klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

selam canım ... hemşehrim hakkında hayırlısını diliyorum ilk önce. bende pko luyum senin gibi bende başlayacağım inşallah klomen ve diğer tedavilere hakkında hayırlısı olsun sen sen ol metforminini bırakma bende glifor kullanıyorum kilo verebilmek için ve yummurtalıkları geliştirmesi için bulantı ishatl yapması normal sakın bırakma gayet normal b kadar ilaç kullanman hepsi birbirini dengeliyodur sen merak etmee inşallah iyi haberlerle gelirsin cnm

Normalde adet gunun bir onemi yok cat ignesinin 15-21 gunleri arasinda adet olunuyor simdi sen test gunu test yaptirdin ve negatif cikti diyosun insallah degerin yukselir
inşallah rabbim hepimzin gönlüne göre versin cevap için teşekkür ederim :)

Nasil bir bilgi ki yumurtalarin buyudugu zaman dr dedigi saatte vuruluyosun dedigi gunlerde iliskiye giriyosun ve 15 gun bekleyip test yaptiriyosun eger adet gormezsen

klomen yumurta büyütüyor ardından ne kadar sonra çatlama iğnesi yapılıyo evde kendin mi yapıyorsun iğneyi hastanede mi?

sağol canım gliforu 1 yıldan fazla süredir kullanıyrm kilo vermedim aksine hormonlardan dolayı aldım. öncesinde de başka ilaçlar içiyrdm çünkü. hakkımızda hayırlsı bakalım...

sağol canım gliforu 1 yıldan fazla süredir kullanıyrm kilo vermedim aksine hormonlardan dolayı aldım. öncesinde de başka ilaçlar içiyrdm çünkü. hakkımızda hayırlsı bakalım...

rica ederim canım nedemek!!!!!! aynen bende bir yıl olmasa da kullanıyorum aamaa bıraktığım an geri alıyorum !!hayırlısı canımmm

deniz pc nin kotasi yarin sifirlanio.yarin eklicemmmm yani
Tamam canim sen ne zaman test yapcan
klomen yumurta büyütüyor ardından ne kadar sonra çatlama iğnesi yapılıyo evde kendin mi yapıyorsun iğneyi hastanede mi?

Simdi dr belirli araliklarla cagiriyor seni 18mm ve ustu oldugunde igneyi vur diyor dr gore gobeginden kalcandan yada kolundan vurduruyosun dr nerden derse evde esin yapabilir hazir bir igne ama ilk kullanimda teredutedersen bir yerde de vurdurabilirsin yada dr o anda vurabilir bu hastaneye gidisin falan hepsi yumurtaliklarina bagli onceden tahmin etmek ve planlamakla olmuyor

ben klomeni 12saatte bir içtim bittikten 6 gün sonra dra gittim yumurtalarım yeterince büyümüş ertesi gün iğnemi vurulmamı söyledi sağlık ocağında vurulmuştum şimdi adetimi bekliyorum

arkadaslar ben sadece klomen kullandım bıde ecoprın bu ıgneyı hangı hastalara verıyorlar burda bırcok arkadas yazmısta benım bılgım yokda bana neden vermedı acaba doktorum?

Birkaç gün adet sancısına benzer ağrı çektim ama kanama olmadı. Sen ne zaman çektirdin. Adet tamamen bitince çektiriliyor.

salı günü çekildi.evet adet tamamen bitmişti..çekildikten 1 saat sonra 1,50 saat sonra falan bir kanamam geldi korktum.bilgimde yoktu.üzerimde pedde yoktu..ama sonrada azar azar geldi.leke gibi..3 gündürde öyle..artık olmaz heralde..

ben klomeni 12saatte bir içtim bittikten 6 gün sonra dra gittim yumurtalarım yeterince büyümüş ertesi gün iğnemi vurulmamı söyledi sağlık ocağında vurulmuştum şimdi adetimi bekliyorum

zd teşekkür ederim verdiğin bilgiler için !!!!!! merak ediyordum şuan adetim gelmedi test yaptım negatif yani düzensizlik var bende önümüzdeki hafta gittiğimde söktürücü verir sonra adetimin 3. günü çağırır tahlik yaar ona göre klomen verir öyle öyle ilerler bakalım hayırlısı hakkımızda !!!!!!!!

ugmr anladım canım hakkında hayırlısını diliyorum nedenir !!!!!!! bu süreçte zor tabii kiii

O zaman sanssin daha yuksek tabii insallah hersey yolunda gider habersiz birakma igneylemi buyutceksin ne kullancaksin dr sonrasinda ilac vercekmi gittigin hastanede tup bebekde yapiliyomu

iğneden bahsetti dr.bide tecrübesizim..ilaç vericekmi bilmiyorum..evet tüp bebekte uyguluyormuş dr.um.

ilk iki üç güün lekelenmen normal ... umarım iyi sonuçların çıkmıştır....bende 6 ay evvel yaptırdım temiz çıktı şükürler olsun ama rhmim küçük olduğu için canım çok acıdı anlatamammm

evet canm çok yıpratıcı bir süreç allah yardımcımız olsun

Allahıma şükürler olsun benim sonucumda iyiymiş.hamdolsun...benimki anestezi altında yapıldı canım..sadece sonrasındaki kasık ağrılarını hissettim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…