klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Sağolun kızlar, doğuma gelecek kısmetse... İki hafta sonra dr kontrolü var gene. O zaman doğum işini konuşacağım dr ile.

Sizler nasılsınız ? Elifim dr ne zaman gidiyorsun kese için

canım çarşamba günü gitmeyi düşünüyorum ama endişelerim var hala içim rahat etmiyo bi türlü sürekli bişeyler arıyorum rahimde ağrım çok sık oluyodu dünden beri yok denecek kadar azaldı bide perşembe cuma bulantım daha fazlaydı haftasonu daha azaldı bişey mi oldu diye korkuyorum

günaydın kızlar tube hamileliginin en güzel aylarındasın demekki yesin teyzesi onu
elif sen hala gitmedinmi doktora cnm bi gitseydin kalp atışlarını duymaya bi daha giderdin cano

kızlar bişey sorcam arkadaşım keseyi gördü ama 6 haftalık olmuş kalp atışını duyamamış doktor bir hafta sonra bidaha gel demiş nasıl aglıyo telefonda kıyamam normalmidir ki acep allah yardımcısı olsun inşallah tutunur bebegi

dr un teşhis olarak ne dedi ???dediğin olay bendede var hipofizden komut gitmiyorr ama..benim rahatsızlığımın bi adı var polikistikever...sana böle bişi dedimi...

canım sen hangi şehirdesinn..sen başka bi dr daha gitt..adetinin 3.gününde tahlil istedimi senden ?? güzel tahlillerini ver ve bi teşhis konsun...ama bu kadar olumsuz düşünmeee...bendede dediğin o olay var hipofiz bezi salgılamıyor...buna bağlıda insülin direnci oluşuyor bendede ve bende glukofen kullanıyorum...5 yıllık evliyim..daha bebiş yok ...ama 2 aydır tedavi görüyorum..ve ilaç tedavisi zor bişi değil yani..ve yumurtam gelişti çatladı...şimdi gebelik oluşdumu oluşmadımı bekliyorumm...10 gün sonra belli olacakk...yani durumumuz aynıysaa..hiç üzülme..nişanlınında dediği gibi bi çok tedavi şekli geliştii...bide tabi nasippp işi varr...rabbim nasip edersee hiçbirşey engel olamazz...

Günaydın kızlar, dün eşim ağrıya geri döndü ( şimdiden özledim .dün hiç gelemedim malesef kk ya.

canımm allah kavuştursunnn...tamda son zamanlarınn rabbim yardımcın olsunn..

Allah yardımcın olsun. Ümitsizliğe kapılma. Düzgün bir hastaneye bir prof'a filan görün. Araştırma hastanelerine git. Öyle biri dedi diye ümidini kaybetme. Her şey Allah'ın elinde. Gerisi boş. Benim bir arkadaşıma üç doktor da çocuğun olmaz dedi. Şimdi doğuma hazırlanıyor.

Bence kafana hiç takma. Çok zor elde ettin. Korkman doğal ama fazlası iyi değil. İçin rahat etmiyorsa acile filan git. Doktoruna sor. İnşallah hiçbir sorunun olmadığını göreceksin. :)

Cnm kendine stres yapma böyle, herşey yolunda gidecek inş. Kendini çok fazla dinleme. Ben dışarı çıkıyorum , dönünce görüşürüz

inş en yakin zamanda bebegine kavuşursun cnm,bu arada doğum günun kutlu olsun nice senelere

allah iyi dr larla karşılaştırsın..gecen ay klomen kullandım 10 gün verdi hemde dr..yumoş 10 mm de kaldı ve dr senin yumurtalar büyümez direk tüp bebek dediii...ağladım sızladım arkadaşlarında tavsiyesiyle o hastaneden kaçar gibi kaçtım..şimdiki dr um harikaa...ilaç içme şeklini değiştirdii..ve yumoşum harika gelişti çatladı..inşallah sonuçda güzell olurr..

rabbimm senide iyilerle karşılaştırsınn..hangi şehirdesin sen ?*

amin amin,ben istanbuldayim avrupa yakasi,sen hangi şehirdesin ?

14.gun.ama ben regl olucam.ctesi aksam test yaptim negatif

kız sen beni deli edicennnn..inşallah 9 ay boyunca adet olmazsınn....olucam diye diye gebe ol inşallahh...

amin amin,ben istanbuldayim avrupa yakasi,sen hangi şehirdesin ?

bende istanbuldayım canımm...ben anadolu yakasındayım ataşehirde.... bekarken bende avrupa yakasındaydım...ordadabağcılarda medipol megada dr lar iyi diyorlarr..

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…