klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

kalbini rahat tut canım inşallah yavruna zamanında kavuşursun geçmiş olsun stres yapma kendinide yormaaaa

aayyyyyy çatlattınn kızz beniiiiiiii......gidip kanda baktırsaydın yaa bugünn nasılda sakinsinnn...allah banada versin bu sakinliğii....

ya valla kaç aydır böle heycanla gidiyom yaptırıyom hep hüsran şimdi de iğneye yoruyorum bekliycem artıkın üzülmek istemiyorum testleri atmadım gelip gidip bakıyorum umut oluyooooo :18::18::18::18::18::18::18::18:

cm kqnda cikar artik bence

ya nebiliyim bu gün o kadar yoğundum ki sabah yüksek lisans dersim vardı öğlen kızımı okula götürdüm ordan işe geçtim sonra gene kızımın veli toplantısı vardı filan hiç vaktim olmadı bide emin olmak istedim pazar günü tam 14. gün pazartesi olmazsam gidierim dr. birazda korkuyorum((
:18::18::18::18::18::18::18:

çatlama iğnesinden sonra sızı veya batma gibi ağrılar oluyo bide ben iğneyi yaptıktan 9-10 saat sonra beyazımsı yumurtlama akıntısı geldi çok yoğun böle yumurta akı gibi baya fazla hissetmemen mümkün değillll yumurtladığını gösteriyor canımmmm dikkat ettiysen fark edersin yani

kızlarrr ben 4 yılı geçti bu sitedeyimm..4 yıllık tanıdığım insanlar varrr...bunca sene hep korktum tanıdık çıkarmı diyee..bilmiyorum çıktımı hiçç...

sizlerle ağlıyorum sizlerle gülüyorumm bazen sizi çokk merakda ediyorumm...ama çogu zamanda hiç merak etmiyorumm sizi görmeden bilmedenn duygularınızı hissediyorumm...

eşim izin vermiyordu gizli gizliekledim bi kaç resim..geçen zeynep arkadaş ekleyince garip oldum..konuştugum kişiyi görünce...olurda beni merak eden varsadiye dedim...buraya ekleyemem herkezeacık yaa.. o yüzden albümeekledimm :) meraklı heycanlı wawww ıı

valla dikkat ettimdee benden öyle bi akıntı gelmedii..oyüzden birazda telaşımm..onu görmedimm acaba çatlamadıda kistmi oldu diye telaşlandımm...

Hülya kızı saglickla kucgna alcn Allahn izniyle. . .sen kendine dikkat et

bilmiyorumm öyle karışık duygular yaşıyorumkii anlatması imkansızz...keşke çalışıyor olsADYIIMM..evde oturunca vakit geçmiyorr..düşünmücemm artıkk...

evet bende 1 haftadır evdeyim,izindeyim. girmediğim site kalmadı asılama bebekle ilgili.calısırken unutuyordum hiç olmazsa.

Sanki böyle daha ıyı göründü degıl mı
maşallah cnm, rabbim nazarlardan korusun

hemen umutsuzluğa kapılma cnm, adet olana kadar umut var

ha senin bi kızın mı var ?

Allah yardımcın olsun canım. İnş. zamanı gelince normal,sağlıklı bir doğum yapar sağ salim kurtulursun. :)

Kızlar bugün hayırlısı-afiyetlisiyle çatlatma iğnemi vurundum. Bu çatlatma iğnesi hemen mi çatlatır? Yoksa yarın filan mı etki eder?

Kızlar bugün hayırlısı-afiyetlisiyle çatlatma iğnemi vurundum. Bu çatlatma iğnesi hemen mi çatlatır? Yoksa yarın filan mı etki eder?
Genellikle vurulduktan 36 saat sonra çatlıyor, o nedenle dr lar iğneden 36 saat sonra ilişki öneriyor. İnş bebişin sana gelir. Sen çalışmaları aksatma

Ben çıkıyorum kızlar, yoldayız şuan ve nerdeyse eve vardık sayılır. Ayakkabılarımı ancak giyerim :)) vakit olursa gene gelirim. Bu kız gene mi geziyor demeyin Utanıyorum valla söylemeye. ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…