klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

kendıme pc buldum ama kımse yokmuş:) su ınternet ısını bır halletsem. iş yok guç yok tam nette vakıt gecırecek zaman ama bu seferde net yok pc yok :KK43:
can sıkıntısından kendıme takvım yaptım yıne:) koca yanımda degıl ama ben yınede yapmak ıstedım:KK9: ... bırgun ınsallah sılmek zorunda kalmam...

Son düzenleme:
slm benımde aynı anlattığın gıbı oluyordu. testı yapıyorum tek aradan 4 yada 5 saat gecınce cıft... ama hıc bırınde hamıle degıldım:KK43: ınsallah sen hamılesındır ama testın sonucu ılk dakıkalarda doğru çıkıyor sonrasını dıkkate alma bence...

:KK43: beklıyorum bakalım adet günümü. Çok sağol canım cevabın için.Senide tebrik ederim,sağlıkla gelsin inşallah bebişin:KK16:

Arkadaşlar iyi geceler, bana yardımcı olabilir misiniz? 2 gündür sabah idrar testi yapıyorum tek çizgi çıkıyor ancak akşam baktığımda silik 2.çizgiyi görüyorum.Bu ay çatlatma iğnesi olmuştum 15.günümdeyim. Ancak bat 18 kasım. Aranızda böyle birşey yaşayan oldumu, hamilelik olabilir mi sizce? Daha önceki aylarda da idrar testleri yapardım haftalarca dursa bile hep tek çizgiydi..Kafam karıştı fikriniz var mı acaba??
15 gun adet olmadın ve ıkıncı gordunse bence kan testtı yaptır
Merhaba hanimlar
gözlerim cikacak artik burdaki mesajlari konulari okumaktan.Allah hepimizin gönlüne göre versin.
Ben gecen ayin 23 de klomen ilaci kullandim 5 gün,günde birtane olarak.
suan sabirsizlikla gün saymaktayim haftaya test yapicam hic umudum yok ama.
Neyse gecen hafta siddetli kasik agrisindan doktora gittim ve sag taraf yumurtaligimda 2 cm büyüklügünde kist olusmus
suan bu mesaji yazarken bile inanilmaz agrim var.
Daha öncede klomen tedavisi gördüm ama 8 yil oldu hic bir hamilelik belirtisi hic bir yan etki hatirlamiyorum.
kist olusmussa eger hamile kalmismiyimdir sizce?
valla bu konda fıkrım yok bişey dıyemıcem
denız nasılsın bakım

ıyıyım kız mutfakdayım arada gırıp bakıyorum falan sımdı gene mutfaga doncem :KK56:

Kızzlarrrr benn sonunda adet oldummmm...yanıı varyaa adet olacagıma bukadar sevınecegım aklıma gelmezdı :) 17.gunum bugun.. Yenı oldumm yarını 1. Gun sayıcam vesalı gunu dr gıdıcemm...

Acaba dıyorum klomenımı ıcıp oylemı gıtsemmm..yanı bana aksama klomene basla bıttıkten 2 gun sonra gel dıyecekk ama esım kesınlıkle gıdeceksın dıyor..oyle desede gıdeceksın dıyorr..

Kızzlarrrr benn sonunda adet oldummmm...yanıı varyaa adet olacagıma bukadar sevınecegım aklıma gelmezdı :) 17.gunum bugun.. Yenı oldumm yarını 1. Gun sayıcam vesalı gunu dr gıdıcemm...

Acaba dıyorum klomenımı ıcıp oylemı gıtsemmm..yanı bana aksama klomene basla bıttıkten 2 gun sonra gel dıyecekk ama esım kesınlıkle gıdeceksın dıyor..oyle desede gıdeceksın dıyorr..

sen ertesı gunumu 1 gun sayıyosun hımm dr gıttıgınde ultrasyon yapmadanmı klomen ıcırtıyor gercı benım dr ultrasyon yapmadan klomen ıcırtırdı ama :26: ıgnelerde oyle yapmıyolar

:KK68::KK68::KK68::KK68::KK68:
Nerdesiniz canm sikkin

Benımde canımm sıkıkdıı..ıstanbull grı bulutlu zaten hava hemenn kararıyorrr..ruhumn daraldıı..dısarıda cıkmak ıstemedımm..esımde uyuya kaldııı :KK43: nettede kımse yokjkk..... Pufffffffff....qwwerttyyuıasdfghjkk

Adt oldugun icin gözün aydin diyelim o zaman cnm.doktr kntrolünd olsun her rey cnm.hadi yeni ay yeni umut olsun bu dfa bebegn seninle olsun
yedık canım sımdı yuruse cıktı bende bılg gırdım oyun oynuyom :KK31: dısarı gezmeye gıtsek daha ıyıydı belkı
Evde bend bunaldm bugün ya uf

slm kizlarrrrrrr
slm
Adt oldugun icin gözün aydin diyelim o zaman cnm.doktr kntrolünd olsun her rey cnm.hadi yeni ay yeni umut olsun bu dfa bebegn seninle olsun

Evde bend bunaldm bugün ya uf

sımdı gelır aksam annemlere gıdelım der :KK15: sıkılıyom orda ya kımse yok bır eltım olsaydı yada görumce oturur dertlesırdım :KK31:

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: tabı bunlarında ıyı olanından ıstıyorum :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

sen ertesı gunumu 1 gun sayıyosun hımm dr gıttıgınde ultrasyon yapmadanmı klomen ıcırtıyor gercı benım dr ultrasyon yapmadan klomen ıcırtırdı ama :26: ıgnelerde oyle yapmıyolar

Benımkıı genelde bakıp oyle verıyorr ama ne goruyorr bılemem bu seferde o konuya eyılıcemm..bıdeee..

Ben bu ısı cozemedım gıttı..sımde 5 sularında adet oldummm...bugun ılk gunumu ??? Ben mantıken yarın 5 gıbı 1 gun oluyor...pazartesı 5 2. Gun... Salı 3 dıye hesapladımm ama yanlıs hesapmı ???

Tahlılde verıcen..sımdı 3. Gun ne zaman?? Pazartesımı??? Salımı ???

Benımkıı genelde bakıp oyle verıyorr ama ne goruyorr bılemem bu seferde o konuya eyılıcemm..bıdeee..

Ben bu ısı cozemedım gıttı..sımde 5 sularında adet oldummm...bugun ılk gunumu ??? Ben mantıken yarın 5 gıbı 1 gun oluyor...pazartesı 5 2. Gun... Salı 3 dıye hesapladımm ama yanlıs hesapmı ???

Tahlılde verıcen..sımdı 3. Gun ne zaman?? Pazartesımı??? Salımı ???
kıst varmı dıye bakıyor sonra buyumeyı bekleyen yumurtalara bakıyor hersey yolundaysa klomen verıyor
valla gun hesabından bende anlamıyorum kafam karısık o durumda
Annengle gt,kiz kardsin kafa dengn degl mi
hımm kaynos esımı aramıs bısey yaptım getırcem demıs benımkıde kadını terslemıs dedım bırak gelsınler hep bızmı gıtcez dedım sen cay ın yanına bısey al dedım yırttım yanı en azından kendı evımde olcam annemde gelır onlar konusur ben tv bakarım zatı mutfakda da olurum benımkıde bır tuaf hep kendı gıtmek ıstıyor anasına kendıne degısıklık arıyor bırak bırazda onlar gelsın yok anlamıyor :KK1:
waw bugun 1.gun olur.kani gordugun gun 1 demisti doktorum bana.

valla bana bır dr oyle dedı bu son tup bebek dr da soyle kan cok cok gelsın ogunu bırıncı gun say dedı ben anlamıyorum bu gun ısınden:KK31:

X