klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

kızlar 28 saat 14:00 de oldum asılamamı sizce ogünüde saymalımıyım? yani nasıl saycam ben günü gün.ogünü sayarsam 11 saymazsam 10. günüm.idrarda cıkmaz değil mi daha? erken mi sizce

kızlar 28 saat 14:00 de oldum asılamamı sizce ogünüde saymalımıyım? yani nasıl saycam ben günü gün.ogünü sayarsam 11 saymazsam 10. günüm.idrarda cıkmaz değil mi daha? erken mi sizce

Tatlım, ben de bilmiyorum. çatlatma iğnesi oldun değil mi? Ben de kızlara sordum kesin sonuç için 15 gün dediler.

kız sen çift cizgiyi görmüşsün ankaa... ya nasıl kacıncı günün daha? ozaman benmde cıkar.

kız sen çift cizgiyi görmüşsün ankaa... ya nasıl kacıncı günün daha? ozaman benmde cıkar.

Haaa, senin çok olmuş. O zaman test yapabilirsin bence. Ya ben 6.gün iğnenin etkisi olduğunu bile bile sırf çift çizgiyi görmek için yaptım. Benim süre daha dolmadı anlayacağın. :) Ondan önceki günde biraz rahatsızlandığım için hastaneye gittim. Tahlilde hcg 43 çıktı. Doktorlara ben iğne vurundum o yüzden böyle diye anlatmaktan dilimde tüy bitti. Yine de ne olur ne olmaz diye ilaç vermediler.
Ayy, inşallah pozitifi görürsün! :)

Haaa, senin çok olmuş. O zaman test yapabilirsin bence. Ya ben 6.gün iğnenin etkisi olduğunu bile bile sırf çift çizgiyi görmek için yaptım. Benim süre daha dolmadı anlayacağın. :) Ondan önceki günde biraz rahatsızlandığım için hastaneye gittim. Tahlilde hcg 43 çıktı. Doktorlara ben iğne vurundum o yüzden böyle diye anlatmaktan dilimde tüy bitti. Yine de ne olur ne olmaz diye ilaç vermediler.
Ayy, inşallah pozitifi görürsün! :)

ay canım benim ya ona bile nasıl mutlu oldum.çok ihtiyacım var böyle bir sonuc almaya gerekten.rabbim banada nasip etsin nolur dua edin.bilmiyorum olumsuz sonuc alcam diye korkumdan bekliyorum.cumartesi yapcam. dayanabilirsem.kanda baktırcam direkt.nolur dua edin bende bthcg de 50 60 200 leri göreyim.

ay canım benim ya ona bile nasıl mutlu oldum.çok ihtiyacım var böyle bir sonuc almaya gerekten.rabbim banada nasip etsin nolur dua edin.bilmiyorum olumsuz sonuc alcam diye korkumdan bekliyorum.cumartesi yapcam. dayanabilirsem.kanda baktırcam direkt.nolur dua edin bende bthcg de 50 60 200 leri göreyim.

İnşallah canım yaaa, inşallah görürsün! Görürüz!

Teşekkür ederim inşallah senin de allah gönlüne göre verir...

helencim hayırlı olsun tedavin.sen naslı 7,8 yumurta elde ettin? catlatma iğnesinde sonra 10 günde iğnenin etkisi gecer diye bilyrm. doğal yoldan mı denysunuz.sorunun biraz acık yazarsan yardımcı olabilirim canım...

Canım aslında ben 27 yaşındayım hamilelik için bi sıkıntı yok ben dr a hemen istiyorum (aceleciyim zaten her konuda)ikiz hatta ücüz bile kabulüm dedim o da coşturdu :) ama işte beklemek çok zor ondan öncende rahim filmi çekti tüpler de ferahları bu ay tutar dedi yüksek ihtimal ama dedim ya aceleciliğim iğnemin 6. Günü başladım testlere öyle 8. Gün de kanda 6.55 görünce duruldum biraz bağlıyorum diye mantıklı olanı yapıp zor da olsa 15. Günü beklemek gerek

bence çıkmayabilir sonra üzülüyorsun ;( biraz daha bekle derim ben

Canım aslında ben 27 yaşındayım hamilelik için bi sıkıntı yok ben dr a hemen istiyorum (aceleciyim zaten her konuda)ikiz hatta ücüz bile kabulüm dedim o da coşturdu :) ama işte beklemek çok zor ondan öncende rahim filmi çekti tüpler de ferahları bu ay tutar dedi yüksek ihtimal ama dedim ya aceleciliğim iğnemin 6. Günü başladım testlere öyle 8. Gün de kanda 6.55 görünce duruldum biraz bağlıyorum diye mantıklı olanı yapıp zor da olsa 15. Günü beklemek gerek
anladım canım kac yıllık evlisin.doktorlar genlede 1 yıl bekle diyorlar.sorunun yoksa ki öyle yazmıssın ozaman kesin olur bence. hatta 6,55 degerini görmek de güzel.ben daha 1.20 den öteye cıkamadım.ama iğneden sonrada hiç yaptırmaadım test.beklycez görecez artık

gunduz bi geldim daha da gelemedim.

waw henuz gelmedi reglim bekliorum.sabahlari ozellikle regl agrisi ile uyaniom

kizlar 13.gunden onceki testlere cok umut baglamayin.ben gecen sefer 9.gun yaptirdigim hcg de 3,57 yi gordum.11.gune kadar idrar testlerim pozitifti.sonra regl oldum

anladım canım kac yıllık evlisin.doktorlar genlede 1 yıl bekle diyorlar.sorunun yoksa ki öyle yazmıssın ozaman kesin olur bence. hatta 6,55 degerini görmek de güzel.ben daha 1.20 den öteye cıkamadım.ama iğneden sonrada hiç yaptırmaadım test.beklycez görecez artık

1 yıl olmadı bazı drlar çok katı daha önce gittiğim bi kaç Dr sıcak bakmadı ama genelde tüp bebek uzmanları bu konuda daha girişimci oluyor riskleri ve oluşabilecek komplikasyonları daha iyi bildikleri ve sanırım sürekli yaşadıkları için pek korkmuyorlar. İğnenin etkisiyle 20lere kadar çıkabilirmiş erken bakmamam daha iyi napalım yok deyip diğer aya bırakmamış acabaaaları yaşayıp ümitlenmek daha kötü sabredin kızlar biliyorum zor ama 15. Güne kadar beklemek sanırım en doğrusu gerçi Bi kaç formda önceden bakanların bir kısmı da olumluluğunu korumuş yani her zaman hüsran olmuyor tabiiii. İsteyen herkes inşallah olumlu haberi bir an önce alır

biliyordum pkoyuu...hiç korunmadım..1 sene denedik olmadıı...dr gittik 6 ay klomen kullandımm..o zamanlar bende acemiydim bukonudaa...dr klomen verdi hiç takip etmedi 16 günüde progestane başla adet olursan gel adet olmazsan bebek vardır dedi..6 ay böle geçtii..tabi o 6 ay sonunda ben bunalıma girdim..heray böly ümitlee...

diğer bi dr kilo ver dedi..ben hem kafa dinlemek için hemde kilo vermek için ara verdim...27..28 kilo kilo verdim bu arada hiç korunmadım ama gelmedi..gecen yıl umreye gitmiştimm..orda çiflikten deve sütü felan içirdiler iyi geliyormuşş bebeği olmayana...geldim umreden 1 ay sonra edt olamıyorum söktürücülerlede..

büyük ümitlerle gittimm ki...kist oluşmuş..yumoş gelişmiş 20 mm de kis olmuş çatlamamışş...üzüldüm ama sevindimde yumoşum oldu diye..

gecen ay başladım10 gün klomen içirdi dr..10 mm de kaldı yumoş yine çok ağladım..dedi inatcı yumurtalıkların ancak tüp bebekk...allah razı olsun burdaki kızlar beni kendime getirdi ve o hastaneden uzaklaşmamı söyledi bende onları dinledim dr değiştirdim..şükür yumoş gelişti..benim için bu bile büyük birşeydi mutlu oldum çok..sonuda böle biter inşallahh..mutlu..

WAWCIM SORUNUN hemen hemen aynı benle.sadece 10 gün klomen tedavisi bana bi garip geldi.aynı sürecten gecmişiz ve aynı sıkıntıları yasamısız.biliyormusun.rabbim bizede vereek nasibimizi sadece zamanını bekliyor.o neylerse güzel ve hayırlı eyler...

Son düzenleme:
WAWCIM SORUNUN hemen hemen aynı benle.sadece 10 gün klomen tedavisi bana bi garip geldi.aynı sürecten gecmişiz ve aynı sıkıntıları yasamısız.biliyormusun.rabbim bizede vereek nasibimizi sadece zamanını bekliyor.o neylerse güzel ve hayırlı eyler...

inşallahh canımmm yaa..şimdi gün sayıyoruzzz..inşallah sonuçlarımızda aynı vakitte pozitiff olurrrrrrrrr.......buna çok ihtiyacım varrr:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

gunduz bi geldim daha da gelemedim.

waw henuz gelmedi reglim bekliorum.sabahlari ozellikle regl agrisi ile uyaniom

kizlar 13.gunden onceki testlere cok umut baglamayin.ben gecen sefer 9.gun yaptirdigim hcg de 3,57 yi gordum.11.gune kadar idrar testlerim pozitifti.sonra regl oldum

canım ben de test yapmak istiyorum zor sabrediyorum inzn ama daha 10.günüm.5 gün daha var beklemeliyim sırrf moralim bozulmasın diye bekliyorum yoksa idar testini coktan yapardım.

inşallahh canımmm yaa..şimdi gün sayıyoruzzz..inşallah sonuçlarımızda aynı vakitte pozitiff olurrrrrrrrr.......buna çok ihtiyacım varrr:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

ağlama kurban olurum sanaaaa :) canım destek olcaz birbirimize yapacak bişey yok.cok korkuyorum yalnız olumsuz cvp almaktan.

X