klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

hayırlı olsun cnm.

kaçıncı günde gittin doktora?ne kadar demişti büyüklüğüne?geç döllenme falan mı oldu?

AAAAAMİİİİN hep dua ediyorum zaten canım beniim işallah allah bekleyen herkese saglıklı bebişler nasipp eder... kıııızzz inanmıyorum benımde belirtimm goğss acısıydııı ayyyy işallah hamılesındıırr yaa hem senın yumoslarında gelısmıssss benımkıler gelısmemısdıı doktor umıtsız dedıı onu dedıgı halde kaldım ben gec dollenme olmuss ayyy işallah sabırsızlıkla beklıyorum senın o guzel gununu
kizlaar kimler var goremiyorummm. aramiza yeni hamis adaylari katilmiss:) hosgelmissslerr

aaAaaaaaa ne guzelll.. gozunaydiiiinnn. ay cook mutlu oldum yavvv:)
hoşbuldukk tesekkur ederimm

hayırlı olsun cnm.

kaçıncı günde gittin doktora?ne kadar demişti büyüklüğüne?geç döllenme falan mı oldu?
satım nisanın 6 sı idi ben 9unda gittim hemen çıktıı gec dollenme buyuk ıhtımalle bugun yıne gıttım beta ıkı katı yukselmıs sorun yok dedı doktor ama malesef kan sulandırıcı iğne vuruluyorum her gün...
listede olmayanlari yazmiyoruz kizlar hele hilbar gibi ortadan kaybolanlari hic yazmiyoz. bak bosa uzuldun o kadar dedik biz sana sen cabuk kalirsin diye dinleyen kimm dedim ama gene diyim Allah tamamini erdirsin ins.dikkatli ol tamam mi?
oyyyy oyyy ooyy bitanemm beniim beni düşünürmüşteee kııız gercekden kendımı cok yormusdum ondan dolayıı uzaklasdım buralardan bebk falan konusmak ıstemıyodum artıık eneee bi bakdımm kafamı boşalttıgım stres yapmadıgım için hamıle kalıvermısım ıyıde oldu aslında kaybolmam bak ıkı kısı gerı geldıkkk :13:

İstanbulda değilim Muğla'dayın.Devlet hastanesine gidebilecek zamanım yok çünkü devamlı izin almam gerekecek bankada çalışıyorum özel hastaneye gidiyorum işim çabuk bitiyorBankanın özel sağlık sigortası ile görüşeceğim % kaçını karşılıyor diye.Karşılamazsa kendim ödeyeceğim....

feraye özel bankada mısın?ben de bankacıyım da birden içim ısındı

ayyy inş cnm.benimde hamişlik belirtisidir inş ya

peki yumurtanın çatladığı muhtemel günlerde kaç kere ilişki yaşandı.özel oldu ama ben de seninle aynı durumdayım.doktor yumurtan gelişmemiş dedi 16.günde ve ben büyük ihtimalle 19.gün yumurtladım.akıntıdan öyle hissettim ben.20.günü değerlendirdik sadece.hani belki tutturmuşuzdurolmasa da üzülmem de işte yinede insan düşünüyor

ayyy inş cnm.benimde hamişlik belirtisidir inş ya
işallah bitanem benimm :18: aslında şimdi senın batın dı dımı kacında olman lazım ?

hayırlı olsun canım maşallah ne güzel bi haber belirtilerini bizimle paylaşır mısın Rabbim sağlıcakla evladını kucağına almayı nasip eder inşallah
amin işallah allah razı olsun Rabbim hepimize nasip etsin en kısa zamnda ... ben ilk gebeliğimide hemen hamıleyım dıye hıssetmısdım ama kımseye eşimde dahil kımseye soylemıyodumm o düşükle sonuclandı ama bu ıkıncı hamıleliğimdede aynı belirtileri hissedince hemen koştum test yaptırdım göğüs uçlarım acımaya başladı ve kasıklarımda ara ara karıncalanma gıbıı batmalar olduuu adet gunumde sancım oldu ama adet olmadım ... 4 gun gecıkdı kan testı yaptım cıkdı 5. gün sabah da idrar testi yaptım ıkıncısı silik cıkdı resmı yukluyeyım...

neyse canim artik kafanida bosatmissin eskiyi unut onune bak bize yardimci ol sorularimizi cevapla yeter. bugunmu girdin kk benimde icime dogmus msj atmisim sana yeni topige gel diye
hii fatma ozelde rapor cikardi 40tl ye belki sende cikartirsin birde o igne yazilan hastanenin cevresinde satiliyordur kesin mutlaka haberlesiriz yaa bu ayin 15 de uretim olcakmis gene senede 1 ne uretiliyomus galiba tam hatirlamiyorum birde bana piyasada yok diye raporsuz fiyatina satcaklardi ben baska yerde de buldum.

anaaaaa yattım kalktım bır hamiş gelmiş:) ben birer saatle yatıp kalkıyım bari:))))) herkes hamıle olsun:)

beklenmeyen batım ayın 15i cnm.inş olmam.ama nedense bi ümit yok içimde.ilk defa klomen kullandım,iğne flnda olmadım yaondan sanırım.yumoşlarımın çatlayıp çatlamadığını bile bilmiyorum çünkü idrarda yapsam çıkmaz daha demi yaa?? ayın 28inde gittiğimde 2 yumoşum 20mm idi.

ayıptır soylemesı bız gün aşırı yani iki gunde bir düzenli birliktelik şeydiyozz daa benımde buyuk ıhtımalle 20. gun falan yumurtlama oldu hatta biz bu ay olmıcak dıye keyiff yaptııık hıcc beklemedım hemen duş aldım pazaqr gunude raftinge gittik ayy iyiki dusmemıs bebegım :18: bileydim gitmesdimm o buz gıbı sulara atlayıpp zıplamazdım
neyse canim artik kafanida bosatmissin eskiyi unut onune bak bize yardimci ol sorularimizi cevapla yeter. bugunmu girdin kk benimde icime dogmus msj atmisim sana yeni topige gel diye
hee kıııız bugun girdim
anaaaaa yattım kalktım bır hamiş gelmiş:) ben birer saatle yatıp kalkıyım bari:))))) herkes hamıle olsun:)
ahhh keşkee git bidaha yat gell hadii:44:

ayy ne kadar şanslısın canım maşallah Rabbim inşallah bizlere de çift çizgi görmeyi nasip eder

yok yok bekle ayın 19unda yapp ozamn hemen cıkar ama 15ınde kan testı yaparsanda kesın cıkar ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…