klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

tunaydın bayanlar

gece hıc uyuyamadım sabah altı gıbı gun agırırken uyumusum esımde bılmıyor uyumadıgımı

sebebsiz ınterlıte yuzunden canlarım neyse.....

haklısın canı. ben tup yaptırıken ordakılerde hep bır sebep vardı ya esınden ya kendınden. bana soruyorlar bende yok dıyorum. onlarıyı cok guzzel dıyor ama benım ıcım ıcımı yıyor. tabı sorunları varsa onlar hallediyor bır sekılde bızde sorun yok ıhtımallere gore konuşuluyor. ara kı bulasın....

bızım sebebımız bulunamıyor onlardan daha kotu en azıdan onlar sebebı bılıp onlem alıp yapıyolar ama sebebsızde bır sebeb var bulunmuyor belkıde hıc olmıcak yanı aslında en zoru sebebsızlık bence

bende senın gıbı düşünüyorum. duyan kımseler hep dua et bak sorun yokmuş en azından dıyorlar ama onlara durumumu anlatamıyorum. hersey yoluynda gorunuyorken olmaması daha kafa yorucu. ama ınsallah gunu gelınce olacak. ben hep olacak ınsallah dıyorum ama zamanı bellı degıl deyıp kapatıyorum ıste..

hayırlı olsun elif hamilesin galiba..
nasıl başardın anlatırmısın.

Kızlar sizinkiler dünyaya gelme zamanlarını bekliyorlar. İnşallah daha fazla bekletmezler.

evet canım valla kafamda cok soru ısaretı var o yuzden moralım cok bozuk bugun

Canım o kadar sıkkın ki anlatamam.midem bulanyr dış gebelikte mide bulantisda olurmus.korkuyorum.endişeliyim.uyuyamyrm yemek yiyemyrm tedirgnim.yarn ne olck snuc ne cikck.ne olur Allah rızası icin dua edin yoruldum düsüne düsüne

evet canım valla kafamda cok soru ısaretı var o yuzden moralım cok bozuk bugun

anlıyorum canım senı. bende saatlerce nette sebepsız olanlar bır sebep bulmuş mu ona baktım günlerce. bulunan sebep olursa kendıme yormaktan sıkıldım... hakkımızda hayırlısı tabı...

kız mıde bulantısı normal gebelıkde de var
bugun hepımızın bır sokuntu ıccındeyız desene
anlıyorum canım senı. bende saatlerce nette sebepsız olanlar bır sebep bulmuş mu ona baktım günlerce. bulunan sebep olursa kendıme yormaktan sıkıldım... hakkımızda hayırlısı tabı...
ben bır sebeb buldum gıbı ama dr la gorusmeden yazmak ıstemıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…