klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

ağlama kurban olurum sanaaaa :) canım destek olcaz birbirimize yapacak bişey yok.cok korkuyorum yalnız olumsuz cvp almaktan.
Bence olumlu düşün bi Dr arkadaşıma hamile gibi davran demişti öyle hissetmeye çalış çok gülmüş buna bize anlattı baya espirisi döndü hatta ben tuttum bebek hasreti ceken en iyi arkafasıma hediye olarak yeni doğan tulumu filan aldım ilk cicisi diye iyice havaya girsin belki daha olumlu düşünür diye 3 ay bebeğim dedi şu zararlı dedi yemedi bu zararlı dedi içmedi artık delirdiğini düşünmeye başlamıştık ki ta ta ta taaaa.. Hamile kaldı 5 yıldır bekliyordu bu haberi, sevinçten hepimiz ağlamıştık şimdi oğluşunu kucağına almaya 2 ayı var

slm kızlar...bugün doktorumdaydım testestronum falan düşmüş vitaminler falanda çıktı herşey yolunda sanırım ama bu seferde doktorum genetiğe yolladı yarın sabah yine gidicem...bugün daha önce karşılaştığım iki bayanla konuştum ikiside hamileymiş darısı başımıza inşallah...Bugün çok yorulmuşum hala kendime gelemedim Rabbim yarın yardımcım olsun...

meraba ben aranıza yeni katıldım 2 yıldır korunmuyoruz ama sonuç hep hüsran bu ay klomen+çatlatma iğnesi vuruldum adete 5 gün kala kan tahlili yaptırdım sonuç 0.356 çıktı öncekiler hep 0.100 çıkardı acaba bi oluşum olmuş olabilirmi hamiş olabilirmiyim

Canim bende onu sorcaktim elif genetik testti nasil yapiyolar anlatsana

Testti 15 gun yap bence 10 gun oyle cikmasinin sebebi senin dusundugun gibi olabilir tabii ama catlatma ignesinin icinde bthc hormonudundanda olabilir

Testti 15 gun yap bence 10 gun oyle cikmasinin sebebi senin dusundugun gibi olabilir tabii ama catlatma ignesinin icinde bthc hormonudundanda olabilir
iğneği vurulduktan itibaren 15. günümdü testi yaptığım gün. doktorum ayın 5inde yaptır demişti o yüzden yaptırmıştım 10 u adet günüm ama bri belirtide yok. normalde leke gelirdi 3 gün kala ama oda yok napıcam bilmiyorum çok stresliyim yoruldum artık 2 yıldır kötü sonuçtan

geçmiş olsun elocanım inşallah genetik tahlilinde temiz çıkar canım! herşey gönlünce olsun inşallah iyi haberlerle gelirsin .....
darısı başımıza tatlım nedeyelim..

selam arkadaşlar bende salı günü bebiş tedavisine başlıyorum dualarınıza çok ok ihtiyacım var ...inşalah klomenden sonra hamiş kalırım üç gündür soğan kürü kullanıyorum inşallah etki eder de pkolarım gider......

kızlar uzun zamandır burayı takip ediyrm. bir yıl oldu nerdeyse pkosluyum. 2 ay önce klomen kullandım. yumurtalar istenen büyüklüğe ulaşmadı. ara verdim bu ay günde 2 tane içtim. yanında inofolic , gnc nin arginmax diye kadınlar için olan ilacını, gliforu. progestanı içtim ve klomen bittikten sonraki 7 gün boyuncada estrofem diye bir östrojen içerikli ilaç içiyrm. çok ilaç oldu diye de tedirginim . sizinde böyle mi . yrn 12. günüm yumurta bakılacak . heyecanda yok değil ???

Normalde adet gunun bir onemi yok cat ignesinin 15-21 gunleri arasinda adet olunuyor simdi sen test gunu test yaptirdin ve negatif cikti diyosun insallah degerin yukselir

evet konusucam gıttıgımde cok zor bır durummus ben 7 ay oncesınde bu kadar psıkolojımı bozacagımı bılmıyordum ama sımdı cok uzuluyorum Allah herkese hayırlı bı evlat nasıp etsın saglıklı dua etmekten baska carem kalmadı beklemedeyım obur ay bellı olacak asılama ama rahım fılmını cektırcem doktorla konusup

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…