klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

canım inşallah aşılaman tutmuştur ve bebişin seninledir benim bu ay da olmadı...regl belirtilerim başladı çünkü

Benimde tüm belirtiler mevcut. Sivilcem bile hortladı valla ama daha adet olmadım. İnş seninde bebiş vardır. Bahar bize çiçek açsın inş

kızlar ben cıkıyorum erkenden yatacagım... yarın hayırlı haberler alırım ınsallah. opüyorum hepınızı.....

Amıın dıyorum :)
Bu testın yukseklıgınden ve dusuklugunden hamıle olup olmadıgın anlasılıyor
Ve hormon testı oldugundan sanırım sıkıntı olup olmadıgını da anlayabılıyorlar

ya benim cnm çok sıkılıyor ya.acaba bebek sevdasından vaz mı geçsem? aslında çokta uzun bi yolculuk deil benimkisi.ayın 15ini bekleyemiyorum.ne kdr sabırsızım:18:

Canım sen iğneyi klomen gibi hastalığının 5. günü mü yapmaya başlıyacaksın birde günlük kaç doz kullanacaksın.Bende zor bulur muyum acaba gerçi tanıdık reprezantlar var ama bakalım.Geçmşte yzamıştın ama bulamadım iğne raporsuz ne kadardı

kız sen misafirleri akşamdan uyutursan sabaha kadarda gitar çaldırırlar sana

kızlar şu arı poleni kapsülü ve hayıt suyunu kullanalım(mecit efendi) adet olursak böyle hamile kalanlar var eğer eşlerinde sorun yoksa :44:ben aldım hazırladım bile aktardan aldı eşim

Anneme aldrdm kapsülü:)))
guldenizcimmm nasilsin? nasil ildun? kapsulu nerden aldiniz canm

canim cok gecmis olsun. uzulmu..esine bol bol keciboynuzu suyu icir. hic belli olmaz

hilbar+ cnm nasılsın? görüşemedik ne zamandır.sen benden bi hafta fln önceydin sanırım.nasıl durumlar?bebiş var mı?

selam bayanlar ...
allah işallah umitlerinizi boşa cıkarmazz... tatlı bekleyişler :18: güzel haberler olur işallahhh

canım evet senden bi hafta onceydım ... sen ne yaptın nasıl oldu ? iğne vuruldunmu ? ben gittim doktora bu ayy dedıkı yumurtaların gelısmemıs malesef iğne vurmama gerek yok dedıı bende amaaan dedım yapmıyoprum yumurtlama takıbı falan bırakıyorum dedım... ve adet olmamamı bekledım bı turlu olmadımmm anaaaa bıde bakdım hamıleymısım 4 gun oldu ogrenelii

hayırlı olsunnnn cnmm çok sevindim senin adına gerçekten.bende sdc klomen kullandım.doktor iğne vermeden deneyecekmiş bu ay.bilmiyorum ne oldu yani.beklenmeyen bat ayın 15i.ama göğüslerim acıyo.galiba olacam gibi.sende ne gibi belirtiler oldu cnm?hamişin duası kabul olurmuş bana ve benim gibi bekleyen arkadaşlara dua bekliyorum senden cnm.rabbim banada o güzel günü nasip etsin inş en kısa zamanda yaaa

canim nasil baslicam kac toz olcak bilmiyorum ama yaa bulamazsan zk orda eczanelerde var alirsin ist.dasin dimi?tanesi raporsuz 240 tl di canim cat.igneside 68 tl kac igne alcaksin acaba nerde oturuyosun rapor cikar olmadi ozel hastaneden al raporu fatma gibi yani vardir yolu topikde raporlu fiyatina satanlarda var hamile kaliyorlar ellerinde oluyor raporu olmayanlar faydalansin diye satiyolar

listede olmayanlari yazmiyoruz kizlar hele hilbar gibi ortadan kaybolanlari hic yazmiyoz. bak bosa uzuldun o kadar dedik biz sana sen cabuk kalirsin diye dinleyen kimm dedim ama gene diyim Allah tamamini erdirsin ins.dikkatli ol tamam mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…