klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

ayyyyyy o zaman sıvı hemen çıkmıyorr kız o klomen kullandığımda ben evde yoktum o zaman çalışıp tutturamadık mı acabaa :26::26: ondan kızdı yumoş kis oldu ?
ay neyse canım inşallahhhhhhhh sizinki tuttu hadi nar suyuna devam öyleyse evet nar suyu hem vakti hem organik ohh taze tazee iç annesii bebiş rahat tutunsun bu arada benimde aklıma getirdin yenidennn onunla kalınlaşmıştı rahim duvarım teşekkürler canımcım bende içeyimmm ay

Son düzenleme:
HAMİLELİK>Hamilelikte Beslenme
Cennet meyvesinin hamilelere 6 faydası
1
Cennet meyvesinin hamilelere 6 faydası
İçerisinde pek çok vitamin ve mineral bulunduran hurma, hamileler açısından çok faydalı!
Sodyum, potasyum, kalsiyum, magnezyum, demir, kükürt, fosfor ve klor bakımından oldukça zengindir. Ayrıca içerisinde A, betakaroten,B1,B2 ve B6 vitaminlerini de barındırmaktadır.

Hamilelik açısından faydalarını değerlendirecek olursak başlıca yararları şunlardır:

1. Hamilelik döneminden üç ay önce başlanması ve tüm hamilelik boyunca alınması gereken folik asit bakımından da hurma oldukça zengin bir meyvedir. Folik asit yeni hücre yapımında ve hücre yenilenmesinde önemli rol oynar.

2. Potasyum vücutta su dengesinin de korunmasını sağlar. Potasyum bakımından oldukça zengin olan hurma bu anlamda da hamilelere çok faydalıdır.

3. İçerisinde demir barındıran hurma hamilelikte kansızlık sorununu açısından da faydalıdır. Hamileler hurma yiyerek de demir ihtiyaçlarının bir kısmını giderebilirler.

4. Hurmada bulunan kalsiyum iskelet yapısının şekillenmesi açısından da fayda sağlar.

5. İçerdiği magnezyumdan dolayı da böbrekler açısından çok önemli bir besin kaynağıdır.

6. A vitamini barındıran hurma özellikle hamilelik döneminde vücut direncinizi arttırmanızı sağlar.

hormon tahlılımı devlette yaptırsana ucretsız özelde cok pahalı testler gecen ben merkezde 3 taneye 130 tl verdım hemde vardı neymıs 1 ay suresı gecmiş

bhcg baktircaktim hazir cildiyeye gelmisken ama cok pahali.ben normalde 10tl 20tl falan veriom ozelde olsa.medikalpark cok pahali

içç canımm içç..ben sen dediğinde bi kutu aldım..içtim biraz acayipdi tadı ama..ondan sonra narın kendini yemeye başladımm bol boll...bide bu sene narlar pek tatlıı oturdumu koca narı bi başıma yiyorum..zati ben meyve canavarıı..demekki işe yaramışş...

aa iyi benim buzlukta vardıı çıkartayım bari her akşam bidene lüpleteyimm :)

ohh yarasın yumoşcuklaraa :) ben kendisini çok yemiyorum aslında en doğalı o
suyu zehir gibi tövbe tövbe
lakin hem kendimiz için hem bebiş için çok faydalı

hurma tazesi var şimdi eşlere spariş verme vakti

aayyyyyyyyyy şirineeeeeeeeeee...hurmaa derkenn...şuu turuncu meyve hurmayı mı dedinnnnnnnnnnnnnnn...........

ayy allah affetsinn onu pek yiyemiyorumm...eşimin zoruyla yedim bikaç kez okadar...bende medine hurması sandımm..ben ondan yesem olmazmıııı

Ben Medine hurmasını doğuma yakın zamanda yenir diye duydum. Öncesinde yemek pek iyi değildi galiba.
YUmurtaların büyüklüğünü bu kez sormadım. Birkaç tane gösterdi. bizim için 18'den büyük olanlar önemli dedi. Biri de kendiliğinden çatlamış.
Yalnız doktor ısrarla ağrı olur diyor. Ben de ağrı hissetmiyorum. Bu yüzden yumurtalar hiç büyümüyormuş gibi geliyor. Kızlar sizlerde de mi ağrı oluyor?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…