klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

hayat hayirli olsun.ilk anda demistim zaten kesin hamissin die.allah tamamina erdirsin.darisi bizim basimiza dicem ama bize vurmuo maalesef.tebrikler tekrar

canım benim erken doğum riski olduğu için bende progestan ve o iğneyi vuruyorum haftada birr doğuma kadar vurucammmmmmmm

canımmm hayırlıı olsunnn..rabbim kucagına almayıda nasip etsinnn...iğnelerini ilaçlarını ihmall etmee...

Hayirlisi olsun canim. ..allah kucagina almayi nasip etsin...

carsamba gunu canım ama sen salı aksamdan tetıkde ol bellı olmaz
Ins hayirli haberibi alicaz canim. ..

Sagol vala bende iyiyim ins sende iyisindir canim...cok batmam var sag tarafimda atlayamiyorum...klomen de yok ama bu batma ne bilmiyorum

arkadaşlar bende bu ay klomen kullandım. doktora iğne vurunmayacak mıyım dediğimde senin yumurtlama sorunun yok, biz iğneyi polikistikover hastalarına veriyoruz dedi. fakat bende aylardır takibime göre yumurtlama oluyor sanırım çatlama olmuyor. içime sinmeyen bişeyler var. çatlama olup olmadığını öğrenmek bu kadar zormu da doktorum takibe almıyor bu durumu. iğne vurunmam gerekmiyor muydu ? :44:

Son düzenleme:

klomen içtikten sonra kaçıncı günün bugünn ?? hormonlarına baktıysa normalse hormonların kendiliğinden çatlar diye mudahele etmiyordurr...bide yumurta çatlamazsa adet olamazsın kiste dönüşürr....sen adet oldun mu klomenden sonra ??

günaydın kızlar....
bugun saglık raporu ıle ugrasacagım yıne dun bıtmedı malesef.... yenı bır hamiş gelmiş:) elif ayagını sürümüşün tatlım aferin sana :)
denizim sende ayağını sürü mutlaka ...ınsallah hayırlı haberler alırız ve sayfamız hamişlerle dolu olur:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…