klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

bende 7 aydır klomen kullanıyorum ama bısey olmadı tutmadı dun doktorum asılama yapacagız öbur ay dedı ama rahım fılmı falan ıstemedı yenı uyeyım yardıma ıhtıyacım var fılm cekılmeden aşılama yapılması dogrumu acaba yaa

her an olacak gibiyim waw.yarin ya da obur gun gelir sanirin

canımmm okadarr gönüldenn istiyorummkiiiinşallahh adet olmazsınn...rabbim bebeğini bu ay sana bagışlar inşallahh...dualarını et ve hayırlısını dilee...rabbim yüreğine ferahlıkk versinn...
ben gecen yıl basladım ama aralıklı 2 kez klomen tedavisiyle kendiliğinden olmasını bekledik olmadı.sonra hsg cektirdik. 4 ay bekledim belki olur diye öyle dedi doktor bu arada kendiliğinden olabilir dedi.simdide asılama oldu.o da klomenle. bende 29 yasındayım.hatta bugün doğum günüm 28 bitti.

canımm doğum günün kutluu olsunn..bebeğin inşallah seninledirr...doğum günü hediyen olur inşallahh...

been aşılama olmadım ama çatlama iğnesi vuruldumm...aynı belirtiler sancılar bendede varr...bide gaz ve sancısı varr...sende iğne vurulmuşmuydunn?? oyy oyy rabbim sabır versin yaww böle gün saymak ne zormuşş..

bende 7 aydır klomen kullanıyorum ama bısey olmadı tutmadı dun doktorum asılama yapacagız öbur ay dedı ama rahım fılmı falan ıstemedı yenı uyeyım yardıma ıhtıyacım var fılm cekılmeden aşılama yapılması dogrumu acaba yaa

olmazz tabikideee...yahu 7 ayyy klomenmi kullanılırmışş o bile zararlıı..en fazla 6 ay ona bile çok diyor çogu dr...yumurtan geliştimi peki bu zaman zarfındaa???

canım sen ilk iş git bi rahim filmi çektirr....eşin tahlil yaptırdımıı ?? oda tahlil versinn...gerçi aşılamada bakılıyorr ama ...sen rahim filmini kesin çektirr..ve bu konuları araştırr dr gittiğinde daha bilinçli olursunn..

bence baktır tuplerıne sonucda ben rahım fılmı olmadan klomen kullamına bıle karsıyım cunku tuplerde sorun varsa ne yaparsan yap olmazkı özele gıdıyosan ucret ıcın drek demıs olabılırler
gecmişi okudum hayaaat sen kesin hamilesin bence. silik cizgi yani kaç gündür.keşke bnde görebilsem silik de olsa eğer hamile olursam elif gibi ardarda test yapcam o cift çizgiyi görmek için.kızlar bşy sorcam ben size suan aktif olan yok ama sonra cvplayın.bugün asılamadan sonraki 6. günüm ve benim kasıgımda agrı var adete benzemiyor.yani göbeğimle kasık arası özellikle sag tarafta hissediyorum.arada saplanıyor.ama genel olarakda azar aazar agrı hakim.göbeğimde sişti yani 1,2 aylık gebe gibi gaz var bide.asılamadan sonra böyle sorunlar yasayan oldumu kızlar.adet için erken diyorum daha 1 haftam var.AYSUN cum seni mrk ediyorum.adet olmadın demi?

ben 2 aşılamada oyle oldum sanırsam ılaclardan gercı ne kullanıyosun bılmıyorum galıba klomenle yaptırdın ama hormon ılacları yapıyor oyle tabıı hamılelık belırtısı de olabılır zaten bence bazı belırtıler hem hamılelık hem ılac belırtısı yanı ıkısıde aynı oluyor

kız tlf kapalı degılde sevıye bos gözüküyor yazamadım sımdıde bılg.kaptım buraya gırdım :KK31: merak etme

gecmişi okudum hayaaat sen kesin hamilesin bence. silik cizgi yani kaç gündür.keşke bnde görebilsem silik de olsa eğer hamile olursam elif gibi ardarda test yapcam o cift çizgiyi görmek için.kızlar bşy sorcam ben size suan aktif olan yok ama sonra cvplayın.bugün asılamadan sonraki 6. günüm ve benim kasıgımda agrı var adete benzemiyor.yani göbeğimle kasık arası özellikle sag tarafta hissediyorum.arada saplanıyor.ama genel olarakda azar aazar agrı hakim.göbeğimde sişti yani 1,2 aylık gebe gibi gaz var bide.asılamadan sonra böyle sorunlar yasayan oldumu kızlar.adet için erken diyorum daha 1 haftam var.AYSUN cum seni mrk ediyorum.adet olmadın demi?

keşke canım keşkeee yarın artık belli olurrr inşallah hayırlı bir haber veririm size bendede oldu aynı ağrılar hatta hala varrr yaniiii:)))

Kızlar ben son 1 aydır cyclo progynova kullanıyorum. Hipofiz bezimden yumurtalıklarıma çalış komutu gitmiyormuş. O yüzden hiç adet göremedim. Bir sürü doktor ve tedaviden sonra, son gittiğim doktorumda tedavime devam etmeye karar verdim ama onun da bana kesin bir dille söylediği "çocuğun olmaz, umalım ki sen hamile olana kadar tıpta böyle bir ilerleme olsun" oldu :KK43: moral sıfır tabi, gözyaşlarım dinmedi hiç, nişanlıma isterse ayrılabileceğini bile söyledim, zaten 26 yaşındayım ve yaza düğünüm var ama hikayelerinizi okudukça ümitlendim ve inanıyorum ben olacak çocuğum. bir çok sorun mevcut bende, kemik erimesi, insülin direnci falan :KK43: glukofen kullanıyorum, kemik erimesi için de 6 sene boyunca her gün peynir, yoğurt, süt tüket; 6 sene sonunda eğer iyileşme gözlemezsem ilaca başlarım dedi :KK43: şimdiden araştırmaya başladım, nişanlımın dediği tek şey 1 doktorla kalma kesinlikle başka doktorlara da git tıp o kadar ilerledi ki imkansız olduğuna inanmıyorum ben oluyor o da en büyük destekçim. nasıl bir yol izlesem yardım edin bana da :KK43:

hayırlı haberler verirsin inşallahh... :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Allah kavustursunn dogumda yaninda olur ama onada az kaldi oyle dusun canim

günaydın canım oyyyyyyyy kıyamam sana ya Allah tez zamanda kavuştursun inşallah canım ne zaman geri gelicek peki ? doğumda mı ?

gunaydinnnn

arzuuuu allah kavustursun.

günaydin canlarım arzucum allah kavuştursun
Sağolun kızlar, doğuma gelecek kısmetse... İki hafta sonra dr kontrolü var gene. O zaman doğum işini konuşacağım dr ile.

Sizler nasılsınız ? Elifim dr ne zaman gidiyorsun kese için

X