klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Ben malkaradayım cnm. Kumbağ şehir gibi kalır buraya göre:) burda oyurup pasta yemek istesen pastane bile yok

Ben malkaradayım cnm. Kumbağ şehir gibi kalır buraya göre:) burda oyurup pasta yemek istesen pastane bile yok
hiimm adini duydum ama bilmiyorum oyle canim hadimkoy koykeri varr catalcaya yakin ist.bagli ama koy bir bakkal var yani o taraflari iyi bilirim.o yuzden seni anliyorum.

Ben de iğneyi 27 martta oldum 29 martta aşılama yapıldı. Aramızda 1 gün var. Benim geçen ay iğne yapıldıktan 16 gün sonra olmuştu. Bu ayki iğneninde bugün 16. Günü . İnş bebişler gelir. Bahar geldi. Tüm doğa ve canlıların üreme zamanı :)) inş bizlerinde

kızlarr selamlar ben geldim nasılsınız?? ben buraya bakmadan yapamıyorum ya merak ediyorum kim napmış die eşim dio geç kaldın koş nasılsınız bakalım? bende durumlar pek ii deil gibi hafif kasıklarıma ağrı girio neden ki ya.olmadı mı bu ayda acaba!

merhaba arkadaşlar nasılsınız uzun zaman oldu giremiyodum buraya....bu süreçte normal yollarla anne olmamın çok zor olduğunu öğrendim ( eşimin spermlerinde hareketsizlik çıktı.....şimdi tüp bebek merkezi arıyorum bir kaç yer buldum ama tavsiyeye ihtiyacım var istanbul anadolu yakasında bir yer ya da doktor tavsiye edebilecek var mı ?

Sen adet olmuştun dün galiba değilmi ( Bu ay nasıl bir tedavi uygulanacak sana?
yok daha olmadim canim bekliyom simdide karnim agriyor.asilama olcak isde adet olcam
hosgeldin benim bildigim biryer yok ama bulursan adini yaz.banada ilerde lazim olursa.....

selam ben geldım btun gun gıremedım meraktan da öldüm. mısafırım vardı onlar gıder gıtmez oturdum yazılanları okudum. yıne hamıs haberı yok galıba...

Elif yoktun tüm gün. Hoşgeldin :)

hoşbuldum canım :)
butun gun mısafırım vardı sabah erken bır senden haber alayım dıye gırdım baktım yoktun. sımdı oturdum daha sabahtan berı mantı yaptım eslerı ıle geldı oyle yemegıne arkadaslar . aksamada kaldılar sımdı gıttıler. cok yoruldum vallah. san nasılsın hala adet olmamıssın. bu guzel haber ınsallah

Evet hala olmadım. Dünden beri 4. Testi yapıyorum :) sabah eşimle birlikte erkenden kan testine gidicez:) ben de gelcem diye tutturdu :)) sonuçlar akşam 5 e doğru çıkıyormuşuz. Bugün iş çıkışı gittim ama 10 dan sonra almıyorlarmış. Acili bile aradık yaparlar mı diye . O da olmadı işte. Sende ne var ne yok. Bayağı yorulmuşsundur. Bana da ctesi annemler ve dedem gelecek gece de yetıya kalacaklar. Ben de o gün pervane olacağım :)))

yazılanları okudum evet canım senden hayırlı haber beklıyordum hatta o yuzden sabah erkenden geldım bır baktım. ben sana demıstım sabah erkenden gıt dıye :))) neyse gec olsun da olsun sadece:) hem anlatırsın bebegıne ılerıde boyle boyle olmustu dıye :)
evet gercekten cooook yoruldum. hem oyle hem aksam yemeklı mısafır. bırde erzurumda oyle cay ıcılırkı sorma. semaver hep acık getır gotur:) mantı zaten zor ıs tek basıma. ustelık kac gundur evle ılgılenmıyordum her yer almıs basını gıdıyor. yetıstırene kadar öldüm. bırde dunden berı sag kasıgımda agrı vardı. tutnma agrısı ıse dedım benım bebıs tutunacak yer bulamamıstır kuzum:) su annem bır otursa demıstır kesın :))))

canım inşallah aşılaman tutmuştur ve bebişin seninledir benim bu ay da olmadı...regl belirtilerim başladı çünkü

Canım ya kendini o kadar yormasaydın keşke ya . Misafir baş tacıdır ama bizim durumumuzda malum. Kendimizi daha çok kollamamız lazım. Sana söylüyorum ama ben daha şimdiden menüyü hazırladım kafamda. Dedem ilk defa evime gelecek bursadan . Bir de sağolsun biraz titizdir kendisi her konuda. Annem bugün gelicez diye aradığından beri panik haldeyim :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…