klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

arkadaşlarım merhaba,doktordan ağlaya ağlaya geldim şimdi,rahim filmi istiyorlar illaki,ben nasl çektirecem çok ağrılı olduğunu söylüyorlar,aranızda çektiren var mı?

bende çok kasılmıştım ama valla hiç ağrım olmadııııı çok rahatmış hiç korkmama gerek yokmuşşşş ama yapan yer önemli devlet hastaneleirinin cihazları ve yöntemleri çok iyi olmuyor özel bir kurumda ve bu işi yapan bir yerde yaptır bence rahat ol ben hiç acı yaşamadım çok hafif adet sancısı gibi belli belirsizzzz yaniii

canım eniştemin kardeşi daha 50-52 yaşında falandı adam anidem gitti şok olduk saol canım benim bugün gittim doktora canım bi sorun yok dedi doktor çok küçük bi şekilde kese gözüktü

canim başınız sag olsunn..buarada keseyi görmüssün hadi gözün aydın.darısı kalp atışını duymaya

canim başınız sag olsunn..buarada keseyi görmüssün hadi gözün aydın.darısı kalp atışını duymaya

çok saol canım Allah razı olsun çok şükür gördüm canım inşallah kalp atışlarını da duyarım sende sağ salim kızını kucağına alırsın inşallah canım

elifffff başınız sağolsun arkadaşımm..rabbim geride kalanlara sabır versinn....keseyii görmüşsünn canımm..çook sevindimm..kalp atışlarınada az kalmışşş...

çok saol canım benim teşekkür ederim . evet canım darısı sizlerin başına en yakın zamanda inşallah

onun kalp rahatsızlığı vardı zaten canım kalp kapakçığı çürümüş artık kaldırma heralde haftaya cumartesi çağırdı
allah gerıde kalanlara sabır versın hadi bakalım 1 hafta da pıt pıtlar ıcın beklıcez
bende kimseler yok diye topiklerde dolanıyodum baktım ki herkes gelmiş

bende markete gıttım geldım yemegı koydum dogalgazcıları aradım onlarla tarsıyoken duduklu patlıcaktı valla bana bakın aranıp kavga edılcek bır yer varsa bugun kavga modundayın dıyı verın ben sızın yerıne ederım

sizi kızdıran bırımı var ama kavga edıcek moddamı degılsınız muracat zd86

itinayla kavga edılır.....

gazateye ılanmı versem acaba

amin canım bende çook insan var ben sana liste şeklinde gönderiyim güldeniz falan yok ortada deniz nerde bu kızlar

elif basin sagolsun cnm.keseyi gormussun ona da sevindim.allah bize de nasip etsin.
benim regl yine 18.gunu bulacak sanirim.1gun gecti ama regl agrim var baya

elif basin sagolsun cnm.keseyi gormussun ona da sevindim.allah bize de nasip etsin.
benim regl yine 18.gunu bulacak sanirim.1gun gecti ama regl agrim var baya

çok saol canım benim sizler saolun çok şükür gördüm canım darısı en kısa zamanda sizlerin başına inşallah aysuncum bak ben en son 5 eylülde adet olmuştum düşün bence emin olmadan söktürücü falan içme sakın canım

amin canım bende çook insan var ben sana liste şeklinde gönderiyim güldeniz falan yok ortada deniz nerde bu kızlar

slm kızlar nabersiniz işteyim bi giriyim dedim.yazmısssınz bayag.elifcim basın saolsun.kücükde olsa bir kese görmüşşün cok sevindim rabbim bana ve tüm isteyenlere b u duyguyu yasatsın insallah.

slm kızlar nabersiniz işteyim bi giriyim dedim.yazmısssınz bayag.elifcim basın saolsun.kücükde olsa bir kese görmüşşün cok sevindim rabbim bana ve tüm isteyenlere b u duyguyu yasatsın insallah.

saol canım teşekkür ederim evet çok şükür gördüm canım darısı sizlerin başına inşallah

canım eniştemin kardeşi daha 50-52 yaşında falandı adam anidem gitti şok olduk saol canım benim bugün gittim doktora canım bi sorun yok dedi doktor çok küçük bi şekilde kese gözüktü

kanda baktirmadim ben.idrar negatif.ama hasta olcam kizlar inanin bak

iğne vurulmuşmuydun sennn...ee 18 günü buluyorsaa..ozaman iğne vurulduktan baya sonra çatlıyor yumoşun 36 saati geçiyorr...çatladımı çatlamadımı diye kontrole gitmişmiydinn :) :)

yine diyorummmmmmmmmmm...innnnnnnşşşaaaaaalllllahhhhhhhh adet olmazsınnnnnnnn.....

sizi kızdıran bırımı var ama kavga edıcek moddamı degılsınız muracat zd86

itinayla kavga edılır.....

gazateye ılanmı versem acaba

benimm varrr :) :) biraz önce bi topikde tartıştımmm :) :)

bu formatta biyerrr...kızlar düşük haberi vermiş..diğeri ağlıyor hamile değilim diyee...diğerii çok kötüyüm diye yazıyorr...sayfadaki bikaç kişidee hiçç onlardan bi alemm..hamile bikaçıı..işte şu zaman şöle olcak..bu zaman bölee..benimki şuyu şukadar...dedim kızlar şuanda burda değilde özelde yazsanız bunlarıı...yibne burda olun hamile kaldık diye gitmeyiin bize destek olunn..ama hassas olunan dönemlerde sizde hassas olsanız diye :) :) amanınnn..döveceklerdi nerdeysee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…