klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Nasıl mutlu oldum bilemezsin. Rabbim sonunda yüzümüzü güldürdü cnm benim. Allah sağlıklı , hayırlı bir evlat olarak kucağına almayı nasip etsin cnm....
sonunda iyi haberler peşi sıra gelmeye başladı. Önce elif sonra güldeniz, kızlar ayağınızı sürüyün. Ben inanıyorum arkası da gelecek ve topik hamiş dolacak

Bugün hiç giremedim topiğe, tam girecektim ki: eski okulumdan bi arkadaşım doğum yapmış. Onu ziyarete gittim. Bi garip oldum bebişi görünce, uzun zamandır yeni doğmuş bebek görmemişim. Ya da bilerek gitmemişim . Maşallah 4100 gram ama hala minicik :))
allah uzun ve sağlıklı ömür nasip etsin.
Darısı hepinizin başına kızlar, rabbim sizlere de böyle tosun gibi evlatlar nasip etsin. Hastanedeyken hep içimden geçirdim sizleri. Bunları yaşamayı nasip etsin rabbim diye....

Selam kızlar kasık ağrısından uyuyamıyorum.
o agrilar bende de var canim maglum bu ay ignelerin etkisi
bizde merak ettik seni canim bu arada iyi dileklerin icin amin canim

arzu bu arada arkadasin saglikli sihatli anali babali buyutsun canim demeyi unutmusum ya bu duzelt butonu yok olmus yaa o cok isime yariyodu yaa

o agrilar bende de var canim maglum bu ay ignelerin etkisi

bizde merak ettik seni canim bu arada iyi dileklerin icin amin canim

Tlf evde bırakıp çıkmışım cnm, haber veremedim. Dönüncede ancak yemek yedim ve duşa girdim. Sonra da annemle kurabiye yaptık.
Denizcim bana line dan bişeyler yazsana, garip bişeye girdim çıkamıyom. Belki msj gelirse düzelir

bu arada duzelt butonu geri gelmis tamam simdi line yaziyom

Arkadaşlar iyi geceler, bana yardımcı olabilir misiniz? 2 gündür sabah idrar testi yapıyorum tek çizgi çıkıyor ancak akşam baktığımda silik 2.çizgiyi görüyorum.Bu ay çatlatma iğnesi olmuştum 15.günümdeyim. Ancak bat 18 kasım. Aranızda böyle birşey yaşayan oldumu, hamilelik olabilir mi sizce? Daha önceki aylarda da idrar testleri yapardım haftalarca dursa bile hep tek çizgiydi..Kafam karıştı fikriniz var mı acaba??

Merhaba hanimlar
gözlerim cikacak artik burdaki mesajlari konulari okumaktan.Allah hepimizin gönlüne göre versin.
Ben gecen ayin 23 de klomen ilaci kullandim 5 gün,günde birtane olarak.
suan sabirsizlikla gün saymaktayim haftaya test yapicam hic umudum yok ama.
Neyse gecen hafta siddetli kasik agrisindan doktora gittim ve sag taraf yumurtaligimda 2 cm büyüklügünde kist olusmus
suan bu mesaji yazarken bile inanilmaz agrim var.
Daha öncede klomen tedavisi gördüm ama 8 yil oldu hic bir hamilelik belirtisi hic bir yan etki hatirlamiyorum.
kist olusmussa eger hamile kalmismiyimdir sizce?

Arzum ya Allah razi olusn Rabbim hepimıze saglikli hayırlı evlatlar nasip etsn.halen rahat dglm pztsi dgr bi istenilen düzeye ulassa bi oh cekecem.dualariniz sayesinde her sey düzelcek Allah ın izniyle

Benim durumumda olan topikleri okudukca endişeleniyorum ya.halen risk devam ediyr kızlar ya.söyle derindn bi oh cekemedim henüz.ne olur duaniza ihtiyacim var

Arzum ya Allah razi olusn Rabbim hepimıze saglikli hayırlı evlatlar nasip etsn.halen rahat dglm pztsi dgr bi istenilen düzeye ulassa bi oh cekecem.dualariniz sayesinde her sey düzelcek Allah ın izniyle

Benim durumumda olan topikleri okudukca endişeleniyorum ya.halen risk devam ediyr kızlar ya.söyle derindn bi oh cekemedim henüz.ne olur duaniza ihtiyacim var
Sen gene nereleri okuyorsun bakiim Aklını ve gönlünü ferah tut, hayırlısıyla ptesi güzel haberler alacaksın.

slm benımde aynı anlattığın gıbı oluyordu. testı yapıyorum tek aradan 4 yada 5 saat gecınce cıft... ama hıc bırınde hamıle degıldım ınsallah sen hamılesındır ama testın sonucu ılk dakıkalarda doğru çıkıyor sonrasını dıkkate alma bence...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…