klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

canım çarşamba günü gitmeyi düşünüyorum ama endişelerim var hala içim rahat etmiyo bi türlü sürekli bişeyler arıyorum rahimde ağrım çok sık oluyodu dünden beri yok denecek kadar azaldı bide perşembe cuma bulantım daha fazlaydı haftasonu daha azaldı bişey mi oldu diye korkuyorum

oyyy yer onu teyzesı canım ya maşallah :nazar::nazar:ben pek bişey anlamıyorum henüz keseyi ve kalp atışını bi duysam rahatlıycam inşallah

kızlar bişey sorcam arkadaşım keseyi gördü ama 6 haftalık olmuş kalp atışını duyamamış doktor bir hafta sonra bidaha gel demiş nasıl aglıyo telefonda kıyamam normalmidir ki acep allah yardımcısı olsun inşallah tutunur bebegi

kızlar tahlil verdim 1 saat içinde belli olur dua edinnn :18::18:

canım çarşamba günü gitmeyi düşünüyorum ama endişelerim var hala içim rahat etmiyo bi türlü sürekli bişeyler arıyorum rahimde ağrım çok sık oluyodu dünden beri yok denecek kadar azaldı bide perşembe cuma bulantım daha fazlaydı haftasonu daha azaldı bişey mi oldu diye korkuyorum
Canim biliorum içe suphe dustu mu cok zoorrr..
Sabret biraz daha..az kaldı crs ya..istersen bhcg yi tekrarla .. ?
oyyy yer onu teyzesı canım ya maşallah :nazar::nazar:ben pek bişey anlamıyorum henüz keseyi ve kalp atışını bi duysam rahatlıycam inşallah
Inan kalp atışı ve kese cok rahatlatıyor canim benim .
Ama stres hic bitmio..
Bana dr um bikac haftay hareketlerini hissetmeye baslarsin,sen anca o zamana rahatlarsin dedi bana :)
Ama bu kez de Ayyy bu gün niye hareket etmedi die kafayı yerim benn :)

kızlar bişey sorcam arkadaşım keseyi gördü ama 6 haftalık olmuş kalp atışını duyamamış doktor bir hafta sonra bidaha gel demiş nasıl aglıyo telefonda kıyamam normalmidir ki acep allah yardımcısı olsun inşallah tutunur bebegi
Canim moralini bozmasın..
Ben diger bi topikte rastladım..
Yanlışım yoksa 8.haftaya bile esnetio drlar..
Hatta dr kürtaj dese bile baska dr a gitsin muhakkak..
Neler duydum ben..
Bi dr dio ki aldirmalisin bu zamana kalp atkı olmalıydı,
Çıkıp baska dr a gidio..bekle dio dr..ve bikac gune kalp atışı çıkıo bebeğin..
Beklesin cnm..bhcg ölçtürmeye dewam etsin..eğer değeri dusmuyorsa,kanaması da yoksa beklesin..
kızlar tahlil verdim 1 saat içinde belli olur dua edinnn :18::18:
Kizlar bi daha yazmamis hayaatt..
Napti ki ????

Arzucum Allah kavuştursun..bebeğine saril...koy elini karnina..canim doğumla ilgili de yaz muhakkak dr ne önerdi ne dedi tamam mi..merakta bırakma...
Oykucum hoşgeldin..nasılsin...
Deniz hergün bi gün daha yaklasiosun canim :)
Hadi az kaldı sabirrr...
Hulya ben de duysam tekmeleri yaaa...ne güzel :)

Arzucum Allah kavuştursun..bebeğine saril...koy elini karnina..canim doğumla ilgili de yaz muhakkak dr ne önerdi ne dedi tamam mi..merakta bırakma...
Hadi az kaldı sabirrr...
canım ben kızımın tekmelerini geç hissetimmmm ama şimdii kıpır kıpır olmuşş gerçekten çok güzel bi duyguuuuuu merak etmee sende en kısa zamanda hissedecenn

slm herkese
cildiue doktoru antibiyotik vermisti.bugun baslayacagim icin son kez idrar testi yaptim negatif.zaten 11.gunde negatif demistim.yarin bat gunum.ama igne vuruldugum aylarda 1/2 gun ileri atio.3.gun ilaca baslicam.13.gun ultrasona gidicem.valla biktim doktora gitmekten.

hcg değerim 204 kızlarrr bir sürü iğne ilaç verdi muayenesinde 120 milyonluk bi iğne yaptı düşmesin diye ne iğnesi olduğunuda söylemedi vallaa inşallah düşmez daha kese filan yok tabiiii allah herkeslere nasip etsin hepinize bol boldua edicemmm :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Herkesim müjdeli haberleri burada yayınlanır inşallahhhh :21::21::21::21::21::21::21::21::21:

hcg değerim 204 kızlarrr bir sürü iğne ilaç verdi muayenesinde 120 milyonluk bi iğne yaptı düşmesin diye ne iğnesi olduğunuda söylemedi vallaa inşallah düşmez daha kese filan yok tabiiii allah herkeslere nasip etsin hepinize bol boldua edicemmm :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Herkesim müjdeli haberleri burada yayınlanır inşallahhhh :21::21::21::21::21::21::21::21::21:
canım gözün aydınnnnn darısı diğer kızlarınn başınaaaaaaaaaaa

hayırlı olsun saglıcakla kucagına alman dılegıyle...

canım ben kızımın tekmelerini geç hissetimmmm ama şimdii kıpır kıpır olmuşş gerçekten çok güzel bi duyguuuuuu merak etmee sende en kısa zamanda hissedecenn
Ya geçenlerde duydum sandim..kıpırtı gibi..1-2 gün hissettim ama sonra kesildi :KK43:
Demek ki yanlış anlamisim..yoksa bir hissetmeye başlasam bi daha durmaz di mi ?
Yani boyle mi oluo ?

Kizzzz...demin seni sordum ben deee....
Ayyy cok iyi yaaa...masallah...Rabbim korusun sizi...
Belki Progestanin ignesini yapmıştır dr..
Hapını kullanan da duydum, ignesini olan da..
Ben de bir süre hapını almıştım..
Hulya da kullandı hapını...
Ay cnm yaaa...değerin de cok iyi...1 haftaya keseyi görmeye gidersin..
Hatta 4-5 gune git...bhcg 1000 i geçince kese görünüp Insallah...
Hayirli olsun cnm...Rabbim her isteyene versin..amin..

kız arzu ben gıderken gelıyon hep hee :KK14:

özledım konusamadıkda:KK19:
Ben de özledim çoookkk
Hadi az kaldı sabirrr...
Sağol cnm, daha o konuyu konuşmadık. Konuşunca yazarım

gözün aydın, darısı kızların başına inş. Kucağına almayı da nasip etsin rabbim

Ya geçenlerde duydum sandim..kıpırtı gibi..1-2 gün hissettim ama sonra kesildi :KK43:
Demek ki yanlış anlamisim..yoksa bir hissetmeye başlasam bi daha durmaz di mi ?
Yani boyle mi oluo ?

Kizzzz...demin seni sordum ben deee....
Ayyy cok iyi yaaa...masallah...Rabbim korusun sizi...
Belki Progestanin ignesini yapmıştır dr..
Hapını kullanan da duydum, ignesini olan da..
Ben de bir süre hapını almıştım..
Hulya da kullandı hapını...
Ay cnm yaaa...değerin de cok iyi...1 haftaya keseyi görmeye gidersin..
Hatta 4-5 gune git...bhcg 1000 i geçince kese görünüp Insallah...
Hayirli olsun cnm...Rabbim her isteyene versin..amin..

Canım çok saol valla proluton diye bir iğne yaptı arkasından 5 günde 1 olacak dedi bu iğne arkasına muayenesinde o iğneyi yaptı progestan verdi 250 mg günde 2 tane coraspirin verdi gynoferon folik asit demir verdi o iğneyede neyse bilmiyom 120 milyon aldı eşim su yaptı herhalde para almak için dediiii:))) 20 gün sonra tekrar çağırdı o iğneden bidaha yapacak ama inşallah herşey yolunda giderse yaptırmam bi daha o iğneden benim 1 kızım var ondada kanamam olmuştu progestan işe yaramıştııı allahım inşallah gerek kalmazda bize biraz şüpheli geldi o iğneeee yaniiii herşey için teşekkürler allahım yavrularımızı korusun inşallahhhhh:nazar::nazar::nazar::nazar:

Ben de özledim çoookkk

Sağol cnm, daha o konuyu konuşmadık. Konuşunca yazarım

gözün aydın, darısı kızların başına inş. Kucağına almayı da nasip etsin rabbim

canım teşekkürler allahım isteyen herkese nasip etsin yavrularımızı korusun senide yavruna sağ salim kavuştursun canımmmm:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

X