klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

neyse canim artik kafanida bosatmissin eskiyi unut onune bak bize yardimci ol sorularimizi cevapla yeter.:KK9: bugunmu girdin kk benimde icime dogmus msj atmisim sana yeni topige gel diye

hii fatma ozelde rapor cikardi 40tl ye belki sende cikartirsin birde o igne yazilan hastanenin cevresinde satiliyordur kesin mutlaka haberlesiriz yaa bu ayin 15 de uretim olcakmis gene senede 1 ne uretiliyomus galiba tam hatirlamiyorum birde bana piyasada yok diye raporsuz fiyatina satcaklardi ben baska yerde de buldum.

Adet tarihin ne zaman yani asağı yukarı ne zaman iğne vurmaya başlayacaksın.ben kendiliğimden adet olamadığım için ilaca yarın başlıyorum 12 gün sonra adetim 15 gün sonra iğneyi vurmaya başlayacağım

kendıme hamılelık takvımı yatım :))) moral motivasyon adına :) ayyy cok guzelmıs ya bugun olduysa ne oluyor dıye okuyorum. tavsıye ederım:)))

ayy ne kadar şanslısın canım maşallah:KK8: Rabbim inşallah bizlere de çift çizgi görmeyi nasip eder:KK16:
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaammmmmmmmmmmmmiiiiiiiiiiiiiiiiiinn işallaaaaahhhhhhhhhhhhh :KK16::KK16::KK16::KK16: siz cekmedınız ama ben sızın hamişliğinizde halay çekicemm hıhhh:KK19::KK9:
bekleyim bari cnm ya.ama olmayacaksa şimdiden öğrenmek istiyorum işte.hayırlısı geç olsunda olsun:KK34:
ayyyyy cok heyecanlandım kıız şimdii:18: sen bekleme hemen 15inde kan testı yaptır cıkar kesınn

başlangıç seviyesinde var :KK17:
hilbar ben bu ayy butun testleri yeniledim zk gidiyorum ozelli biraktim asilama olcak da adet olunca neyse bu ay hicbirsey kullanmadim yumosda olmamis progestan testtinde cikti.ama hormonlar temiz dr pco degilsin diyo ben inanmiyorum.belki basidir diyorum senin yumosunun onceden buyumedigi olmusmuydu.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaammmmmmmmmmmmmiiiiiiiiiiiiiiiiiinn işallaaaaahhhhhhhhhhhhh :KK16::KK16::KK16::KK16: siz cekmedınız ama ben sızın hamişliğinizde halay çekicemm hıhhh:KK19::KK9:
ayyyyy cok heyecanlandım kıız şimdii:18: sen bekleme hemen 15inde kan testı yaptır cıkar kesınn

inş bebişim vardır yaa.ama içimden bi ses neden yok dio anlamıyorum.olsa beraber halay çekeriz burda cnm.senin içinde hadi halay başı ilk hamişimiz için çalsın davullar :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64:

Adet tarihin ne zaman yani asağı yukarı ne zaman iğne vurmaya başlayacaksın.ben kendiliğimden adet olamadığım için ilaca yarın başlıyorum 12 gün sonra adetim 15 gün sonra iğneyi vurmaya başlayacağım
adeti bugun yarin olmam lazim belirti varda pazartesiye olmazsam kesin dr sokturucu icin gitcem adet oluncada 2.3.4.gunlerden hafta sonuna gelmeyen gunde dr goruncem ultrasyonda bakip ilacin tozunu ne zaman kullancagimi nasil kullancagimi gosterceklermis.bakalim bir adet olsam da baslasam 1 ay uzun geldi yaa :KK9:

işallah bitanem benimm :18: aslında şimdi senın batın dı dımı kacında olman lazım ?

amin işallah allah razı olsun Rabbim hepimize nasip etsin en kısa zamnda ... ben ilk gebeliğimide hemen hamıleyım dıye hıssetmısdım ama kımseye eşimde dahil kımseye soylemıyodumm o düşükle sonuclandı ama bu ıkıncı hamıleliğimdede aynı belirtileri hissedince hemen koştum test yaptırdım:KK1: göğüs uçlarım acımaya başladı ve kasıklarımda ara ara karıncalanma gıbıı batmalar olduuu adet gunumde sancım oldu ama adet olmadım ... 4 gun gecıkdı kan testı yaptım cıkdı 5. gün sabah da idrar testi yaptım ıkıncısı silik cıkdı resmı yukluyeyım...Eki Görüntüle 683444 Eki Görüntüle 683444

bak sende ne güzel çıkmş 2.çizgi tamam biraz silik ama bariz var yani =)) benimki bildiğin çok çok az görünüo:KK43:

hilbar ben bu ayy butun testleri yeniledim zk gidiyorum ozelli biraktim asilama olcak da adet olunca neyse bu ay hicbirsey kullanmadim yumosda olmamis progestan testtinde cikti.ama hormonlar temiz dr pco degilsin diyo ben inanmiyorum.belki basidir diyorum senin yumosunun onceden buyumedigi olmusmuydu.
evet olmuşduu adetim gecıkmısdıı neden gecıkdı dıye doktora gıttıgımde yumurtlaman olmamaıs bu ay ondan gecıkmıs demısdıı ... bende pko baslangıcı var tüğlenme ve sivilcede var hatta ona ragmen hamıle kaldımm gercı baslangıc sevıyesıı bızım ıcın avantajj cunkı benım sevıyemde yumurtalarım cok oluyo vee degerlendırdım hemen :KK1: şubatta dusuk yaptım ılk demememdi tutmusduu... aradan bir ay gecdı sımdı yıne hamıleyımm işallah sizlerde fazla beklemessınız... dua edıcemm her gun sizin içinnn
inş bebişim vardır yaa.ama içimden bi ses neden yok dio anlamıyorum.olsa beraber halay çekeriz burda cnm.senin içinde hadi halay başı ilk hamişimiz için çalsın davullar :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64:
oleeey oleeeeyyy

benim de içimde bi ses olmadı yine dio =(( ama kocam kesin oldu bu ay hissediyorum diyo,bakalm hangimzinki doğru çıkcak =)

Bize izin yok ne güzel çıkmışsın izne sandıktan tedavi için izin aldın mı.Ben iğneye başlayacağım malum iğneler pahalı tedavi izni için bugün yazısını yazdık yarın görüşeceğim.

cnm kış iznine ancak çıkabildik işte.işler o kadar yoğunduki.ben henüz klomen içtiğim için sandıkla yazışmam olmadı.karşılar belki ya

adeti bugun yarin olmam lazim belirti varda pazartesiye olmazsam kesin dr sokturucu icin gitcem adet oluncada 2.3.4.gunlerden hafta sonuna gelmeyen gunde dr goruncem ultrasyonda bakip ilacin tozunu ne zaman kullancagimi nasil kullancagimi gosterceklermis.bakalim bir adet olsam da baslasam 1 ay uzun geldi yaa :KK9:

Benden önce başlayacaksın başı sen çekiyorsun hadi bakalım hergün ki gelişmeni paylaş bana da yol göstermiş olursun .Uzun zamandır yazılanların hepsini okuyorum sanki bu ay bu kadar uğraşlarının karşılığını alacaksın gibi geliyor.Hepimizin hakkında hayırlısı ...

Benden önce başlayacaksın başı sen çekiyorsun hadi bakalım hergün ki gelişmeni paylaş bana da yol göstermiş olursun .Uzun zamandır yazılanların hepsini okuyorum sanki bu ay bu kadar uğraşlarının karşılığını alacaksın gibi geliyor.Hepimizin hakkında hayırlısı ...

ins.canim cok zor bir surec herkez alsin artik bebislerini kucagina bakalim adet gecde olabilirim ama mutlaka paylasirim int.olursa:KK9: cunku maglum biliyosunuz.

ins.canim cok zor bir surec herkez alsin artik bebislerini kucagina bakalim adet gecde olabilirim ama mutlaka paylasirim int.olursa:KK9: cunku maglum biliyosunuz.

sakır sakır adet olursunda bıran once baslarsın ınsallah... hemen hemen 1 hafta olacak aramızda:) safak sayarken bır hafta ondesın:)

X