iğneden sonra sürekli ağrı vardı. Ve adete kadar devam etti. Hala da sürüyor. Anlayacağınız bu ay kisti yok etmekle geçecek.

__ANNELİK YOLUNDA BERABER İLERLİYORUZ__

HAMİŞLERİMİZ

adenozin*****ilk aşılama ile UMUT EREN'imiz yolda

akigo******yumurta geliştirici iğnelerden sonra çatlatma iğnesi ile bebişimiz yolda

zynn*****ilk aşılama ile ÖMER’imiz yolda

Taube*****ilk klomen ve çatlatma iğnesi ile bebişimiz yolda

bebetommmm*****tüp bebek için hazırlanırken sürpriz şekilde bebişimiz yolda

satwa*****ilk klomen ve çatlatma iğnesi ile bebişimiz yolda

elifyeşiller***ilk başarısız tüp denemesinden sonra mucizemiz yolda

haayat***günde 4 doz klomen ve çatlatma iğnesi ile bebişimiz yolda

muhammedomer***sürpriz bebişimiz yolda

YUMURTA GELİŞTİRİCİ HAP YA DA İĞNE KULLANAN ANNE ADAYLARIMIZ VE OLASI BAT TARİHLERİMİZ

WAW***klomen kullanıyor***16 Aralık

AŞILAMA YA DA TÜP BEBEK SÜRECİNDEKİ ANNE ADAYLARIMIZ VE OLASI BAT TARİHLERİMİZ

Ankaaaa***ilk aşılama başarısız***16 aralık

akcaa***klomen sonrası ilk aşılama sonucunu bekliyor***?

FARKLI SEBEPLERDEN DOLAYI TEDAVİSİNE ARA VERMEK ZORUNDA KALAN YA DA FARKLI İLAÇLARLA YOLUNA DEVAM EDEN ANNE ADAYLARIMIZ VE OLASI BAT TARİHLERİMİZ

eeloocaann *** tedavisiz devam ediyor ***?

oceanshine***bu ay tedavisiz yola devam*** 9 aralık

zd86***ocak ayında doldurulmuş bebişleriyle 2.kez tüp bebek için yola devam edecek***?

kaptanelif *** ilk tüp denemesinden sonra tedavisiz devam ediyor ***21 kasım

zenderu***kpss ye hazırlanacağından tedavisiz devam ediyor ***?

sedasungur***?***?

oyky*****?*****?

mirayada***?***?

***RABBİM SANA AÇILAN ELLERİMİZİ BOŞ ÇEVİRME.BİZLERİ EVLAT HASRETİYLE SINAMA(AMİN)

***Listemizin her zaman güncel olması adına sürecinizi ve BAT tarihlerinizi bana özelden bildirebilirsiniz.

Ay aysuncugum insallah o bebişimiz yoldadir

ellerine sağlıkk listeniçinn....sonundakiduaduygulandırdı benii..negüzel bi dua..kocamann aminn diyorumm..ve inşallahh hepimizz listenin en üsttekibölümüde terfi oluruzzz...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…