klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Canim az once gördüm yazdiklarini evet esimle beraber gittik canim amin insallah rabiacim kalp atislarini da duyarsam hepten rahatliycam saol canim sizler saolun

Başınız sağolsun cnm, allah mekanını cennet etsin inş.
Keseyi de gördün hayırlısıyla taze anne Darısı kalp atışlarını duymaya cnm...

Saol arzucum tesekkur ederim canim cik sukur keseyi gordum kalp atislarini da duyarim insallah canim sende geri sayima basladin artik doguma az kaldi kendini cik fazla yorma canim

banada vermedi..yumurtan çatladı bebek olmazsa kendiliğinden adet olacaksın dedii....inşallahh olmayıssssss

insallah hamiş oluruz da adet olmayız yoksa hamiş değilsem olayım cunku bıktımm artık söktürürcü kullanmaktan....

kızlarr nasılsınızz..herkezz iyidir inşallahhh.....

yaww ben bu gecehiç uyuyamadım kızlarr yaaaa...resmen saatlerce döndüm yatakda arada daldım yine uyandımm.. sabah yatmadımm..dedim gece rahat uyuyayımm..bugünüde atlatsam gerisi allah kerimmm

yarın karşıya geçicemm..orda kalıcam cumarteside orda öyle geçerr....pazar eşimm var geçer anlamamm...pazartesii zor iştee..pazartesi test alıcamm...ve salı günü sabahtan yapıcammmm inşallah sonuç güzel olurr...

yaaa bi görseniz beni kızlarr..her dakka düşünceler dalıyorum..sonra kendime kızıyorumm...hani diyordum ya hep pozitif düşünmücemm..sonra çok üzülürüm diyee..negatif düşünücemm...karar değiştirdim..negatiff olunca zaten üzülücemm...bari şu bi kaç günüü hayallerle geçireyimm...eşimee nasıl söylicem planları yapmaya koyuldumm... lütfen biriniiz beni uyandırınn bu hayall dünyasındannn.....

eşime birdahaki hafta sonuna anca belli olur dedim...ama salı günü 13 günü ondan habersiz yapıcam test..negatifse kendimide onuda laıştırcam..acık silikde olsa çıkarsaa...yine söylemicem eşimee...cumaya kadar dayanıcamm..cuma gidip kanda vericemm..eger pozitifseee allahhhhh...cumartesi dayanıcam kendimi tutucamm..pazar sabah uyurken söylicemm.

ayyyyyyy işte kafayı yemiş gibiyim böle planlarlar uykularım kaçıyorr..ben bukadar plan kurduguma göre kesin negatif olacakkk...waww kendine gel diyorumm kendine gellllllll

kızlar benim ruh halim hiç iyi değil yaaa...neyse bugünü atltırsam allah kerimdediğim buydu..yarından sonra oyalanırım dışarda unuturumm...

5 yıl olacak yaaa....ben hiç korunmadım ilk günden beriii...ve ben 5 yıldır her ayy bu ay olursa nasıl söylerim diye planlar yaptım...ama hiç bu kadar yaklaşmamıştımm :14

Son düzenleme:
:))) Ben daha düşünmedim nasıl söyleyeceğimi. Tek istediğim pozitifi görmek. Sırf nasıl oluyormuş diye bakmak için test yaptım. İkinci çizgi silik çıktı iğnenin etkisiyle. Çubuğa birkaç kaz baktım attım çöpe!
Ben de bu ay bir şey beklememeye çalıştım. İyiydim önce ama sonra zd86'nın haberini duyunca baya üzüldüm. Kendim için de umudum azaldı.

ben bu ay başladım klomene daha önce yazmıştım. benım 11 ay oldu bekliyorum. her adet gunu aglıyorum. yani seni okadar ıyı anlıyorum ki.yaşamayan bilemez zaten inşallah hamile kalırsın bu ay.yarın doktora gıtcem 5 gun içtim ilacı. bakalım yarın ne dicek...

Herşeyin bir zamanı var şüphesiz ama o zaman ne zaman

yaaa nasıl yanii yaaaa...kaçıncı günün bugünn...2. çizgi çıktımıı ??? ayyy ankaa...inşallahhhh kurban oldugumm rabbimm..nasibini göndermiştir..inşallah o ilaç etkisi değildir de bebeğindirrrr....

aynılarını bende yaşadımm...zd86 dan sonnra ben ümidi kesdimm..onu okurken ağladım 2 gün..eşimde şaşırıyor..şimdi niye bu göz yaşı dedim arkadaştan haber geldi pozitif bekliyordukk..yinaa başladı beni yatıştırmaya...nasip ne zamansa o zamann...amaa ben çokk yorgunumm ondan bukadar çaresizliğimm..

daha dirayetliydimm..ama daha bitti gücüm sankii...dile okadar kolayki 5 yıl demekk...ve her ay yaşadım bu duyguyuu...neyse yawwww

rabbim nasibimizi göndersin inşallh en kısa sürede..

evet canımm..bi zaman ama ne zamann..dua ediyorum..allahımm şimdi değilse olacak zamana kadar güç kuvvet ver bana sabır verr...hakkımda hayırlı değilse hayırlı olana gönlümü razı eyleee...

canım insallah sende güzel haberlerle gel yarın..yumoşun ne kadar olmuş bakalımm..

7 ay kullanamadım tam aslında her seferınde bogazım sıstı toplamda 4 kutu falan yumurtalıklar ılacsız 17 cm buyumustu yumurtalıklarda sorun yok dedı esımede bakılmadı ama benım aklıma takılan rahım fılmı ıstemeden asıla yapmak ısemesı ozele gıdıyorum konusucam gıdınce once fılm sart baktım ıntrnetten hep fılm cekılmelı dıyor

İnşallah canım ama ilacın etkisi olduğuna eminim. :) Yaa nasip deyip bekleyeceğiz mecbur. Ama sen 5 yıldır deniyormuşsun! Bu süreçte tedavi görmedin mi? Pko olduğunu bilmiyor muydun? Ayy ne zor! Allah yardımcımız olsun.

bence vardır ilaçların etkisi değildir ben aşılama yaptırdım bir hafta sonra kanamam oldu dr genede kan testi yaptı değer çok düşüktü yani ilaç etkisi diye bişey yok çıkıyo hemen bence sevin şimdiden

Ben de çektirdim. Doktor aşılama filan olmadan önce iyi olur dedi. Tüplerimden birinde yapışıklık varmış. Giderildi. Bence kesinlikle çektir. Yollar açılınca gebeliğin olma ihtimali yüksek oluyormuş.

Ayy, yok boşuna ümitlendirmeyin beni. :)
Peki hamile miydin? Bir hafta çok kısa değil mi niye öyle olmuş ki?

biliyordum pkoyuu...hiç korunmadım..1 sene denedik olmadıı...dr gittik 6 ay klomen kullandımm..o zamanlar bende acemiydim bukonudaa...dr klomen verdi hiç takip etmedi 16 günüde progestane başla adet olursan gel adet olmazsan bebek vardır dedi..6 ay böle geçtii..tabi o 6 ay sonunda ben bunalıma girdim..heray böly ümitlee...

diğer bi dr kilo ver dedi..ben hem kafa dinlemek için hemde kilo vermek için ara verdim...27..28 kilo kilo verdim bu arada hiç korunmadım ama gelmedi..gecen yıl umreye gitmiştimm..orda çiflikten deve sütü felan içirdiler iyi geliyormuşş bebeği olmayana...geldim umreden 1 ay sonra edt olamıyorum söktürücülerlede..

büyük ümitlerle gittimm ki...kist oluşmuş..yumoş gelişmiş 20 mm de kis olmuş çatlamamışş...üzüldüm ama sevindimde yumoşum oldu diye..

gecen ay başladım10 gün klomen içirdi dr..10 mm de kaldı yumoş yine çok ağladım..dedi inatcı yumurtalıkların ancak tüp bebekk...allah razı olsun burdaki kızlar beni kendime getirdi ve o hastaneden uzaklaşmamı söyledi bende onları dinledim dr değiştirdim..şükür yumoş gelişti..benim için bu bile büyük birşeydi mutlu oldum çok..sonuda böle biter inşallahh..mutlu..

Hımm...
İnşallah evli, çocuklu ve mutlu!.. :)

Merhaba kızlar ben siteye yeni katıldım ama günlerdir sizleri okuyorum benim durumum şu 29 Ekim'de ilk kez çatlama iğnesi oldum öncesinde pruogen mi me öyle bi iğne vurulmuştum 7-8 tane yumurta olmuştu ve dün yani 6 kasım dayanamayıp kanda baktırdım 6.55 çıktı iğnenin etkisi ki bugun 5.7 olmuş bu etki bi kaç gün daha geçtikce iyice düşerken sizce hamile kaldıysam döllenmeden 10 gün sonra yükselir mi yoksa bu ay olmadı saymalıyım ?

hiç bi bilgimm yokk..inşallah allah gönlüne göre verir....aynı dönemde vurulmuşuz iğneyii..ama ben daha test yapmadımm..salı gününü beklicem..

bence sende bekle bir hafta sonra yine yaptırr...daha erken bence..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…